Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Tluču hlavou do stolu. Právě jsem zjistila, že kdybych byla nekompromisní a vyhodila jednoho nezdárného klienta ze dveří, tak jsem to mohla při troše snahy stihnout :o(
  • Mělo by to tak být. Lidem narozeným po roku 1970 se teď často říká Husákovy děti, podle té debilní písničky.
  • Jojo, céčka :) S bráchou jsme měli trička se Sandokanem jako první v naší ulici a jedni z prvních v celé vesnici. Byli jsme hvězdy :o))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 29. března 2012
  • Bohužel zatím nic. Viděla jsem jen první tři díly. Už se těším jak si to teď v dubnu dám jako minimaraton. Jediný seriál, který v současnosti sleduju opravdu průběžně je The Good Wife. U ostatních mám dost skluz.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 29. března 2012
  • Já na rovinu říkám, že koupě českého DVD lituju. Titulky stojí za prd, dabing nesleduju. Bonusy bez české podpory jsou mi téměř k ničemu a že jsem se na ně těšila (a takových nás bylo víc). Pokud bude stejným způsobem vydána i druhá řada, tak si j…
  • Citroš -1 (6) - zbylo to na něj ser Denys Mallister +1 (10) bratr Noční hlídky mistr Cressen +2 (18) - už jen za tu snahu Lechtač -2 (2) - no comment
  • Já myslela spíš polodementním scénářem a chováním postav než reálností. Ale třeba mě to příjemně překvapí.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 27. března 2012
  • Já si celou dobu myslela, že Hunger Games a Battle Royale jsou natočeny podle stejné předlohy. A ono asi ne. Film BR doporučuju. Na HG se ze zvědavosti určitě podívám, ale napůl od toho čekám děsnou ptákovinu typu Sucker Punch.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 27. března 2012
  • Nevíte někdo jestli jsou titulky na DVD ty, co běžely na HBO?
  • Proboha, už ne. A navíc ne v téhle diskuzi :(
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Nevada 27. března 2012
  • Myslím, že Tyrion ví, že je ééé, neřád... Někde to zmiňuje v souvislosti s tím, že dát mu Harrenov nebylo moc chytré, protože to není jen prázdný titul. Jj, Tyrionovi postupně docházelo, že Malíček je mnohem víc než jen oddaným služebníkem koruny. J…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 26. března 2012
  • Neví. Lysa už si zaplachtila a nejspíš stejně nevěděla zdaleka všechno. Tyrion měl jen podezření - a ten je navíc zatím taky ze hry.
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 26. března 2012
  • Lepší Ryba v hrsti než Smraďoch na střeše. Nechat ho naživu moc dlouho znamená, že by se tomu hadovi mohlo podařit nějak vyvléct. Nejlepší řešení je trochu si pohrát a pak to rychle skončit.
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 26. března 2012
  • Já doufám, že by ho Tully nejdřív pěkně zmlátil, pak trochu přidusil, párkrát nakopal a pak ho někde utopil.
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 26. března 2012
  • To je sice možné, ale obnášelo by to mnohem méně legrace. ;D Možná ne, pokud pochopí co za vítr od Malíčka vane :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 26. března 2012
  • Speedy: jenže aby sňatek a tím její právo na Údolí Arryn bylo naplněno tak to něco by se mezi nima muselo stát. Ne nezbytně. Církev může nenaplněný sňatek zrušit, ale nikde není řečeno, že automaticky rovnou neplatí. Pokud by nikdo její právo jako m…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 25. března 2012
  • Vedle sálu je kavárna. Restaurace pokud vím, tak ne. Nápoje si lidi nosili i do sálu a nikdo ze zaměstnanců kina neprotestoval. Ale pár desítek metrů od kina je KFC a bageterie.
  • Tak zase to berte z pohledu HBO. Pořádají jedinečnou akci, na kterou umožní vstup zdarma. Zaplatí si na to kinosál, pošlou tam své lidi, věnují nějaké ceny do soutěží. Aby zachovali určitý řád, tak zavedou registraci, což je jediná podmínka účasti. …
  • Vystupuje potom i v Tanci? Protože v Hostině na mě dojem neudělal. Ale možná to bude souviset s tím, že mi Vin Diesel nepřipadá cool :)
  • :o)))
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 25. března 2012
  • Ten arogantní blbec? :)
  • Kdo je Dunsen? Teď si ho nemůžu vybavit. A proboha Zvoníčka snad ne :)
  • No, tak jsem si zafantazírovala a teď návrat k realitě. Třeba to Martin zamýšlí úplně jinak a Malíček se v Údolí jen schovává v bezpečí než se přežene nejhorší z války a usadí se prach, aby mohl zaujmout správnou pozici v novém rozložení sil v říši …
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 25. března 2012
  • Sám Malíček v Hostině prohodí poznámku, ze které se dá vyvodit, že s dlouhodobým pobytem Roberta mezi živými nepočítá. Ať už se o to postará příroda nebo on sám. A byl by hlupák, kdyby pak dal nějakému nýmandovi, který je náhodou Dědicem, šanci zasá…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 25. března 2012
  • POZOR, OBSAHUJE SPOILERY ke druhé sérii: Epizoda #11: „Sever nezapomíná” Robb Stark se svou armádou Seveřanů pokračuje ve válce proti Lannisterům a Tyrion přijíždí do Králova přístaviště, aby dělal mladému králi Joffreymu pobočníka a mírnil jeho vý…
  • Tak koho? Mám to přepsat na Davena? Dagmera jsem přesunul do kontroverze čistě podle pravidel. Nech to tak, ať to zbytečně nemusíš upravovat. Svůj příspěvek jsem upravila. K Dagmerovi - můj názor je, že do síně kontroverze k velkým jménům nemusí kd…
  • Ach jo :o(
  • Že nesouhlasím s přesunem do síně kontroverze. Jestli to Montezuma uzná za vhodné, tak ať ho přesune :)
  • flanker: Chápu :) Ale radši ani nenaznačovat, Martin je pěkný panchart... :o(
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 24. března 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.