sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • ten "môj citát" mi vyrazil dych. rovnako ako brilantná "slovenština" :) :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 14. ledna 2009
  • predošlý príspevok bol môj. len pre istotu. aby si heavy nemyslel, že má tajného ctiteľa :) keď má verejného :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 14. ledna 2009
  • heavy, to prirovnanie Mely a Davosa k diablovi a anjelovi sa mi naozaj páči. a dovolím si povedať, že sú to jedni z najzaujímavejších pokušiteľov, aké som v knihách stretol. Good point!
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 14. ledna 2009
  • kde je riadok o melynom svedomí?
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 11. ledna 2009
  • míra zvrhlostí priamoúmerne súvisí s počtom bĺch, to je zlovlčí fakt číslo sedem.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 6. ledna 2009
  • :)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 5. ledna 2009
  • myslím, že život aj literatúra sú plné postáv, ktoré sú ochotné čosi obetovať - najmä cudzie životy - za naplnenie svojho dobra... inak tá létova esej je výborná, páči sa mi. A som zvedavý ako myslel to krvácanie v súvislosti so Sansou, zvrhlík j…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 5. ledna 2009
  • šťastné a veselé
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 26. prosince 2008
  • hlavnú "os zla" vedú Iný, to je jasné. Otázka je či im niekto úmyselne, alebo neúmyselne pomáha. Môj varnovný prst smeruje k Melisandre a k Euronovi a ktovie-ktovie asi aj k Mastifovi.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 23. prosince 2008
  • vidím to tiež tak.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 19. prosince 2008
  • jj
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od sarven 19. prosince 2008
  • 2 Léto: mám ďaleko od podcenovania. pracujem s nimi, dokonca sa ako scenárista vlastne aj tvárim :) jj. teším sa!
  • samozrejme, že som nahodil krajné riešenie, nie to čo by som chcel alebo očakával. A sandora som nezabil, naopak, nechal som ho urobit dobry skutok velky ako Hora. Myslim, ze Ceresei to ma spočítané a podľa mňa asi aj Loras. To su deti leta :-) Dúf…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 19. prosince 2008
  • dokonca mám pocit, že tam písali o tom, že Danny bude v druhom diely, aby nebolo v pilote veľa postáv. Páči sa mi úvod, celé to je ok. Jedine sa mi zdá, že ak bude scéna v bordeli kde Jaime povie bratovi, že idú na zimohrad a v následnej scéne sa Ed…
  • myslím, že "pád" Boromira, pôsobenie Červivca u rohanov a Denethora v Bielom meste čiastočne rozbili túto "peknosť"
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od sarven 18. prosince 2008
  • jedna bitka dve akcie a máme preriedené. boží súd s Ceresei - rytier ruže je mŕtvy. prechádzka po ostrove - Lorasov kat Hora zabitý "mŕtvym" Sandorom. Mám pocit, že Stanis nerozchodí príchod zimy a ktovie či Brienne nakoniec vyšmikne krk z oprátky. …
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 18. prosince 2008
  • tanec výjde. ale potom budú musieť naozaj nastúpiť fanúšikovia... alebo hbo, ktoré uvidí, že ma super materiál a prinúti martina, dopísať to :-) HBO bude na našej strane GDN_)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 17. prosince 2008
  • veriť treba :-). a tancu verím. skôr sa bojím koľko bude trvať ďalšia kniha, ktorú bude písať "od nuly". predsa len, z tanca mal už dosť napísané. 6 a 7 sú veeeľmi ďaleko
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 17. prosince 2008
  • začínam sa upínať k vianociam. možno nám maestro dá darček pod stromček :-)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 17. prosince 2008
  • fuh... pilot ak sa schváli tak až so sériou. myslím, že šanca, žeby "utiekol" zo štúdia je väčšia ak by sa projekt stopol, čo asi nikto nechce. tak či tak, myslím, že Tance bude o "niečo" skôr ako prvá ukážka na seriál. Dúfam teda...
  • pozeral som návrh castingov na kráľokata, a nevyzerá zle...
  • tiež ich mám v hlave a najmä v podvedomí starších. ale je to naozaj spôsobené posunom stredoveku a súčasnosti. myslím, že jemné "zostarnutie" bude úplne v poho. skôr by som sa bál, ak by nejaký štrásťročný rob cválal na koni s mečom v ruke aby nezvy…
  • fotky!!!! (v preklade: už som ich našiel)
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 24. listopadu 2008
  • fotky????!!!!
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 23. listopadu 2008
  • víťazstvo v 5 kole? tak to už hej! trochu rýchlo, nie? asi nestihli ani divoký zaútočiť...
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 23. listopadu 2008
  • v jednej hre kamarát skúšal cez lode preniesť lode, aby si predĺžil námorný most. TO však proti pravdilám naozaj je. gratulujem Dandali k víťazstvu. potvrdzuje sa, že jeleni často vyhrávajú...
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 23. listopadu 2008
  • dajte hlásenie! a pozor na lanisterské hrady. vedia vygenerovať veľa vojakov....
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 22. listopadu 2008
  • ale ja sansu mám celkom rád. v prvom rade je predsa Starková, v druhom rade asi veľmi pekná. Správala sa hlúpo, ale zdá sa, že z toho vyrastie. Myslím, že s Danny by boli celkom dobrými hlavami matriarchátu :-)
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 19. listopadu 2008
  • smutná, veľmi smutná správa. nemôžem prísť na zraz. nie pes mi nič nezožral, čaká má pracovný víkend bohužiaľ.... takže dvojnásobne smutná správa. spravte aspoň nejaké foto. snáď nabudúce, s kalendármi... :(((
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 19. listopadu 2008
  • práve som to čítal na jeho neblogu. SUPER!!!!!!

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.