Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Nejmladší dcera lady Maege Mormont.
    V diskuzi Letopisy Západozemí Komentář od Nevada 12. ledna 2012
  • Viděla :o)) Ale dík za tip na opáčko. (Sakra, zase se mi ta hromada zvětšila.) Neříkám že Británie a Amerika jsou totéž, ale i tak by byl chudák pejsek asi už dávno pod drnem..... Nemyslím si ;)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 12. ledna 2012
  • Británie není Amerika.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 12. ledna 2012
  • Baskerville měl dobrou atmosféru, která zakryla nedostatky v logice a slabší případ. Jenom mi tam vadila hudba, která míchala "elektronické" zvuky do scén, kdy se Sherlock či Watson soustředěně rozhlížejí v krajině - děsně mě to rušilo, protože js…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 12. ledna 2012
  • Já bych se toho snad i příležitostně ujala. Blíží se období daňových přiznání, kdy budu zpočátku hledat všechny možné důvody proč odložit práci... Z čeho jste vycházeli, jen z knih nebo je někde "oficiální" zdroj?
    V diskuzi Letopisy Západozemí Komentář od Nevada 12. ledna 2012
  • Probůh... flankere, přísahám Ti, že nechceš znát odpověď! A Krisa by zasloužila pár pohlavků. Tohle se nemá vůbec vytahovat, pokud nejsou všichni ožralí, a i pak jen občas...
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 11. ledna 2012
  • BestBuy exclusive covers for Game of Thrones Season 1 BD and DVD box sets!
  • Nevada: Četla jsem kdysi Psa baskervillského a musím říct, že je to tak. Holmes má být trochu pošuk, trochu asociál a ekcentrik. Navíc má slabost pro drogy, což by u filmů s Downeym mělo trochu pikantní příchuť ;) Jo, s lehkou nadsázkou by se dalo ř…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. ledna 2012
  • A o jaké původní verzi je řeč? Knihách, filmech, seriálech? Znalci knižních předloh se celkem shodují na tom, že filmový Sherlock od Downeyho je mu víc podobný, než ten elegantní tichý gentleman ze seriálů a předchozích filmů.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. ledna 2012
  • Rudí... Takže Lannisteři by byli komunisti největší. A co potom Starkové jako bílí? Carští bělogvardějci? :o))
  • "Úžasné"! :o))))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 8. ledna 2012
  • Hezká práce. Díky za ni :)
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Nevada 8. ledna 2012
  • Ani já od tohoto Holmese neočekávala nějakou hlubokou myšlenku (dokonce ani napoprvé). Ale přece jen jsou doufala ve vyprávěný příběh, ke kterému dospějeme prostřednictvím humoru, rvaček a akce. Jenže se mi (ještě víc než poprvé) dostalo humoru (čas…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 8. ledna 2012
  • To mě Sherlock Holmes 2 neohromil. Nemůžu říct, že zklamal, protože jsem něco takového čekala po prvním dílu. Ve skrytu duše jsem doufala, že když Ritchie nebude mít svázané ruce nutností uspět, tak se film zaměří i na příběh a ne jen snahu vyrazit …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 7. ledna 2012
  • Tak druhá série Borgiů začne 3. dubna. Snad bude trochu živější než ta první. A 15. března The Missing se Seanem Beanem. Třeba to tentokrát přežije :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 6. ledna 2012
  • Některé jsou vážně dobré. Zrovna ten se srdcem a pak s Iron Manem mě hodně pobavili :o))
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Nevada 6. ledna 2012
  • Elanthus: Jsme v seriálové sekci, začerni prosím ten obří spoiler. Hmmm... Kdo je tady vítěz o nejhezčí korunovanou hlavu? ;) V seriálu pořád Robb ;) (V knížce jsem nad tím v tomhle směru nikdy neuvažovala.)
  • Nové video Making Game of Thrones - Renly's Armor
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 5. ledna 2012
  • Nevada: Myslíš Lovce od Deavera? Já ho nadělil švagrovi a už se těším až se k tomu dostanu sám. Má to docela dobré ohlasy na netu. Jaké to je teda? Ano. Jsem cca ve čtvrtině a zatím hodně dobré. Typicky deaverovské, dokonce bych neváhala říct Deaver…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 5. ledna 2012
  • S tímhle já problémy nemívám. Ale je fakt, že ve filmu jsem fandila tomu (většímu) hajzlovi :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 4. ledna 2012
  • Muže, kteří nenávidí ženy jsem dočetla až na třetí pokus. Z druhého dílu jsem přečetla pár stránek a radši jsem se začetla novinky do mého oblíbence Deavera. Ostatně i Nemesis jsem měla problém dočíst - byl mi dost nesympatický hlavní hrdina a tak m…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 4. ledna 2012
  • ja som si odskočil do fantasy/sci-fi k veľmi vychvaľovanej detektívke od nóra Jo Nesbo, Nemesis, a zatiaľ je to výborné. skvelé rozprávačské nápady. Blbé je, že Nemesis je až pátý případ detektiva Holeho a dozvíš se tam vyústění některých událostí, …
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 4. ledna 2012
  • Mně se to líbí. Dík.
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Nevada 3. ledna 2012
  • Probůh z čeho pořád usuzujete, že Margaery spala se sourozencem? Z té jedné poznámky chorého mozku Cersei, která v tu chvíli vymýšlela jak ji očernit, nebo ještě něčeho jiného? Já tam nic jiného nezaregistrovala. Vím, že z nějakého záhadného důvodu …
    V diskuzi Slovní hříčky Komentář od Nevada 3. ledna 2012
  • Tak třeba tentokrát obálku neukážou. Po minulé zkušenosti, kdy se jen kritizovalo... Kritizovalo jen pár lidí. Na FB jich bylo dost naopak nadšením bez sebe.
  • A u Talpressu nic?
  • Odkud je to info? Na stránkách to uvedené nevidím. A proč neproběhla další zábavná debata na téma obálky? :o(
  • Už? Vždyť to hlásili až na jaro.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.