sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • tiež by som si to rád pozrel. dá sa z toho zobrať niečo,aby to nebolo príliš naraz. ale obývané dorne by bolo fajn.ja som raz vyhral v treťom kole :-) ako lanister. ale hrali sme iba traja (vlk, lev a jeleň) sadli mi kolá, rýchlo som zväčšil vojsko …
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 5. listopadu 2008
  • kde je Outpost? dajte nejake navigacie pls. diky. čo sa týka stolovej hry, súhlasím že vysvetľovanie zabrie cca pol hod, a potom počas hry prve dve kolá budú otázky, inak pohoda. ide to celkom rýchlo vniknuť do hry. Samotná hra (pri 5 hráčoch) bude …
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 4. listopadu 2008
  • heh?
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od sarven 3. listopadu 2008
  • deváta brána vyšla ako lacne DVD resp. ako príloha k časopisu Playboy. Aspoň k slovenskej mutácii určite. možno ti to pomôže zohnať. rád by som si to asi prečítal, lebo námet mi prišiel super, film už tak nie. inu polanski už zostarol....
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od sarven 23. října 2008
  • pripojím sa k téme. trochu som sa ňou zaoberal na VŠ. Problém je - ako naznačila Tyna - že všetky správy subjektivizujeme aj pri najlepšej vôli. subjektivizujeme ich vlastnou osobou, ale i technikou. Kamera, fotka i článok má svoje formálne rámcovan…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 21. října 2008
  • ja sa práve bojím, že sa to naučiť dá, a veľa ľudí sa to úspešne učí...
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 15. října 2008
  • súhlasím s vami všetkými a myslím, že sa až tak nelíšite v názoroch. ak by som mal v skratke vyjadriť svoj názor tak je takýto: rytierská prísaha je základ. a je to záväzok byť šľachetný (odtiaľ i slovo šľachtic). V zásade by malo platiť že aký pán …
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 15. října 2008
  • rytíř nebo hrdina, však sme jedna rodina :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 12. října 2008
  • fíííha. respect
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 11. října 2008
  • ok. som za
    V diskuzi Icefire RPG Komentář od sarven 10. října 2008
  • aha :-) tak pardon. hm... tak v tom mám celkom jasne. to ktoré poznám najlepšie, teda posttargaryen
    V diskuzi Icefire RPG Komentář od sarven 9. října 2008
  • ja myslím, že každá doba má krásne momenty. cez pieseň je nám blízky stredovek, ale napr. obdobie nástupu humanizmu a renesancie v talianksu, alebo viktorianske anglicko boli veľmi zvláštne doby kde rozum a veda boli novodobu mágiou a pekne sa to mi…
    V diskuzi Icefire RPG Komentář od sarven 8. října 2008
  • i belive in democracy :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 8. října 2008
  • ten odkaz este
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • tu je tá reklama. je to celá kampaň, 15 spotov, asi ich poznáte. posledný je Ten. začína na 7 min. 10 sec
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • parafrázujúc moju obľúbenú reklamu: nebolo to zlé, ale asi by sme sa mali mať sedenia 2x týždenne .-) i tak v mene Dany Ďakujem a teším sa na heada
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • zato Tywin by sa proste napchal čerešňami a kyselím mliekom a odišiel by na toaletu. po návrate z toalety by kráľovstvo nemalo problém s množstvom zlata, ktoré by vykrylo úvery
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od sarven 7. října 2008
  • nuž tou poslednou vetou, Alek, si to tak trochu odsúdil nie :-)čím mám začať? pozrieť pravidlá, alebo tie kroniky?
    V diskuzi Icefire RPG Komentář od sarven 7. října 2008
  • a ďalšie voľby vytasí veľké malované portréty s textom: "Myslím to úprimne":-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od sarven 7. října 2008
  • vida aj ja súhlasím. nemyslím, že demonizujem Stanisa a Sansu už vôbec. Stanis je pomerne pozitívna postava, jednoduchu by som ho nechcel za kráľa, ak by som si mohol vybrať iného. Určite by však bol lepší ako mnohí iní, robertom a renlym môžme zača…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • a Stanis (hrajúc s billom na saxík) prehlási s kamennou tvárou: ja som nemal nič spoločné, opakujem, nemal som nič spoločné s tu prítomnou slečnou Krízou. inak byť Jalabharom Xo, tak začnem zúrivo sledovať americké debaty :-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od sarven 7. října 2008
  • to som nechcel vzácna lady :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • ehm. skusim to tiez ak sa dohodneme na case....
    V diskuzi Icefire RPG Komentář od sarven 7. října 2008
  • to je online hra, alebo fyzická?
    V diskuzi Icefire RPG Komentář od sarven 7. října 2008
  • kritizovať je vec jedná a jednostranné démonizovanie vec druhá. chápem, že každý máme svoju obľúbenú postavu, ale létov a hevyho pohľad na danny a aryu (pri všetkej úcte k spomínaným serom) mi pripomína hon na čarodejnice. Resp. ma šokuje, pretože m…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • a ten náš má kedy vyjsť? tiež pred vianocami predpokladám, nie?
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od sarven 7. října 2008
  • Dany I. šialená? to mi znie ako zaujímava postava. V ktorej knihe ste o nej čítali, rád si ju prečítam aj aj :-D Mimochodom, v Piesni je tiež Dany - teda Daenerys, ale to je sympatické dievča, z kotrého vyrastie veľká a dobrá kráľovna. Aspoň si tak …
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 7. října 2008
  • 2 heavy: nie som :-) bol som pionier ak sa to ráta :D ale zhodou okolností som sa toto leto plavil na lodi toho mena...
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 5. října 2008
  • léto, za tých 9 rokov strávených učením v Citadele som mal skúseností aj s Aryami aj so Sansami. Jedni aj druhé vedeli byť milé i odporné. Učiť aryu stark by bolo ťažké, to nepochybne. ale veľmi by záležalo aj od predmetu, že :-) syrio myslím, probl…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 5. října 2008
  • hovor mi robert bades powel .-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 4. října 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.