Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • To snad nemůže vadit. Ygritte taky neměla šajnu o tom kdo je to Eddard Stark, Nymeria, Aegon Dobyvatel nebo G.R.R.Martin a přesto věděla víc než Jon. :o)))
  • Frey si tu podívanou nechtěl nechat ujít z pomstychtivosti. Bolton k tomu neměl důvod. Netvrdím, že mám 100% pravdu, Martinovi do hlavy nevidím a pořád se jedná o moji myšlenku, ke které jsem dospěla na základě četby. Ale zatím jste mě nepřesvědčili…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • Ha ha ha ha, naivko...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • To by tam bylo taky řečeno...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • svoa00 - Ale houby. Jak už jsem psala, proti je tam mnohem víc než pro. Je to popisováno z pohledu Catelyn a ta by ho pojmenovala. Vždyť zpočátku konstatuje, že když viděla muže v růžovočerveném plášti, tak zadoufala v záchranu. Boltona by jmenovala…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 12. října 2011
  • Tu kapitolu jsem četla několikrát a ani jednou mě nenapadlo, že by to byl starý Bolton sám. Nic tomu nenasvědčuje - kromě toho vzkazu, ale to jsem si zařadila jako "vtípek" typu Deště Kastameru. Prostě tím Bolton někoho pověřil. Ostatně Jaime nic o …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 11. října 2011
  • Everett Young: není Catelyn by ho přece poznala a nepopisovala by ho tak neurčitě. Navíc - vážně věříte, že by se Pijavice sám dobrovolně vystavil nebezpečí, že přijde k úrazu? IMHO by tam nepáchl, dokud by nebylo úplně po všem. Navíc by Martin urč…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 11. října 2011
  • Homeland: Právě koukám na druhý díl a pořád dobrý. Zato čtvrtý díl Terra Novy byl stejně blbý jako třetí a závěr zápletky přímo na ránu do hlavy.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 11. října 2011
  • Nevíte proč si dost lidí myslí, že Robba zabil Roose Bolton osobně?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 11. října 2011
  • cr8g: Já myslela, že se bavíme o sitcomech. Pokud se bavíme o seriálech celkově, tak to dá rozum, že v USA vzhledem k jejich počtu diváků vzniká seriálů víc a tím pádem i víc kvalitních. Ted je hlavní postava TBBT. Je vypravěčem o svém životě a živ…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 11. října 2011
  • Jsem tedy vina kacířstvím v plném rozsahu. Už pátá série HIMYM byla zoufale nevtipná. Usmála jsem se pravidelně tak 2x za epizodu. Výbuch smíchu mi to nezpůsobilo ani náhodou. A i kdybych přistoupila na myšlenku, že se to ze sitcomu přesunulo do oby…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 11. října 2011
  • 1) Bazinga není pointou toho obrázkového vtipu. 2) Bazinga mělo být trapné v tom dílu, jenže oni to pak začali používat 100x dokola v domnění, že je to megavtipné.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 11. října 2011
  • A když jsme u tohoto tématu, tak se přiznám, že už před minulou sezónou jsem zalomila i HIMYM. To se změnila na podivnou nevtipnou patlaninu taky. (A když někdo tvrdí, že nejslabší série HIMYM je pořád lepší než nejlepší série Friends, tak se mi ot…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. října 2011
  • Neodpustím si jeden výstižný na současný směr TBBT :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. října 2011
  • Osobně taky dávám přednost britskému humoru. Než tři nové US sitcomy, tak raději x-té opakování Jistě, pane ministře nebo Červeného trpaslíka :o) Kamarádka mě teď upozornila na seriál Jeeves and Wooster (Fry a Laurie), ale bohužel na to neexistují č…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. října 2011
  • Odpovím na otázku v původním vlákně proč jsem s TBBT sekla. Protože tomu neuvěřitelně klesla kvalita. První dvě série mají u mě plné hodnocení. Od třetí série to jde pekelně rychle dolů. Čtvrtá byla tragédie a pátá v tom podle ohlasů úspěšně pokraču…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. října 2011
  • Taky jsem s TBBT sekla, ale po odvysílání si tu scénu najdu a na ten kousek se mrknu :)
  • Převzato z Lapiduchu: V příští epizodě TBBT bude Jonův Vlčí dráp - fotka.
  • Ne že se k rebelii připojil. On ji zahájil.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 9. října 2011
  • Stejně jako když se někdo narodí v prosinci a druhý v lednu, tak mají rozdílný rok narození, ale přitom jsou pár dní od sebe. Což je nám prd platné, protože stejně nevíme jak takový rok v Západozemí vypadá. Já vycházím z knih, tam Martin nikde nenap…
    V diskuzi Letopisy Západozemí Komentář od Nevada 9. října 2011
  • Ale pravdou je, že lord Hoster byl tenkrát velmi důležitým hybatelem událostí. A na začátku ságy se jeho nemoc na vývoji událostí zřejmě taky hodně podepsala. Kdyby vedl při nájezdech lannisterkých psů říční lordy on, možná by se to událo jinak :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 9. října 2011
  • chrochta: Máš pravdu. Joffrey je o rok starší než Sansa. Bran je stejně starý jako Tommen a o čtyři roky starší než Rickon. Myrcella je o rok starší než Tommen s Branem.
    V diskuzi Letopisy Západozemí Komentář od Nevada 9. října 2011
  • Naopak. V té době si Údolí tím sňatkem koupilo lordy Říčních krajin. EDIT: Aha, zase nedočítám všechny nové. Blbé stránkování... :o)))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 9. října 2011
  • Tak že by už bylo známo datum vydání Bouře mečů?
  • Ale to je povedené! Akorát bych neřekla, že by se Cersei stala Viserysovou ženou. V tomhle měl Šílený král jasno. Buď by si vzal svou sestru - Daenerys, nebo by se opakovalo spojení s Martelly a dostal by Arianne. Cersei by mohla skončit v rukou Obe…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 8. října 2011
  • Tady ho nenajdeš. Vydavatelství to zarazilo pro porušování zákona. Pokud nechceš způsobit problémy tomuto webu a jeho majiteli, tak v tom tady nepokračuj.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 7. října 2011
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 7. října 2011
  • Person of Interest je kriminálka obšlehnutá z Minority Report. U mě má plus v tom, že hlavní hrdina má volné ruce a k záchraně oběti může udělat v podstatě cokoliv a taky toho nekompromisně využívá.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 7. října 2011
  • Ani bych neřekla. Pořád srovnáváš dvě různé kategorie.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 6. října 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.