Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Tak pořád se bavíme o seriálu. S filmovým rozpočtem nesrovnávat (to už tady jednou bylo). Ale zrovna v pilotu byli dinosauři udělaní dost dobře - kromě toho, co u džípu těch puberťáků "svolával smečku". Z toho digitálnost trčela hodně.
-
A přitom jsem ve skutečnosti taková slušná, plachá a hodná a vůbec :o(( :oP Ale je fakt, že myšlení je dnes skoro zločin (ale to je už na úplně jinou debatu)...V diskuzi Oblíbené místo kde by jste chtěly žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Nevada 5. října 2011
-
Jiný diskuzák, jiný příběh (vlastně příběhy), ale hrozící stejný výsledek ;)V diskuzi Oblíbené místo kde by jste chtěly žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Nevada 5. října 2011
-
(Mě ten dvojmysl napadl okamžitě při čtení, ale radši jsem držela hubu, abych zase nebyla za zvrhlíka.)V diskuzi Oblíbené místo kde by jste chtěly žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Nevada 5. října 2011
-
Z Terra Novy jsem viděla úvodní dvoudíl a připadne mi to neskutečně pitomé. Kromě propagandy na skvělou americkou rodinu a průkopnické odhodlání je tam taková řada WTF momentů, že jsem to zhruba v polovině přestala počítat. Ale má to dobré triky i s…
-
Sněha? To aby si měli ostatní z koho dělat srandu? :o)) btw - takový výlet by byl asi hodně náročný pro játraV diskuzi Oblíbené místo kde by jste chtěly žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Nevada 4. října 2011
-
Úžasné :o)))
-
flanker: za Dášenku nebo hokejisty? :o)) Krisa: Jo, ale já jsem hyena (ale ne novinářka) a nijak to nezastírám ;o) Amaroun: No, naše všeobecné zdravotní pojištění je jen jinou formou daně. Ale ano, blbě jsem to napsala, máš pravdu. Ale k tomu hy…
-
Tyna - které periodikum? Třeba si opravím názor :)
-
Krisa: Hokejisti, to je vůbec kategorie sama pro sebe. Z toho kvílení kolem se mi doslova otevírala kudla v kapse. Zajímalo by mě, kolik z těch zoufale truchlících znalo jejich jména předtím, než vyhráli mistrovství světa. Dokonce jsem se nejednou s…
-
Jo, novináři se z něj můžou pos*at, špičkoví doktoři za peníze daňových poplatníků přetrhnout a Dášenka si za ním nakráčí na JIPku s čoklama. Nakopat prdel a účet nechat zaplatit.
-
Floppy music DUO - Imperial march
-
Letos na jaře byla jedna scéna v Chuckovi. Přesný díl teď nevím, pak dohledám. Chuck si hned v úvodu čte Hru o trůny a komentuje: "Eddard, you don´t let your kids keep a direwolf! That's a terrible idea."
-
Ehmm, ti dva úplně vpravo - Greyjoy a Targaryn(ka) bylo asi kouzlo nechtěného, co? :o)))
-
LOL
-
Jako vtípek k hlášce o posílání pošty po holubovi :) (Já jsem počítačový antitalent. Vytvořit takovéto věci je nad mé schopnosti.)
-
Čirou náhodou nemáte někdo video z epizody 9 Hry o trůny, jak havran vylétá z Dvojčat a vzápětí ho Theon sestřelí šípem? Případně nedokázali byste to někdo v rychlosti někam nahrát, prosím? Jen ten několikavteřinový úsek od začátku scény (5:50 v hdt…
-
U mě by se takových Shiů našlo... ;o))
-
Morrisonka, u mě bez šance. Ale konečně jsou titulky na Pan Am. Na to jsem taky hodně zvědavá, večer zkusím.
-
A guide to navigating NPR's top 100 sci-fi and fantasy books
-
Manželé: ON: Vsadím se, že mi nedokážeš říct věc, která mě potěší a rozzlobí zároveň. ONA: Máš ho většího než soused.
-
Jj, mariňáci (námořní pěchota) mají na starosti hlídání všech amerických zastupitelství v zahraničí. Klasická armáda jim sedí doma na zadku (kromě válečných konfliktů).
-
O, dobré herecké obsazení s Ioanem Gruffuddem v čele. Dík za tip, to si zkusím sehnat. Ale nepřirovnávej Daenerys k mé milované Anglii! :)
-
Nolanovy filmy mi připadnou tak podivně "sterilní", nevím jak to přesně popsat - formální, čisté, uhlazené. Má to dokonalou vizuální stránku a perfektní hudbu a umí si vybírat herce, a tak si často napoprvé člověk ani nevšimne těch nesrovnalostí. Po…
-
Na dvou diskuzácích kam chodím jsou reakce zatím opatrně pozitivní. Sama jsem zvědavá.
-
Ale radši Cersei s přednostmi než stokilový Jaime:-) Klidně společnou, ať si každý přijde na své ;o))
-
Fotku!
-
Chaime vyslovují z nějakého záhadného důvodu v českém dabingu, už to tady padlo dřív :o)))
-
Michael Mann je jedním z mých režisérských bohů. Jako protiváhu Nolanovi mám zase Finchera.
-
Temný rytíř je pro/podle mě šíleně přeceněná záležitost. Podobně jako Greengrassovi Bourneové. A stejně tak i Nolanův Počátek. Neříkám, že jsou to slabé filmy, jsou velmi dobré, ale to šílenství kolem mi připadne přehnané. Nolan jako režisér mi pros…