Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Davos byl silně věřící v Sedm. Což by v seriálu mohlo dělat trochu problém, protože princip téhle víry moc dobře nepředstavili. Ale Davos to v knize nedával moc najevo, čtenář se to dozvěděl spíš z jeho myšlenek.
-
K rozhovoru jsem se dostala až teď. Elanne, heavy_head - díky moc.
-
jinak 2. řadu budu pořizovat rovnou v 720p - nevíte za jak dlouho se tak objeví přečasované titulky? Obvykle ještě tentýž den, jestli si to dobře pamatuju.
-
LOL
-
Začínám se bát, že ve třetí sérii i Sansa o svatební noci přijde o věneček...
-
Sedí a proto ho tam Martin dal ve víc než rozumné míře. Tak proč tam přihazovat další? Navíc k postavám, ke kterým se to původně vůbec nehodí - viz Stannis.
-
Takže fakt "zabili" supercharakterního Stannise nebo je to Apríl? On to naznačoval už trailer, ale stále jsem doufala.
-
Já mám pocit, že jsem ji taky někde zahlédla. Nechápu proč to dnes mají chlapi ještě zapotřebí.
-
No, tak dík oběma teda... ;) Ale já se k tomu nejspíš dostanu až zítra večer. Už tak jsem se dnes na pár hodin zasekla u něčeho jiného než jsem měla.
-
Já myslel tebe. :-)) Já to pochopila, ale nedalo mi to :o))
-
Ještěže heavyho máme :)
-
Předem díky :)
-
Ve Světozoru mi fronty přijdou spíš jako tradice než výjimka :o))
-
Užijte si to.
-
Nechcete to někdo přeložit, prosím?
-
Právě jsem si představila shluk deseti lidí, jak pochodují z metra za maníkem s mečem :o)))
-
Nebo by si Alek mohl připnout k pasu ten meč, co dostal s propagačními materiály od HBO ;o)
-
Počkejte až se na nás přiřítí jedna rozzuřená Krisa :o))
-
Harrington mi čím dál víc začíná připomínat Orlanda Blooma.
-
:)
-
Ne!
-
Thanatos: Bývávalo, kdysi. Teď už je v tom prostě bordel. A místo jeho napravování to jen dál komplikují. Zažila jsem školení, kdy spoluautor zákona nedokázal vysvětlit svůj vlastní paragraf v zákoně o DPH. AshaG: Taky řešení. Ale je to přístup, k…
-
Zaatím jsem je nikdy nedělala a ani jsem nad tím neuvažovala. Stačí mi ten bordel, co v zákonech mají naši zákonodárci :)
-
Nečetla.
-
Nepřiznal. Nabonzuj ho ;)
-
Tak budu znovu škemrat. Když jsem to zkoušela naposled, tak jich bylo méně a nikdo nereagoval.
-
Já jsem ten článek nebrala vůbec z pohledu politiky, ale spíš zábavy Ono to tak nějak souvisí. Já a ugla jsme generace (jak jsem už nepřímo naznačoval poněkud nechápajícímu Amarounovi) zvyklá dodržovat řadu norem nepsanejch prostě díky určitýmu vním…
-
já z vás budu ještě naměkko Fajn, přines sůl a pepř, budou icefire vejce. :) pfff, drzoune :)) A eště jedna klasika, Vzdálené vrcholky hor Tak tohle dlouho sháním. Kdyby někdo měl, ozvěte se mi prosím. A taky seriál Perla v koruně.
-
Bože, mládenci, já z vás budu ještě naměkko. Takových vzpomínek na dětství, co se díky tomu vyrojilo :)
-
Jenže já to díky tomu nezvedenci prostě nemám šanci zvládnout. Slíbila jsem mu, že tu práci udělám. Je to spolužák ze základky, a i když jsem hodně brblala, tak jsem nedokázala říct ne :o/ Dobrý skutek budiž po zásluze potrestán...