Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • :o)))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 15. dubna 2012
  • Nahoře máš vypsané kapitoly, z jejichž pohledu se Tanec odehrává.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 15. dubna 2012
  • Nebála bych se to označit až za psychózu. Ale popadá mě to opravdu jen občas :)
  • Taylor "svlečené tričko" Lautner. Tak dobře jsem se v kině už dlouho nezasmála, jako při Novém měsíci. Armitage je hezký i charismatický. Má krásně zádumčivý pohled a úžasný hlas. Prostě jeden z těch, co se fakt snažit nemusí :)
  • Asi tak. Dokud to neuvidím napsáno od Talpresssu, tak se nehodlám vzrušovat. Tedy, ne že bych to nepovažovala za nereálné, protože Talpress s termíny taky dělá psí kusy. Na červenec odsunuli brožované vydání. Což mi připadne padlé na hlavu, že jedn…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 15. dubna 2012
  • Sorry, ale nemůžeš po mně chtít, abych polemizovala s Rimmerem! To prostě nejde :o)))
  • No přesně tak. Kdyby byl každý dokonalý jako Ty, tak by to byla nuda. Proto potřebujeme i jen obyčejné fešáky pro fantazírování jako je Armitage!
  • Šikovný je. Ale za sebe musím říct, že se mi to provedení moc nelíbí. Příliš barevné, na můj vkus :)
  • Ts, ts, ts, krása je prostě subjektivní dojem. Ve všech směrech. Já zas občas nepobírám mužské rozplývání se na některými křehotinkami, no :o))
  • No jistěže Staré Město není Uherské Hradiště :))
  • No co, no co... i ženy si můžou občas užít pohledu na krásný výtvor přírody, ne? ;)
  • Jo, já bych o titulky zájem určitě měla.
  • Jednoho novináře na volné noze, který bude spolupracovat na řešení toho případu. Ve filmu ta postava tuším nebyla. Seriál je o dost košatější než film, má to šest hodinových epizod. Hraje tam takového správného floutka :) A pořád při sledování přem…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 14. dubna 2012
  • P.S. Nevado - Armitage může hrát kohokoliv, hlavně když tam bude ne? :-) ANO :)
  • Staršího, jako Neda? Takže 36? :) Armitage a Urban mají cca 40, Purefoyovi bude 48. Ti další dva mají taky přes 40 ;) Ještě by mi tam seděl Rufuss Sewell. Jinak Purefoye bych snesla i jako Oberyna. A Armitage víceméně taky. Nebo Scotta Cohena.
  • Na WiCnetu začínají tipovat obsazení do třetí série. Jako první na řadě je samozřejmě Mance Nájezdník. Purefoye jsme tady probírali už několikrát. Líbí se mi i tip na Karla Urbana, a jako hodně. Za sebe přihazuji ještě Richarda Armitage.
  • A pořád se nemůžu zbavit dojmu, že Sophia od doby, kdy ji obsadili do začátku natáčení hodně povyrostla. Na prvních fotkách se mi nezdál rozdíl mezi ní a Maisie tak výrazný. A i v seriálu je trochu vidět, že se pohybuje trochu nejistě, jako by si te…
  • Má být hezká, ne vyloženě oslnivá kráska. A Sophia Turner je hezká. Ale v seriálu jí to hodně kazí příšerné účesy a šaty taky nepomáhají, hlavě ty z první série. Stylistu bych minimálně poslala na Zeď.
  • Tohle je mnohem lepší. Jen toho novináře mohl hrát někdo charismatičtější. Bill Nighy tam má výbornou roli, a v jedné z menších úloh je tam "Ohař" McCann. A McAvoy tam vypadá hrozně mladičce :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 14. dubna 2012
  • V knize tam s ním Bronn nebyl - teď jsem si to kontrolovala.
  • Příznivcům minisérií od BBC doporučuji politické drama Domek z karet i jeho pokračování Hrát králem. Závěrečný Konečný tah jsem sice neviděla, ale dá se odhadnout, že bude stát taky za to. A právě jsem viděla první díl State of Play, a ten byl přím…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 14. dubna 2012
  • Ó kolena, kolena... Ty jsem měla jako děcko odrané furt :)
  • Zeď se dá obeplout po moři na východě. Nebo obejít na západě, kde Zeď končí na kraji horského masívu, který je těžce přístupný, ale ne neschůdný. Občas divocí prolomí průchody v opuštěných sídlech, které dřív používala Noční hlídka.
  • Tak typově přesné obsazení je druhá věc. To by u mě asi byli: Malíček, oba Mormontové, Viserys, Bran a Lysa. A možná Jaime, ale to by museli vybrat jinou Cersei :)
  • Ned mi přiadne jako jeden z nejhorších a to mám Beana hodně ráda. 5 nejlépe obsazených rolí podle mě jsou (bez pořadí): Arya, Jorah Mormont, Malíček, Tyrion, Viserys. Čestné uznání pro Lysu, která tam byla málo, ale zato byla "přesná". Těsně za pr…
  • Popsali prostě scénu z knihy ;) Já si to taky hrané neuvědomuju. Ale neviděla jsem úplně všechny materiály.
  • Jj, tohle všechno jsme taky hrávali. Bože, to byly časy :) Dnes bych si u toho spíš ublížila :o))
  • Minulý rok začalo vysílání v češtině cca v polovině série. Letos oficiální datum zatím nezaznělo.
  • My jsme s míčem hrávali ještě hru na města. Každý si vybral nějaké město. Hráč s míčem jej vyhodil do vzduchu a vykřikl nějaké město. Jmenovaný hráč musel míč chytit než se 3x odrazil od země. Pokud se mu to nepovedlo, tak vypadl. Zároveň se hráči n…
  • To se odpovědělo, ale důležitý bylo jestli slepičích, klokaních, mravenčích, sloních případně dalších. A vyhrál ten kdo se první dostal do cíle, což vlastně určoval ten "Honza", takže tak nějak už nechápu smysl té hry. Tohle je krásně nostalgickej t…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.