Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Ehm, z popisu bonusů na DVD :o)) • NOČNÍ HLÍDKA Podrobný portrét tajemného řádu chránícího 210 metrů dlouhou ledovou Zeď
-
Já jsem v celku spokojená. Možná lady Olenna, kdyby tam jednu-dvě kapitoly měla. Jediné co mi fakt chybí, je Cersei v prologu.
-
Nechcete výraz Krvavá svatba nahradit Rudou svatbou? Není to spoiler, jen mi to připadne zbytečně doslovné, trochu degradující.
-
Jestli to nepozmění v tom smyslu, že Ramsayovu práci odbude v závěru opravdu Theon. A starý Bolton se pak jen bude vracet dobýt sever pro Lannistery, bez pomoci synáčka. Očekávám, že s postupujícím natáčením se některé linky budou od knih odchylovat…
-
Pro připomenutí - Nathan Fillion. A ten menší pán je Joss Whedon, který je zodpovědný za geniální Firefly a nejnověji i režisér (mnou velmi očekávaných) Avengers :)
-
Tenhle film bude vycházet ze zápletky Thora. Takže kdo se chystá a nezná, tak by si mohl doplnit souvislosti. I když nepochybuju, že to v úvodu Avengers nějak nastíní.
-
Pche! Neznáte Firefly nebo Castla? :o(
-
btw - všimli jste si tazatele? ;)
-
Trailer: Marvel Avengers Assemble (2012) Ach! :) Co to je za silenej mix hrdinů? Ale už se na to těším :-) Ty neznáš Avengers? :)
-
-
Trailer: Marvel Avengers Assemble (2012) Ach! :)
-
Bože, z Fassbendera asi brzy začnu mlátit hlavou o stůl. Je skoro všude, kam se podíváš. A když ne on, tak Jeremy Renner nebo Sam Worthington. Nechápu to ani u jednoho z nich. I když Fassbender aspoň jakžkaž dobře vypadá a Renner umí být chvílemi za…
-
Proč by měl být nominovaný Drive? Za co? Nebo spíš v jaké kategorii? Možná ještě tak za zvuk, ale jinak to to těžce průměrný film, po kterém za pár let neštěkne pes.
-
Nazývají to fan poster, ale vydává to HBO. Čert aby se v nich vyznal. Začínám se bát, že pořádných oficiálních posterů opravdu ze druhé série se snad ani nedočkáme. Začínají mě tím pěkně štvát. Skoro to vypadá, jako by letos chtěli na propagaci ušet…
-
I když myšlenka to není špatná.
-
Tak tenhle už se mi líbí o dost méně.
-
Jenže Joffrey a Sansa se nevzali. Byli zasnoubení. To jim sice umožnila církev zrušit, ale je to přece jen jiná liga než manželství. Do propuštění Selmyho neměla církev vůbec co mluvit (a ani nemluvila).
-
Jon Tyrionovi?
-
Vždyť to máš řečeno v příspěvku od Amanity :) Když Catelyn přijela vyjednávat do Renlyho ležení a setkala se tam s tamní smetánkou. Během téhle události se mi Randyl Tarly zprotivil ještě víc.
-
Domýšlet si můžu co chci (a v tomhle případě mi to v Hostině prostě nedošlo). Kdo je to, je řečeno evidentně natvrdo až v Tanci.
-
Píšeš o holce, která se ztratila hned v první knize a až do konce Hostiny o ní nebyla zmínka. I debila napadne, že bude v páté knize. Když pominu spoilerová pravidla uvedená na úvodní straně, tak hodně lidí, kteří čekají na Tanec v češtině, tady dal…
-
Kurva, nechte si ty spoilery z Tance pro sebe.
-
Též jsem pro zachování dosavadního způsobu. Dobré a fungující věci se nemají měnit, mnohokrát ověřeno v praxi.
-
Vždyť má ten úsměv pořád stejný. A pořád stejně budí chuť mu ho smazat pěstí :)
-
Jsem prvorozená (a jediná) prvorozeného a druhorozená prvorozené. Měla jsem staršího bratra, ale před třemi roky zemřel a tak jsem se stala dědičkou naší rodiny. Bratr po sobě zanechal dceru a syna, takže se mám na pozoru. Podle té stránky je z naše…
-
Bez ohledu na věk a závěrečnou poznámku(!) o čtenářích buď jako antilannisterovec a antigreyjoyovec vítána do klubu :)
-
Gerold Hightower +2 (14) Salladhor Saan -1 (16) Anguy +1 (9) Rattleshirt -2 (2) To je hrozná sestava. Kromě divokého jsem měla problém je podělit.
-
ano
-
Catelyn je mrtvá. Ta bytost, která z ní ožila, už není lady Stark.
-
Netřeba. Catelyn je mrtvá.