Léto

Uživatelské jméno
Léto
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Alek wrote:to zakladni rozdeleni jsem teda udelal, jen asi vyhodim toho majordoma, a pod slechtice dam Kapitan strazi, cili slechtic povysi hned pod Lorda...co?? Ano, s tím bych souhlasil. Pokud někdo nepřijde s něčím geniálním, tak už to tak dokon…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Výborně! 8) A dá se teda přidělovat tituly individuálně? Abych mohl být ten zlovlk, kterým to vlastně všechno začalo. :P
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Nene, pod tím Profilem jsou hned Možnosti. Administrace tam vůbec není... :roll:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Vidím tam jenom » Registrační údaje » Kontakt » Osobní » Nastavení avátarů » Ovládací panel podpisů Kde je administrace? :roll:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Ser je rytíř, tedy kdokoliv, kdo byl povýšený do rytířského stavu. Lord se většinou pojí s nějakými pozemky, fakticky ovládá část říše... alespoň tak to chápu já. :) Ty budeš krůtovládce a ostatní budou krůty? :twisted: Možná by šlo udělat označení…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Ale uznej, že když postoupíš ze šlechtice na člen Noční hlídky, tak to moc dobrý kariérní postup není. :wink: Myslel jsem, že ta "rytířská cesta" se bude týkat spíše kariéry v Králově přístavišti, samozřejmě může udělat i "cestu Noční hlídky"... to,…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Na otázky castingu jsem se tam ještě nedíval, to si budu muset někdy pročíst a načerpat nové nápady. :P Jen si zahrabej, fórum kvůli tomu nespadne - alespoň doufám. :wink: Rozdělil bych to na x/60, x/25, x/14, x/10, x/8, x/6, kde x by byla proměnná…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Moje vize: 1. vlčí nasciturus 2. vlčátko 3. vlče 4. mladý vlk 5. polovzrostlý vlk 6. vlk moderátor: zlovlk Ale neber to moc vážně. :lol:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Kdyby to číslo bylo relativní, mohl by sis ušetřit práci. :) Šest stupňů zlovlka? To zní jako z nějakého brakového bojového filmu asijské provenience. :wink: Taky bych zůstal spíše u těch rytířů, zlovlka bych buďto nechal jako možnost pro moderátor…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • Vypadá to hezky! :) Ta hodnost se určuje podle absolutního počtu příspěvků, nebo to záleží na části z celkového počtu? Hodnostmi bychom se mohli inspirovat u Westeros.org, tam mají myslím mimo jiné commoner (poddaný), sellsword (žoldák), hedge knig…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • 1) Co se stane s těmi tématy, která nejsou zařazena ani do jedné z podkategorií? Budeme se pokoušet pro ně vymýšlet ještě nějaká další zobecňující označení, nebo už tam zůstanou? :?: 2) Aleku, mohl bych tam, kde ty máš napsáno "site admin", mít nap…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • heavy_head wrote:Podívejme! Z prostého pobíječe much se vypracoval až na současný prestižní post chlípného perverzního eunucha. To není až tak běžný úkaz. To je zcela očekávatelný jev ve všech RPG hrách, a potažmo i ve všech brakových fantasy román…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 18. ledna 2007
  • heavy_head wrote:Dnešní podvečer je plný hlubokých odhalení. Doufám, že to nikdo nečte. :D :? Neboj. Tímhle hnojem se nikdo probírat nebude. Je to moc i na mě, a to jsem z vesnice. :lol: Jen tak na okraj: jak si rozdělíme role? :twisted:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Římana mám právěže už za sebou, jinak bych to nevytahoval a raději bych takticky mlčel. :wink: Jasně, chlípný kozel, eunuch a perverzní stařík, to jsme přesně my! :twisted:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Moji serové mi rozumějí! :) Otevřený dialog je výborná věc. Rozhodně lepší než otevřená zlomenina. :wink: Kdepak, teď jsme výborně fungující triumvirát. Jako Caesar, Pompeius a Crassus. Nebo jako Octavianus, Marcus Antonius a Leppidus. 8)
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Nebojte. Na rozhánění chmurů jsem expert. 8)
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Áááááách...! Už to vidím! Už se mi to objevilo. Heuréka! Chvalme Velkého zlovlka! 8)
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Já nevím... můžu se zeptat, jak se do těch potvor (podfór?) dostanu? :lol:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Mé dílo? :shock:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Chlípných kozlů je na tomto fóru více. :twisted: Tím naznačuješ, že se mi odtrhlo zlo od vlka a páchá tady nepravosti? Inu, i to je možné! :wink:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • To je ovšem vážná přísaha, kterou nelze brát na lehkou váhu. Pozor, ať nedopadneš jako Fëanor & Synové. 8) Všechna ztracená vlákenka topiců samozřejmě vedou k Vrchnímu reorganizátorovi, lordu Alekovi, takže záhadu jejich zmizení samozřejmě může…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Jsem zneklidněn. :roll: Ovšem i tak přidám svůj štěk. Doufám, že ty topicy, které tak záhadně zmizely, skrýváš někde ve svých útrobách, sere, a ve správných čas je znovu vyvrhneš. Obrazně řečeno, samozřejmě. :) Podsekce: 1. Postavy/Lidé (Zlovlci, …
    V diskuzi Reorganizace Komentář od Léto 17. ledna 2007
  • Čekal jsem, že nahmatám teplou, přátelskou duši... a místo toho sáhnu takový studený orgán. :o Boltonové říkají, že muž stažený z kůže nemá žádné tajemství. Může mít nějaké tajemství zlovlk obrácený naruby? :wink: :idea:
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 27. října 2008
  • Teď jsem se ti pokusil šáhnout na útroby a nahmatal jsem meč. :shock: :!: Co to má znamenat? :o
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 27. října 2008
  • Pokud mi zrovna někdo nemaká na útroby, tak ne. :)
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 27. října 2008
  • Mně se nic neroztáhlo. :shock: Zkoušel jsi s tím jít na veterinu? :idea: :wink:
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 26. října 2008
  • Hodor! Že by? :lol: Já jsem měl vždycky za to, že by to mohlo znamenat: "Ponechať anonymné prispievanie?" :roll:
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 14. února 2008
  • To jen dokazuje, jak spletité a komplexní žánry to jsou. :twisted:
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 14. února 2008
  • Ať žije horor! :evil: :x Třeste se, malověrní!
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 14. února 2008
  • Mně seriály docela vyhovují. Samozřejmě tím nemyslím Dallas nebo Rodinná pouta. Hovořím o kvalitních počinech, které mají třeba jen deset, dvanáct dílů po jedné hodině. Z hlediska udržení pozornosti je to pro mě ideální: pustím si jeden díl, za hod…
    V diskuzi Co sa tu sakra deje? Komentář od Léto 13. února 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.