Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Mně se nedaří dojít rohu dostatečně rychle. Je v tom nějaký fígl?
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 14. března 2011
  • Nemám ráda březen :o/ A utíká to hrozně pomalu (a zároveň to šíleně letí) :)
  • Už bude duben?
  • Já nemám teď knížku u sebe, ale jestli si to dobře pamatuju, tak jeho plášť byl modrý, zdobený stříbrnými srpky měsíce. O sokolovi tam imho zmínka není. Ale hádat se nebudu. Ale bavíme se o tomtéž rytíři. (pozor pro případné nováčky, následovat bude…
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Tak Royceové na turnaji byli. Ačkoliv později v knize někdo tvrdil, že Lysa zakázala všem rytířům Údolí se turnaje účastnit. Znaku Tullyů jsem si zase nevšimla já. Předpokládám, že ten rytíř sražený Horou je Hugh, a právě proto mi ten znak Arrynů ne…
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Joo, White Collar taky sleduju. Po trošku jednotvárném začátku se to, hlavně v druhé sérii, pěkně rozběhne.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Pro příznivce seriálu Castle - konečně česky vychází první román Richarda Castla inspirovaný Beckettovou :o) http://zonerpress.cz/kniha/ostatni/heatova-a-vlna-zaru
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Jo, v týdnu jsem kalendář nesla ukázat kolegyni, kterou jsem k četbě nalákala. A první co ji zajímalo bylo právě Orlí hnízdo. A taky se jí z obrázků nejvíc líbilo :o)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Tak imho je to otázka konkurenčního boje. Camelot i Borgiovi startují dřív. Camelot už pro jistotu první díl odvysílal. A s otevřeným koncem, aby to lidi nalákalo. HBO prostě musí Hru představit trochu víc.
  • že tohle mě vůbec netrápí a sám bych si toho ani nevšim Tak jasně, je to prkotina. Já to taky trochu nadsadila - že bych z toho nespala, to ne. Ale je to taková zbytečná chybka :o)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Já bych si dala líbit něco z Pobočníkova turnaje nebo taky něco od Zdi. Nebo něco se zlovlky - Joff vs. Arya u Trojzubce, třeba. Ale tipuju, že třetí odměna bude něco s Targaryeny nebo Dothraky. btw - v trailerech mě vytáčí, že jeden z rytířů na tu…
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Ha, Jason Lee. Díky za tip, příležitostně vyzkouším. Jasona Lee zbožňuju ve filmech Kevina Smithe. Mallrats patří mezi moje nejoblíbenější filmy vůbec.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 13. března 2011
  • Eh, poslední díl Justified(u) byl snad zatím nejlepší ze všech. Druhá série je to ještě o stupeň lepší než první. A navíc se rýsuje dobrý příběh do dalších dílů.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 12. března 2011
  • Já se dnes ptala právě proto, že jsem ho chtěla odkázat sem. Psal, že Hra je jeho srdeční záležitost. Jenže prohlížím diskuzní fóra při práci a tak jsem na to zase pozapomněla. Jsem roztržitá, no :o)
  • Jj, dnes na serialzone potvrdil, že hodlá překládat (a držet se názvosloví z prvních třech knih). A musím dodat, že titulky sice nepřekládám, ale otázky typu "Kdy už budou titulky?" mě vytáčejí taky. A ještě horší je "Co vám/ti na tom tak dlouho tr…
  • Ještě jsem se znovu chtěla zeptat. Plánujete nakonec dělat svoje titulky, nebo to necháte jen na HBO? Na serialzone jsem četla, že jeden překladatel se na ně chystá. A hodlá používat české názvy z prvních tří knih.
  • Ale to by si vybral špatného učitele :o))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 12. března 2011
  • Jj, Armitage je na Stannise škoda :o)) Ale v nějaké roli bych ho tam viděla ráda. Má úžasný hlas (mimo jiné) ;o)
  • Na winter-is-coming.net vybírají Davose do druhé série. Tyjo, jejich první volba je Robert Carlyle - ten mě nenapadl, ale ta představa se mi líbí hodně. Navíc když teď Carlyle přišel o stálou práci, třeba to klapne :o) http://winter-is-coming.net/20…
  • Já si naopak většinu knih kupuju, ale protože na to poslední dobou nejsem finančně nejlíp, tak si sakra vybírám. Už jsem se duševně připravovala na ještě větší škrtání v seznamu.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 11. března 2011
  • Mně se nezobrazuje už ani ten Alekův (ale zpočátku ano). Oprava: teď už se zobrazuje. Ale odkaz na westeros mi ukáže jen hlášku "zde jsou draci..." a plakát ne.
  • Pěkné, mně to bude taky vycházet téměř k narozeninám. Ale hlavně jsem získala pro Píseň další oběť. Jedna známá to pořídí synovi :o)
  • Kdy má vlastně to nové vydání vyjít? Ví se to už?
  • flanker mi připomněl, že se chci už dlouho zeptat - kdo to četl v originále. Je tam použito Rudá svatba nebo Krvavá svatba?
  • Kde nic není, ani smrt nebere.
  • Pokud to někteří nechtějí vidět jako šílenství, tak nemůžou popřít alespoň notnou dávku zaslepenosti. Navíc spojenou s arogancí (nebo hloupostí), která vede Daenerys k přesvědčení, že je to největší dobro na světě a jediná vhodná rozhodovat o tom, c…
  • Daenerys vykazuje znaky šílenství už tím, jak se chová v současnosti. Táhne s armádou od města k městu, dobývá a ničí vše, co se jí nelíbí. Úplně tím násilně mění staletí (možná tisíciletí) zažité pořádky a skutečnosti bez pořádného plánu do budouc…
  • To není pustina! Ta je až za Zdí!!
  • A Lucase radši nezmiňovat. Když jsem se před pár dny dozvěděla o plánu premiér všech dílů Star Wars ve 3D, tak jsem málem vzteky zlomila propisku.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.