Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Jj, vysílá se to ve tři v noci :) A co jsem tak vypozorovala z reakcí, tak HBO tady moc lidí nemá ;o))
  • Protože řídit se genetikou ve světě, kde genetika evidentně nefunguje - aspoň ne tak, jak ji známe, je podle mě úplně mimo. Ale jestli vás to baví, prosím.
  • Ale ta debata mě přivedla na jinou myšlenku. Jestli se dobře pamatuju, tak fialové oči měla i Ašara Dayne. Nenapadá někoho proč?
  • No, jestli na mou víceméně řečnickou otázku odpovídáš touhle otázkou, tak nevím jestli to dokážu vysvětlit :) Nemyslíš, že zákonitosti lidské genetiky asi nebudou zrovna fungovat ve fantasy světě, kde mají členové rodů pevně dané charakteristické zn…
  • Dnes se to určitě nikomu nepodaří ;o))
  • Možná že tajemstvím úspěchu je dostatečně často chodit za hráči do sprchy:/ Taky Tě napadla pararela s Lorasem a Renlym? ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 22. dubna 2012
  • Hela a myslíš, že by to Daenerys k vládnutí zrozená, královna všehomíra a matka tří potvor, ustála? Že by to nevzala jako urážku na své cti? Nebude to v podstatě zrada, užívat si s jinými než s ní? :)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Nevada 22. dubna 2012
  • Jako oraz od Justified jsem si pustila jeden díl Prime Suspect, a ona tam hrála "Ava". Svět je malý.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 22. dubna 2012
  • Kruci, tak podle reakcí na diskuzáku se nenatáčí. A já se začala tak těšit :o(( Jen si dělali srandu, parchanti. Šmejd jeden blonďatý, doufám, že mu v TGW Will dá co proto...
  • Já osobně ne, ale otec to sleduje/sledoval a líbilo se mu to. Irons je v první sérii nudný. Jediná postava, která tam stojí za pozornost je Cesare.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 22. dubna 2012
  • Filmu Gilmore Girls, vždyť si to pusť! :) TGW nemá film a zatím ani není důvod ho točit. 4. sérii mají schválenou už asi měsíc.
  • Chudák Chmur, pokud si nelibuje v krvavé lázni :) Melisandře by spokojeností žhnula očka, že má konečně na dosah pravou královskou krev, navíc ještě plnou magie. A pak by jen zírala, jak by se Ellaria pokusila zabít Cersei, Daenerys by přitom zmaten…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Nevada 22. dubna 2012
  • Matt to zmiňuje v tom rozhovoru (v čase 6.27), že mají před sebou poslední týden natáčení.
  • Nejlepší na tom je zpráva, že Gilmorky budou mít film. To mi úplně uniklo ;) (A lehce mě nepotěšil naznačovaný vývoj v The Good Wife.)
  • 3) Město racků 4) Bílý přístav
    V diskuzi Anagramy Komentář od Nevada 21. dubna 2012
  • To vážně už zase probíráte genetiku v Písni??
  • Ehm, v jednom kvízu mi vyšlo, že bych patřila do Mrzimoru. Ale jinak souhlasím, patřili by tam :o)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Nevada 21. dubna 2012
  • Valar Morghulis na vás!
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Jako, že si coby vzpomínku na rodinu nechala dar od násilníka, který jí od té rodiny odvedl? Jako poslední hezkou věc, která se jí v životě přihodila.
  • Má a nemá. Zřejmě by to byl precedens. Králové mají v oblibě si dělat, co se jim zrovna zlíbí. Na druhou stranu je otázkou, jak by k tomu Jon přistupoval, kdyby mu to některý král nabídl a zároveň se k němu dostal Robbův dekret, ve kterém si Robb (…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Třeba si ten věnec nechala jako vzpomínku na dobu, kdy byla naposledy šťastná a se svou rodinou ;)
  • Pořád nechápu, jak se podle Tebe má Jon vyvázat z přísahy? Stačí splašit nějakého krále (nebo královnu) - zrovna jich je dost na skladě. Ale to by mělo navíc dva háčky. Za prvé by musel Jon chtít opustit Noční hlídku, a za druhé by museli Jon i San…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Lysa chce Sansu provdat za Roberta, Malíček pozdějí za jiného dědice Orlího hnízda. Není problém aby si Sansu vzal její vlastní strýc, to se dělo v šlechtických rodech v minulosti běžně Fakt chtěla? To si taky nepamatuju. Každopodáně je Lysa šílen…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Jenom pro jednou, v rámci obnovení rodu. Jejich dědi se pak mohou rozmnožovat s někým jiným. Jejich dědi už jsou mrtvi.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • (Proč mám pocit, že se tady pohybuje jeden člověk pod několika nezaregistrovanými nicky?)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Robert Arryn je také její bratranec a nikdo se nepodivuje nad tím že si ho ma vzít (aspon by se nepodivoval kdyby nebyl o tolik mladší a nemocný) Ale Sansa si nemá brát Roberta Arryna... btw - Kevan Lannister neměl za manželku svou příbuznou, alesp…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Kolik jsi toho četl?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Bastard: Jakým Tullyům? A proč vůbec Tullyům? Vždyť jsou to její nejbližší příbuzní.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Troho jsou plné rytírny, dyť by to bylo krásný. "Můj drahý manželi, budu tě následovat od turnaje k turnaji, od hradu ke hradu, ty budeš bojovat a já hrát na harfu." Ach, já zjišťuju, jakej jsem romantik. :) :o)) Mimochodem, k těm bojovým schopnos…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Ne, nečekám, že získá pohádkového prince. Ale doufám, že získá manžela s odpovídajícím postavením, který jí zajistí dobrý život. V lepším případě i pomohl jejímu rodu k návratu a obnově Zimohradu. A ne nějaké živoření, kde jejím jediným úkolem bude…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.