Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Dopíše! Já nečekám žádný vypilovaný závěr, natož doslovný jako je poslední dobou zvykem v amerických filmech. Jen doufám, že většinu událostí nějak uzavře, motivace a kroky některých postav vysvětlí a hlavně objasní události z minulosti, které zatí…
  • Moc bych se nasmála, kdyby Martin nechal celou hru o trůny nakonec otevřenou a nedořešenou. Království na pokraji další občanské války, Jiní útočí, Daenerys se blíží. Tedy... nasmála bych se až poté, co bych vzteky něco roztřískala.
  • Bezejmenní bohové severu! Oživování mrtvých už ne, prosím. Jedna rozkládající se šílená semetrika bohatě stačí.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Co já. To Martin! Já si jen zvykla na jeho styl... P.S. Starky mám fakt ráda. Branovu případnou smrt asi obrečím.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Mě napadají jen Varys a Maliček. Navíc oba věděli, že Joff, Tommen a Myrcella nejsou Robertovi. Ale nechápu proč se ten někdo staral právě o Gendryho. Co tím sledoval? Kovářský mistr popisoval toho, kdo Gendryho tenkrát dovedl, ale popis mi nic neří…
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 9. března 2011
  • S Branovou smrtí tak nějak počítám. A tipuju ho i na třetí hlavu draka (ale to už jsem tady taky někde psala). A zelenověštci mi připomněli jednu myšlenku. Pokud by se Arya nějakým zázrakem měla vrátit k normálnímu životu, tak Jojen Reed by pro ni …
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Bolton si bastarda hleděl hlavně proto, že neměl manželského syna.
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Dost přesvědčivě. Všechna čest.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Protože Gendy Eddardovi popisoval, jak ho u kováře Jon Arryn ve společnosti Stannise navštívil a kladl mu otázky.
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 9. března 2011
  • To ne. Pořád je to vlčí krev. Jen jí už moc nevěřím. Ze Starkovy smečky je to nejslabší článek. Nenávidím Daenerys a Melisandru. Nesnáším Cersei.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Jste zaslepení a nechcete vidět co se rýsuje na obzoru :o))
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Ten dopis bude až v Tanci s draky. Je v Jonově kapitole, která je přeložená tady na webu.
    V diskuzi Rickon a Oša Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Ten poznal Gendryho až při pátrání po králových bastardech. A to už byl Gendry v učení u kováře.
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 9. března 2011
  • :o))) Ale Sansa i po několika nepěkných zkušenostech zůstala tak moc naivní. Už jsem to psala i někde jinde - má poměrně slušnou šanci stát se novou Cersei.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Ee, Robert se o své nemanželské potomky nestaral. Naopak mu nebylo příjemné, když mu je někdo připomínal. O Edrika se "staral" jednou ročně, když mu posílal dárek k narozeninám a to mu ještě zařizoval někdo jiný, ale teď si nemůžu vzpomenou kdo. A k…
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Ehm, k předchozímu: Proroctvím (viz Cersei) přikládáte moc velkou váhu. Kdy se naposledy vyplnila tak, jak si ho dotyčná osoba vyložila? Že bláznivou lvici skolí jiná královna ještě neznamená, že to bude zároveň nová královna Západozemí. Tady tipuji…
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Gendry Zkoušela jsem projít různé diskuze jestli na to témě někde nenarazím, ale nedaří se mi. A to to zkusím se (případně mě vyžeňte na správné místo): Kdo podle vás platil za Gendryho poplatek u kovářského mistra? Kdo ho odeslal na Zeď? A proč vla…
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Až teď náhodně prolézám starší diskuze a tak se snad nebudete zlobit, když navážu na několik let starý hovor. Já se taky čím dál víc kloním k Medvědímu ostrovu. Ale na otázku proč by Oša požadovala Rickonovým jménem záchranu Davose mě jedna odpově…
    V diskuzi Rickon a Oša Komentář od Nevada 9. března 2011
  • Jo, a jako první to bude Cerseina hlava.
  • Souhlas s Olorinem: Linky tady ne. Stránek s linky je dost a navíc určitě vzniknou nějaké rychloweby jen k seriálu, kde budou určitě k taky k mání. knedle - jj, máš mě na svědomí, spolu tuším s benediktem :o)
  • Horší než v Západozemí po lovu na kance to tady snad nebude ;o)
  • Ještě tedy přidám, že jsem na Píseň narazila díky klubu Seriály na diskuzním serveru Lopuch, kde se bavili, že podle Hry o trůny bude natočený seriál. Při zmínce, že hned na začátku vyhodí z okna dítě, mi bylo jasné, že tohle si musím přečíst.
  • Já k tomu přišla teprve loni v dubnu :o)
  • Nových snímků na winter-is-coming.net jste si všimli? Daenerys o svatební noci. Na Lopuchu měl někdo starost, že v traileru není žádný sex. Asi bych je tam měla nalinkovat :o))
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 7. března 2011
  • A jo, díky!
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 7. března 2011
  • Já se přiznám, že nechápu co mám skládat. Hostinec mám prázdný a znějí jen hlasy. Kde najdu ty erby?
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Nevada 7. března 2011
  • Potvrzuji. Justified je super. Raylan je skvělá postava.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 7. března 2011
  • Tak jsem se taky podívala na Camelot. Tohle opravdu konkurence pro Hru nebude. A Fiennes je tam hrozně divný. btw - sarven v téhle diskuzi loni v srpnu zmínil, že do Tance máme ještě rok. On to už tenkrát věděl!!! ;o))
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 6. března 2011
  • Knížek za 190,- Kč opravdu moc není :o) Ale i kdybychom to vzali jako modelovou cenu, tak po zvýšení DPH bude tato kniha stát necelých 210,- Kč.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 6. března 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.