Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
:o)))
-
Nahoře máš vypsané kapitoly, z jejichž pohledu se Tanec odehrává.
-
Nebála bych se to označit až za psychózu. Ale popadá mě to opravdu jen občas :)
-
Taylor "svlečené tričko" Lautner. Tak dobře jsem se v kině už dlouho nezasmála, jako při Novém měsíci. Armitage je hezký i charismatický. Má krásně zádumčivý pohled a úžasný hlas. Prostě jeden z těch, co se fakt snažit nemusí :)
-
Asi tak. Dokud to neuvidím napsáno od Talpresssu, tak se nehodlám vzrušovat. Tedy, ne že bych to nepovažovala za nereálné, protože Talpress s termíny taky dělá psí kusy. Na červenec odsunuli brožované vydání. Což mi připadne padlé na hlavu, že jedn…
-
Sorry, ale nemůžeš po mně chtít, abych polemizovala s Rimmerem! To prostě nejde :o)))
-
No přesně tak. Kdyby byl každý dokonalý jako Ty, tak by to byla nuda. Proto potřebujeme i jen obyčejné fešáky pro fantazírování jako je Armitage!
-
Šikovný je. Ale za sebe musím říct, že se mi to provedení moc nelíbí. Příliš barevné, na můj vkus :)
-
Ts, ts, ts, krása je prostě subjektivní dojem. Ve všech směrech. Já zas občas nepobírám mužské rozplývání se na některými křehotinkami, no :o))
-
No jistěže Staré Město není Uherské Hradiště :))
-
No co, no co... i ženy si můžou občas užít pohledu na krásný výtvor přírody, ne? ;)
-
Jo, já bych o titulky zájem určitě měla.
-
Jednoho novináře na volné noze, který bude spolupracovat na řešení toho případu. Ve filmu ta postava tuším nebyla. Seriál je o dost košatější než film, má to šest hodinových epizod. Hraje tam takového správného floutka :) A pořád při sledování přem…
-
P.S. Nevado - Armitage může hrát kohokoliv, hlavně když tam bude ne? :-) ANO :)
-
Staršího, jako Neda? Takže 36? :) Armitage a Urban mají cca 40, Purefoyovi bude 48. Ti další dva mají taky přes 40 ;) Ještě by mi tam seděl Rufuss Sewell. Jinak Purefoye bych snesla i jako Oberyna. A Armitage víceméně taky. Nebo Scotta Cohena.
-
Na WiCnetu začínají tipovat obsazení do třetí série. Jako první na řadě je samozřejmě Mance Nájezdník. Purefoye jsme tady probírali už několikrát. Líbí se mi i tip na Karla Urbana, a jako hodně. Za sebe přihazuji ještě Richarda Armitage.
-
A pořád se nemůžu zbavit dojmu, že Sophia od doby, kdy ji obsadili do začátku natáčení hodně povyrostla. Na prvních fotkách se mi nezdál rozdíl mezi ní a Maisie tak výrazný. A i v seriálu je trochu vidět, že se pohybuje trochu nejistě, jako by si te…
-
Má být hezká, ne vyloženě oslnivá kráska. A Sophia Turner je hezká. Ale v seriálu jí to hodně kazí příšerné účesy a šaty taky nepomáhají, hlavě ty z první série. Stylistu bych minimálně poslala na Zeď.
-
Tohle je mnohem lepší. Jen toho novináře mohl hrát někdo charismatičtější. Bill Nighy tam má výbornou roli, a v jedné z menších úloh je tam "Ohař" McCann. A McAvoy tam vypadá hrozně mladičce :)
-
V knize tam s ním Bronn nebyl - teď jsem si to kontrolovala.
-
Příznivcům minisérií od BBC doporučuji politické drama Domek z karet i jeho pokračování Hrát králem. Závěrečný Konečný tah jsem sice neviděla, ale dá se odhadnout, že bude stát taky za to. A právě jsem viděla první díl State of Play, a ten byl přím…
-
Ó kolena, kolena... Ty jsem měla jako děcko odrané furt :)
-
Zeď se dá obeplout po moři na východě. Nebo obejít na západě, kde Zeď končí na kraji horského masívu, který je těžce přístupný, ale ne neschůdný. Občas divocí prolomí průchody v opuštěných sídlech, které dřív používala Noční hlídka.
-
Tak typově přesné obsazení je druhá věc. To by u mě asi byli: Malíček, oba Mormontové, Viserys, Bran a Lysa. A možná Jaime, ale to by museli vybrat jinou Cersei :)
-
Ned mi přiadne jako jeden z nejhorších a to mám Beana hodně ráda. 5 nejlépe obsazených rolí podle mě jsou (bez pořadí): Arya, Jorah Mormont, Malíček, Tyrion, Viserys. Čestné uznání pro Lysu, která tam byla málo, ale zato byla "přesná". Těsně za pr…
-
Popsali prostě scénu z knihy ;) Já si to taky hrané neuvědomuju. Ale neviděla jsem úplně všechny materiály.
-
Jj, tohle všechno jsme taky hrávali. Bože, to byly časy :) Dnes bych si u toho spíš ublížila :o))
-
Minulý rok začalo vysílání v češtině cca v polovině série. Letos oficiální datum zatím nezaznělo.
-
My jsme s míčem hrávali ještě hru na města. Každý si vybral nějaké město. Hráč s míčem jej vyhodil do vzduchu a vykřikl nějaké město. Jmenovaný hráč musel míč chytit než se 3x odrazil od země. Pokud se mu to nepovedlo, tak vypadl. Zároveň se hráči n…
-
To se odpovědělo, ale důležitý bylo jestli slepičích, klokaních, mravenčích, sloních případně dalších. A vyhrál ten kdo se první dostal do cíle, což vlastně určoval ten "Honza", takže tak nějak už nechápu smysl té hry. Tohle je krásně nostalgickej t…