Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Chaime néééééé.
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Nevada 27. září 2011
  • Já si taky nestěžuju :) Prim u mě hraje Iron Man, protože Downey patří mezi moje nejoblíbenější herce. Komiksové filmy obecně mám hodně ráda. Z posledních let vyloženě zklamali (kromě již zmíněného Pilgrima) tuším jen Wolverine a Zelený sršeň. Samo…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 27. září 2011
  • U Pilgrima jsem chvílemi zívala nudou. Tak šíleně nevyvážený film jsem už dlouho neviděla. Ani celkový styl filmu mě moc neoslovil. To si raději pustím uhlazeného Thora nebo limonádového Kapitána Ameriku. Ale pekelně se těším na Avengers. Do Whedon…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 27. září 2011
  • No, když už jsme u toho, tak já bych spíš řekla, že se to nedozvíme vůbec. Jonův původ zůstane tajemstvím.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 26. září 2011
  • Putování a tábory Dothraků, scény z Králova přístaviště - ať už z ulic nebo při turnaji, turnajový tábor, vojenské tábory - to rozhodně není "filmový look". Absence bitvy by mi taky tolik nevadila, kdyby nepůsobilo chudě i tohle. A ruku na srdce, u…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 26. září 2011
  • Zlá, zlá Tyna :o(
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 26. září 2011
  • Tak jednak NBC není HBO, a jednak ani GoT nemá až tak dokonalý filmový look. Televizní seriál pořád zůstane televizním seriálem. Pomiňme výjimky potvrzující pravidlo.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 25. září 2011
  • Ach jaj. Zlý Ned. Jako by nestačilo, že s ním Martin čtenářům zlomil srdce už jednou... ;o)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 25. září 2011
  • Person of Interest: Mně se to líbilo. Nebude to můj top seriál, ale sledovat budu. Caviezela moc nemusím a popravdě linie traumatu z minulosti mě bude štvát, ale styl se mi líbí. Jak neváhá střelit do kohokoliv, kdo se mu snaží překážet. Zabíjení l…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 25. září 2011
  • Sice jsem nepochopila protože hořet cla mohl být narozen, ale to by mimo jiné znamenalo, že by Jon musel být buď dvojče Daenerys (nepravděpodobné už kvůli rodové podobě) nebo potomek někoho víceméně bezvýznamného (a to by Eddard neměl důvod ho chrán…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 24. září 2011
  • http://www.collegehumor.com/article/6612897/birds-are-terrible-mailmen
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 24. září 2011
  • No, už jsem v titulcích viděla dost úletů, takže bych i věřila, že to fakt někdo použil :o))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 22. září 2011
  • flanker: To je jen vtip, nebo jsi to fakt někde viděl jako překlad? :o)))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 22. září 2011
  • Ku-klux-klan :)
  • ideální pro čtení s dcerou Tak trénink dělá mistra, že ano :o)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 20. září 2011
  • Holt, samí luxusní členové, no :)
  • A možná ještě http://www.csfd.cz/film/12172-zablesk/, ale ten mi přišel až moc romantický a navíc dost naivní.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 20. září 2011
  • http://www.csfd.cz/film/273-enigma/ http://www.csfd.cz/film/17003-charlotte-gray/
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 20. září 2011
  • Já vím. To já jen pro jistotu do budoucna ;o)
  • Dutch military tests new drone
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 19. září 2011
  • Hehe, tohle umí i MyEpisodes.com. Já tam mám 6 months, 1 weeks, 6 days, 7 hours, 49 minutes a to tam zdaleka nemám všechno a navíc tam nejde zadat údaj, že jsem něco viděla víckrát :o)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 19. září 2011
  • Už jsem tady. Nezlobit!
  • U mě dobrý :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 19. září 2011
  • Taky bych tipla scénář. A zřejmě i Dinklage za Tyriona, i když Cumming v Good Wife je taky excelentní. Na nej seriál tipuju Mad Men, o kterých všichni pějí chválu od chvíle kdy se to vysílá. Viděla jsem z toho zatím jen pilot.
  • Good Wife: Pro mě naprosto výtečná. Hlavní hrdinkou je právnička, která se musí vrátit k praxi po 13 letech v domácnosti, když jejího manžela - státního návladního - odsoudí za korupci poté, co ho přistihnou s prostitutkou. Zaměstná ji bývalý spolu…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. září 2011
  • A z probíhajících seriálů se v nové sezóně nejvíc teď těším na Good Wife a NCIS. A pak Castla. Na jaře pak Justified a samozřejmě Hru o trůny.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. září 2011
  • Sopranos - V té době jsem víc dílů neměla. A když jsem je sehnala, tak už jsem se k tomu nevrátila - zatím :) Justified - já předpokládám, že vítězný recept moc měnit nebudou a zůstanou u prověřeného. Boyd bude nejspíš hlavním záporákem a jsem zvěd…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. září 2011
  • Sakra, Sopránovy bych měla taky dohnat. Tam jsem skončila tuším na konci třetí řady. A ještě mě kamarádka pořád lanaří na Deadwood. Justified jsi viděl obě série?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. září 2011
  • Nemůžou to být nějaké doplňky? Kdysi mi prohlížeč (a po čase i počítač) na chvíli zamrzal kvůli online slovníku. Po odinstalování už se to neopakovalo.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Nevada 18. září 2011
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 18. září 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.