Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • 1. série Sherlocka vyjde u nás na DVD. A za celkem slušnou cenu.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 8. března 2012
  • A kdyby neměl sojovou, tak by tam plácnul jinou.
  • Takhle odfláknuté DVD si takovýhle seriál prostě nezasloužil.
  • To štěně je dokonalé :) A perfektní je i ten strom nad ním.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 7. března 2012
  • Wallpapery ve stylu "motivační" řeči Johna McClanea :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 7. března 2012
  • Já s kupování vázaných verzí končím.
  • Game Of Thrones star Emilia Clarke's GQ photo shoot
  • Jeden z příspěvků na g+ :) "Cena vajec prolomila magickou hranici a jedno vejce vyjde dráž než náboj do pistole. Politici by si to měli hodně rychle uvědomit."
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 7. března 2012
  • Mně připadá ....no jo...nemůžu si pomoct...hnusná.. +1 Víc to komentovat asi nebudu. Ale aspoň se drží konceptu no name, postava ze ságy, no name, postava ze ságy. A zároveň se děsím Tance.
  • Nedělá... kurvafix, debilové!
  • jo a bonusy bez cz titulků :-( To si snad děláš srandu...
  • Rhaegar měl slušné dispozice k duševní poruše. Příznaky dle vzpomínek Barristana vykazoval a postupem času by nejspíš určitým způsobem zešílel (nemusel by přitom být rovnou krutý násilník). Jonovi bych takové geny nepřála, tak snad bude mít jiného …
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 6. března 2012
  • Tyrion, Daenerys, Arya, Sansa možná Stannis a Asha Přežití Jona a Brana nepředpokládám.
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 6. března 2012
  • Něco proti venkovu?! ;) Mně se v příběhu líbí víc Sever si pamatuje, ale bez toho kontextu to tak nevyzní, takže Sever nezapomíná vypadá líp.
  • Sever nezapomíná!
  • Už jsem to psala jinde, ale znovu - Rhaegar měl slušné dispozice k duševní poruše. Příznaky dle vzpomínek Barristana vykazoval a postupem času by nejspíš určitým způsobem zešílel (nemusel by přitom být rovnou krutý násilník). U Daenerys je ta pravdě…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 6. března 2012
  • Jo, tohle je výborné :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 6. března 2012
  • Ha, Terra Nova byla děsná, zrušení nelituju. Jen si teď musím najít jiný břečkovitý seriál na nadávání. Alcatraz si nechávám až po odvysílání všech dílů. Bála jsem se vršení záhad bez jejich vysvětlování.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 6. března 2012
  • Dany je prostě kontroverzní, stejně jako Catelyn. Teda živá Catelyn šla chápat, i když nenávidět kluka, co ji nic nedělá 16 let už nemá nic společného s ukřivděností. Nebýt jí ten kluk denně na očích, aby jí připomínal určité selhání (nebylo její, a…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • ...zase by se rychle zvýšila pravděpodobnost, že se nedožije příštích narozenin. Takže jo... jen jí tam posaďte, ať si to panování užije... Dobře ty! :o)))
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Nejlepší pěchotu získala podvodem a vražděním, sprostě ji ukradla. (Jo, vím, že neměla jinou možnost.) Nebýt předchozího, tak by žádné město nedobyla. Ale jen o tomhle to není. Co to, co tím těm městům způsobila? Ano, je to postava s magickými scho…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Rozhodně ne. Ale já jsem její fanoušek a proto zcela logicky vytvářím opozici jejím odpůrcům. No, a vo tom je :) Prostě jsou tam tak rozmanité postavy, že je každému sympatický někdo jiný. To, co mě odpuzuje na Daenerys, jiní obdivují. Co mně nevad…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • ... získat lásku khala Droga, přivést na svět draky, získat nejlepší pěchotu na světe, dobýt několik velkých měst a to všechno asi v 15 či 16. To není tak špatné. Hlavně ten kousek, kdy neuhořela ani se neudusila v ohni a naopak oživila dračí vejce …
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Miss Utahraptor: Souhlas! ...bože, zase se tady vykecávám a práce mi stojí :o(
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Tomu se musím smát. U jednoho (jedné) povýšenost obhajujeme, u druhého (Dany) ji haníme? To je trochu dvojí metr. Možná jsem si tě ale s někým spletl a křivdím ti. V tom případě promiň. No, já ji v tomhle neobhajuju. Jen konstatuju daný fakt. Pros…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Spíš bych se zeptala jestli myslí opravdu soundtrack nebo jen úvodní znělku :)
  • Nevada: Proč ta averze k Ashe? Neudělala nic moc špatného...spíš nic než moc. Spíš proč bych ji měla brát na milost? S plnou vervou se účastní agrese svého rodu (ano, tady jsem zaujatá coby zatvrzelý Stark), má velikášské plány a neudělala ani nic d…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Jinak můj souhrn nenáviděných postav dělím do kategorií: nenávidím: Cersei, Malíčka, oba Boltony, Theona a všechny jeho příbuzné z mokré čtvrti, Waldera Freye (jeho potěr taky, ale v mnohem menší míře a může za to právě hlava rodu) nesnáším: Daene…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012
  • Právě tohle miluju na Písni nejvíc. Ta rozmanitost, kde si vybere téměř každý. Nenávist ke Catelyn taky nechápu, i když mi její POV postupně připadly zbytečně popisné. Ale nenudila jsem se při nich, přičemž se ani nestala mojí oblíbenou postavou. Po…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 5. března 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.