Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
ee :)
-
Citroš +2 (12) Dagmer -2 (12) Nejvyšší septon +1 (5) Axell Florent -1 (0) Tak třeba Robar Royce.
-
A kdo bude Jana Greyová? Sansa?! Tuhle myšlenku rychle opusťte!
-
Harrymu bych dávala trochu víc času. Přece jenom- pokud si vezme Sansu, bude z ní "jen" manželka a v případě jeho smrti by se nemuselo lordům zamlouvat ji poslouchat, když není Arryn. Tady by bylo jistější počkat aspoň na Dědicova dědice. Ostatně, …
-
Myslíte, že ještě tak dlouho? Já měl právě dojem, že už bude končit - hlavně teda protože svatba s Harrym se asi blíží, a pak už bude jen zbytečná přítěž. Nemůže Roberta zlikvidovat hned po svatbě. Harry by mohl dostat nějaký hloupý nápad a chtít tř…
-
to Nevada: Tady nezáleží na Malíčkovi, tady záleží na Robertově dost děsivém zdravotním stavu. Já bych mu ani ten rok nedával. To ano, ale nepochybuju, že si to Malíček pohlídá a donutí mistry udělat co je v jejich silách. Dokud nebude pevně ovládat…
-
Jsem zvědav, jak dlouho ještě Robert vydrží... Minimálně rok. Malíček ho zatím potřebuje.
-
Jeyne Poole +2 (15) Dagmer -2 (7) - žádná síň kontroverze, zavázat do pytle a šup s ním do řeky Nejvyšší septon -1 (8) - za normálních okolností -2, Axell Florent +1 (9) - nedostatek bodů, jinak by měl -1
-
Ty bláho, tohle už je skoro na panáka, škoda že nemůžu pít :) Vy ale s headem naprosto neberete v potaz to, že ve společnosti středověku (Písně) lidé dospívali dřív - lidé bráni v současnosti za dospívající byli v té době už dávno dospělými (třeba …
-
Téhle teorii věřím taky :) Ale mě by ještě víc zajímalo, jestli něco v knihách potvrdí spekulace, že přežil jeho syn Aegon. Kéž už by vyšel Tanec.
-
Já vím. Ale reagovala jsem na námitku, že jakožto dcera Rhagera by Daenerys (a pak její syn) měla/i přednost před Viserysem. Proto jsem to zakončila takhle.
-
Ta kresba Sansy je nádherná.
-
Nevím proč, ale vybavila jsem si slet čarodějnic. Radši půjdu spát :)
-
Co je na Lyse nepochopitelného? Malíček. Zkus rozvést, prosím. Tím je řečeno vše podstatné :)
-
Mohla bys to rozvést, prosím? :-) Ty mě ničíš :o))
-
!!!
-
Co je na Lyse nepochopitelného? Malíček.
-
flanker.27: Ta tvoje feministická část vůbec za tebe rozhoduje zbytečně často :) E? Vysvětlit prosím :) Chtěl by, aby z Tebe byla milá Sansa. Mužský, no. Neřeš :o))
-
flanker: No právě :)
-
Tak Ted Bundy se taky něčím živil, žejo.
-
Hm, hned ta druhá... Jen ji trochu kazí Weiss :o))
-
Myslíš v Písni? :)
-
Myslím, že Arye (tady) pro změnu dost křivdíš Ty ;)
-
Správně. A v tomto případě je fuk, jestli je Viserys starší nebo ne. Má před Daenerys přednost z principu, že je mužský dědic. Dědická posloupnost po Šíleném králi by byla: Rhaegar, pak jeho synové (a jejich synové, atd.). Pokud by Rhaegar neměl syn…
-
Jména zakládající se na "přezdívce". Lasička, Horký koláč, apod.
-
Jj, souhlas. Radím přečíst.
-
No nevím právě, jestli se mám držet překladového klíče z Hostiny nebo z prvních třech knih. Každopádně místa jsou přeložená všude. Za sebe navrhuji první tři knihy. Jména nepřekládat, místa překládat (ale ne za každou cenu).
-
Ošumělý Zimohrad? WTF? Co tím autoři chtějí říct? :( (Pokud se toho nikdo neujme dřív, tak bych to během zítra doladila po stránce češtiny.)
-
Opravdu jména překládat?
-
Tipovačky jsou zlo. Je to jen další verze hry na náhodu. Osobně dávám přednost znalostním soutěžím.