Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Tak podle někoho na titulky.com se jedná jen o polovinu pilotu. Zřejmě měl na mysli první část úvodního dvojdílu.
-
Nehledala jsem, protože mně jsou platné jak hadovi nohy :o) Ale zítra by snad měly být české.
-
Tak je to opravdu pilot. Ale druhá epizoda je na ME pořád psaná na až na duben.
-
Jo, na OneDDL už taky.
-
Hm, na oblíbených úložištích jsem taky nic nenašla..
-
Na Myepisodes.com mi vyskočilo, že byl odvysílán Camelot S01E01. Oni to uspíšili nebo se jedná o nějaký dokument z natáčení a je jen blbě označený, nevíte někdo?
-
LOL, to je asi jediný předpoklad, který ho k titulce opravňuje :o))) I když na tomhle obrázku zrovna fešácky nevypadá. Na druhou stranu - já nejsem Renlyho cílová skupina, žeano...
-
Protože se tam nehodí. Buď by měl být styl obálek zachován, tudíž i na dalších dílech by měly být nějaké obecné obrázky. Nebo tedy hned od prvního dílu nasadit klíčové postavy ságy. A i když je Renly důležitý hráč, tak mě napadá spousta lepších kand…
-
Jako na obálce druhé knihy bude fakt Renly?
-
Když je člověk smířený s osudem, je schopný ledasčeho. Zkuste si vyhledat poslední slova slavných :o)
-
Můj tip je, že myslel na dcery a že chybělo tak málo, aby je dostal do bezpečí.
-
Ta druhá figurka je Gregor Clegane, ale to třetí je mi taky záhadou. Že by Renly na lovecké výpravě?
-
Výborně :o) Ještě by to celé mohli o stupeň ztmavit.
-
Jestli jo, tak jeho smůla ;o)
-
Mně by se jako rudá kněžka líbila Dina Meyer.
-
Za Zimohrad! (ikonky si nevšímejte)
-
Tak co, koho by mohla hrát? V pozdější sérii Ellarii Písek ;o)
-
Amanda Peet (taky jsem to dosud nevěděla).
-
Hm, čím víc sleduju všechna ta videa od HBO, tak musím říct, že by mi vůbec nevadilo, kdyby si Benioff střihl v seriálu nějakou roli. Dobře se na něj kouká :o)
-
Rickon má být podle scénáře pilotu tříletý, což je dokonce snad omlazení, v knize mu mělo být 5 Na začátku první knihy jsou Rickonovi tři roky. I když výška toho kluka v onom záběru může mást. Je to snímáno dost od země a navíc zboku zástupu.
-
Zajímalo by mě, co za dítě stojí vedle Catelyn. Nejdřív mě napadlo, že je to Rickon. Ale na něj je moc velký, z tohoto úhlu pohledu vypadá dokonce větší než Bran. Snad ho taky tolik nepostaršili jako Robba a Jona.
-
Pozvání s potěšením přijímám. Bude mi ctí zavítat na návštěvu! :)
-
Díky. A fan trailer moc povedený.
-
Hip, hip, hurá! Výborně Talpress ohledně Hostiny pro vrány :o)
-
Hadriánův val se přímo nabízí a nejspíš byl Martinovi opravdu inspirací. Jinak ti zločinci v řadách Noční hlídky mi trochu připomínají princip francouzské Cizinecké legie :o)
-
Djawadi - u mě dobrý, jeho hudba má cosi do sebe. U Souboje Titánů byla asi jediné, co tam stálo za pozornost, Iron Mana jsem svého času poslouchala často. Věřím, že se s šibeničním termínem popasuje s úspěchem.
-
Tak zase ji nezatracujte. Ani Arya nebyla zručný šermíř a správně používat meč se učila až při "tanečních" lekcích. Takže určitá nešikovnost v zacházení s mečem nemusí být na závadu. A řekla bych, že si na bojovém tréninku dali při natáčení záležet …
-
Perfektní!!! Jako Arya bude dokonalá :o)
-
http://icefire.d20.cz/diskuze/hra-o-truny-hbo/51001.284.html Alek píše: Hele lidi, mám pro vás skvělý zprávy. Už jsem to začal tušit včera večer při čtení slovenskýho seriálovýho serveru kolem kinema.sk. A teď mi to samo o sobě potvrdilo HBO CZ/S…
-
A třeba zrovna tu Brienne.