Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Naposledy co západ podporoval mudžahedíny, tak to skončilo Talibanem ovládajícím Afghánistán. A tím pádem vytvořením zázemí všemožným teroristům v čele s náčelníkem Usámou.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 21. října 2011
  • Pardon, psala jsem v rychlosti. Libye, samozřejmě. O Sýrii mluvili krátce předtím v rozhlase právě v souvislosti se smrtí Kaddáfího a tak se mi to spojilo. E.Young: Je mi jasné, že to tak (nějak) bylo. A o tom to právě je :) Kaddáfího nemám důvod …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 21. října 2011
  • Tak je to otázkou toho, kdo zprávu zveřejní. Přece "osvoboditelé" Syrie nevyhlásí: "Chytli jsme ho zraněného a tak jsme ho navíc skopali jako psa a teprve pak mu vystřelili mozek na silnici. Neměl utíkat, hajzl jeden."
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 21. října 2011
  • Díky některým za potvrzení mé "Arya" teorie (btw - jsem tak asi též psychopat nebo aspoň nenormální, protože v dětství jsem byla taková malá Arya z doby na Zimohradu). A jak tedy v téhle souvislosti vnímáte Ashu Greyjoy, která se v dospělosti mazlí…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 21. října 2011
  • Já nic nepřiznávám :) U Joffreyho to rozhodně není jen výchovou. Je/byl to zvrhlý magor. Robert tak napůl. Výchova tomu moc nepomohla, ale v hlavě to v pořádku taky nemá.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 21. října 2011
  • Já. Kudlu.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 20. října 2011
  • Psát bez diakritiky je v pohodě, dá se bez problémů číst. Pokud to není kombinováno právě s tím přehazováním písmen. Pak je to vždycky luštění :) Ale peklo je používání zkratek jako nvm :o(
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Nevada 20. října 2011
  • Přesně tak. Tak mě po heavy_headově lehkému odklonění tématu napadá: Vnímali byste Aryinu postavu jinak, kdyby to nebyla holka, ale kdyby to všechno podstoupil kluk? Případně kdyby to byl přímo Bran nebo Jon? A než automaticky odpovíte ne, tak nad…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. října 2011
  • Á, příspěvky o Dexterovi jsem úplně přehlédla: Arya takové pudy nemá. Přesto, když před ní ležel celý Bravos, zamířila si cílevědomě k asasínům. Udělala vlastní volbu. A co jiného měla jako dělat?! Jít ode dveří ke dveřím a ptát se: "Chcete mě? Jsem…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. října 2011
  • Na Zimohradu jsem mezi Aryou a Branem neviděla žádný zásadní rozdíl. Benjen se taky jistě nedostal na místo prvního průzkumníka jen díky jménu Stark a hezkému úsměvu (ale tady už taky vařím z vody, protože o něm fakt téměř nic nevíme). Je otázka jak…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. října 2011
  • svoa00: O Benjenovi víme kulové. A Bran byl taky pěkné kvítko - neposedný, neposlušný.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. října 2011
  • Místo těch teček tam byl původně příspěvek :)
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Nevada 19. října 2011
  • Souhlasím. Na druhou stranu nevidím důvod, proč by s pevným dozorem nemohla vyrůst bez toho, že by někomu pouštěla žilou. A v tomto směru by byl její otec mužem na správném místě.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. října 2011
  • Tak to je dost nefér. Pokud by vyrůstala dál pod dohledem matky a otce (čti nezabili by jí rodinu), tak by sice byla divoška a dělala problémy, ale pochybuji, že by z ní vyrostl vrah. Neměla by k tomu důvod.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. října 2011
  • Arya v sobě má prostě vlčí krev. Nezapomínejte, že Ned byl asi spíš netypickým představitelem Starků. Příliš vážný a uvážlivý. Brandon a Lyanna měli (zřejmě) oba horkou hlavu a příliš se nezabývali následky svých činů. Arya je na tom podobně. Jen se…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. října 2011
  • Kdo mohl tušit, že když k nám roku 863 přišli Konstantin a Metoděj, tak nám po 1148 letech pošle Řecko fakturu.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 19. října 2011
  • Eva ukázala Adamovi zakázané ovoce. Od těch časů z něho Adam pálí destiláty. Vracejí mu na chvíli ztracený ráj... ---- Když stvořil Bůh Adama a Evu tak jim řekl „Mám pro Vás ještě 2 dárky." A Adam se zeptal „Jaký je ten první?" „Čůrat ve stoje." Ad…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 18. října 2011
  • Hej, hej, opatrně s tím vychvalováním rodů, prosím. Začínáte brousit nebezpečně blízko páté knihy. 2) Západozemí jsou přece jenom ovládaný jedním rodem a politiku EU můžeme dočasně ovlivňovat i my Nic ve zlém, ale tohle je zatím vtip roku :o)))
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 17. října 2011
  • Geny se prý často dědí ob generaci. A vzhledem k tomu, že Aerys byl šílený, tak to asi vyhrály ty Rickardovy.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 16. října 2011
  • Přesně. Arya a Daenerys ještě dobrý. Navíc to není ani nějak zvláštní způsob česání ve skutečnosti. Občas podobně holky vídám. Ale Cersei a Sansa měly účesy, že mi z toho vlasy vstávaly hrůzou ;) Porovnávat to s Leiou je unfér. To byla jiná doba a …
  • Montezuma3: Přeobsazená?
  • Is John Stahl Lord Rickard Karstark?
  • Problém je v tom, že současná EU se všechny členy snaží zarovnat do jedné řady, jako cvičence na spartakiádě a nikoho se neptá jak jim to vyhovuje. Všechny ty natuplé předpisy, směrnice a nařízení jsou na palici a vůbec neberou v potaz místní podmín…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 13. října 2011
  • Tak blázen... Co jsem četla na netu, tak by Slováci platili fakt hodně. Na druhou stranu se z pohledu EU nic tak hrozného nestalo. Tohle mají okočírované. Bude se hlasovat tak dlouho, dokud nebude výsledek takový, jaký si přejí. A ne poprvé.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • Fór je v tom, že klíčovou roli v záchraně Eura pořád hraje ta záchrana Řecka (a Portugalska, Itálie, Španělska a Irska). Dokud je budou sanovat - a je fuk jestli přímo nebo nepřímo přes banky, které dostanou dotace později - tak bude s Eurem jen hůř…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • Jenže tím, že zadotujeme/te banky, se bude dál půjčovat Řecku a spol. To je špatně. Konkrétně v Řecku už měl bankrot proběhnout, stejně se mu nevyhnou. Vzpomínám si, jak se jeden zákazník po zavedení Eura naparoval a mnul si ruce že už Euro máte a …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 12. října 2011
  • O politické - a nejen politické - situaci na Slovensku to ho moc nevím, takže tady nemůžu komentovat. Ale odmítnutí umělého udržování krachujících států fandím. To neustálé dotování Řecka a následně i dalších států bude jen bolet víc a víc. Je třeba…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • Malíček má na svých rukou taky hodně krve a kdo z vás ho nenávidí jako cersei? Já třeba taky ;o)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.