Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Já taky! Ale netuším jak jsem k ní přišla :o))
-
Amaroun Mne se líbila ta hudba v pozadí ty popravy .. taková správně misteriozní trošku jak s Osvícení :-) OMG, četla jsem nejdřív "z Osvětimi" a nijak zvlášť mě to nezarazilo.
-
A tak, já mluvila o DPH jako celku. Špatně jsem Tě pochopila.
-
Já myslím, že nepomůže, protože vláda ty peníze chce a zvýšení si prosadí za každou cenu. Nula je nenormální. Stát daně potřebuje, ale všechno má mít své hranice. Přesun většiny položek ze snížené sazby do 20 % je zlodějna a tvrzení, že to všechna…
-
Ne, že by to něčemu pomohlo, ale taky jsem svůj připojila. A rozeslala mailem dál.
-
HBO will air a 15-minute sneak peek of the much-anticipated new fantasy series Game of Thrones on Sunday, April 3 at 9/8c, just before the third episode of the Kate Winslet miniseries Mildred Pierce. http://www.tvline.com/2011/03/tvline-items-stamo…
-
Jory v nevěstinci je dokonalý :o)) Bude to sice znít jako rouhání, ale scéna, kde Ned přirazí ke zdi Malíčka, vypadá jako by si to s ním chtěl rozdat - a nemyslím na nože. Ad trička - Starkovské mě zklamalo, ale ještě víc mě mrzí Tullyovské. Jejich…
-
Brolinovi je 43 let, ale v tom bych problém neviděla. On by roli trochu staršího muže hravě zvládl. Že je nedostupný je jiná věc. Lundgren by mohl hrát nějakého Jiného ;o))
-
Ano, tuhá cenzura. Vivat lordu veliteli! (jo, moje angličtina je taky bídná, spíš minimální)
-
Chjo. Už bude duben?
-
Nj, zlaté časy videokazet dabovaných jedním hlasem a ještě k tomu z němčiny :o)))
-
Obálky - tak mně by se zrovna nejvíc líbila ta první. Třetí by mi pasovala ke Hře o trůny nebo možná i Bouři mečů.
-
Podle vyjádření k reedici Hry o trůny, by měl pátý díl vyjít jako jediná kniha.
-
A teď co na to Talpress... Ale ano, bravo Mistře!
-
A na Davose mě napadl ještě Josh Brolin.
-
Srazí ho z nich Arya, když trénuje postoj Vodního tanečníka :o))
-
Jaime ho do ní při souboji sekne, třeba? Nebo souboj rozežene městská hlídka. Ned nasedne na koně a odjíždí zpátky do hradu, když jeden z lannisterských zbrojnošů jeho koně probodne kopím a Ned spadne i koněm. Možností je docela dost.
-
Zrovna dnes jsme s kolegyní probíraly kteří čeští herci, kteří by se hodili na postavy ze ságy. Dlouhý by se mi líbil jako Eddard.
-
Já si před pár týdny koupila Cestu do Jeruzaléma (napsal Jan Guillou). Je to první díl trilogie o templáři. Bylo to i zfilmováno pod názvem Arn. Vypadá to dobře, už se těším až se do toho v dubnu pustím.
-
Takže stačí když kliknou na odkaz nebo musí zahájit hru?
-
Hmm, děkuji že jsi mě vzal na milost! Budu muset projít výcvikem u Mužů bez tváře, abych nevzbudila další pohoršení :o))) P.S. Tu hlavu mám taky prázdnou a přitom mi to napsalo, že jsem akolyta.
-
Hm, teď se zase hloupě zeptám. Jaká hlava?
-
Uííííííííííííí, podařilo se!!! Jsem nadšená :o))
-
To asi nedám. Sice jsem (doufám) pochopila princip, ale nedaří se mi to seskládat.
-
Ty brďo. Já chci Targaryenské a samozřejmě Starky!
-
O co jde? Nakopněte angličtiny neznalé, prosím.
-
Super :)
-
Už bude duben?
-
Ano, taky mě to překvapilo. Ten boj se jeví velmi zajímavě :)
-
Jj, závěr prvního dílu je strhující. Teď, když to čtu podruhé, si zároveň uvědomuju věci, kterým jsem dřív nepřikládala až takovou důležitost a všímám si detailů, které jsem při první četbě hned pustila z hlavy. Mimochodem, musím se pochlubit. Tak…