Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Mozilla/ Firefox 3.6.22 a všechno v pořádku (naštěstí, klepu na dřevo) na třech různých počítačích, které všechny mají Windows XP.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Nevada 18. září 2011
  • Jo, dobrý. Já měla takhle po půlnoci asi zatmění, protože jsem si pod Blackwood dosadila Královský les... *stydí se*
  • Proč proboha vymýšlejí zase nové jméno? Vždyť se ti pitomci motali kolem Daenerys čtyři (v první knize, později tři). To tam nemohli dát dalšího z nich? Třeba s odůvodněním, že Rakharo podlehl nějakému zranění, nemoci, nehodě...
  • Černoles bych zrovna nechala. Místa se přece překládají od začátku. Co třeba takový Černovodý proud?
  • Alcatraz začíná v lednu 2012. Hell on Wheels v listopadu, Homeland v říjnu 2011. Zatím nevím kdy budou Missing a The Finder.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. září 2011
  • Těžko radit :) Já chci zkusit piloty těchto seriálů (ne všechny začínají hned v září): Alcatraz, Hell on Wheels, Homeland (na ten jsem zvědavá asi nejvíc), Missing, Pan Am, Person of Interest, Prime Suspect, Terra Nova, The Finder. Pokud mě většina …
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. září 2011
  • Ee, myslela jsem úplně nové seriály - premiéry. Ne pokračující série (i když těch taky sleduji požehnaně).
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. září 2011
  • Co vy a nová seriálová sezóna? Myslím nově začínající seriály. Oproti loňské bídě mám letos vyhlédnutých tolik novinek, až se mi z toho dělá špatně.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. září 2011
  • Určitě tam bude recepce a žranice mu jdou :-) Inspirace pro další knižní svatbu? :o)
    V diskuzi Emmy Awards (GoT) Komentář od Nevada 16. září 2011
  • Gratulace Sethi.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 15. září 2011
  • "Poslanci se shodli na podobě důchodové reformy - od roku 2013 mohou důchodci přecházet silnici na červenou a od roku 2015 to budou mít povinné."
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 15. září 2011
  • Kohout se prochází po tržišti, až dorazí ke stánku, kde se grilují kuřata. Chvíli to pozoruje a pak nasraně říká: "No jasně, sauna, solárko, kolotoče, píčovinky a na dvoře není koho šukat.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 14. září 2011
  • Jako číst se to nakonec dá bez výraznějších problémů. Ale je fakt, že já když jsem to zjistila, tak jsem knihu na pár týdnů odhodila. Ale pak mi to stejně nedalo :) V závěru druhé části je překladový rejstřík postav. Navíc je v Hostině hromada novýc…
  • Ne. Ve čtvrtém díle začala Hana Březáková překládat všechny cizí jména do češtiny. Hrady a místa byly víceméně přeložené už od prvního dílu, ale ve jménech postav to nadělalo slušnou paseku. Glover=Rukavičkář, Oakheart=Dubosrdcký, Forley=Rychlovský,…
  • Máš to napsané hned na úvodní stránce tohoto webu.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 12. září 2011
  • Můj tip: V závěru posledního dílu prolomí Jiní po několika pokusech Zeď a zahájí invazi do zamrzlého království, zatímco lidi pořád ještě budou válčit o to, kdo má vlastně být králem. Daenerys bude pořád ještě za mořem, čekat až draci dospějí.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 11. září 2011
  • Já někde četla, že EMMY budou až příští týden. Nebyly teď vyhlášené jen technické kategorie?
  • Díky, na Tullye jsem se těšila :) btw - díky Tvojí tapetě jsem získala další čtenářku pro Hru o trůny ;o)
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 10. září 2011
  • Aha, tak při pátrání na netu jsem si zaměnila knížky se stejným názvem. Přečetla jsem si obsah téhle :) Je to druhý díl nějaké série. Tak oprava - tohle jste někdo četli?
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 9. září 2011
  • Při brouzdání jedním e-shopem jsem narazila na knihu Ledový drak od Martina. Četli jste to někdo a jaké to je?
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 9. září 2011
  • Ono je to bohužel míněno vážně, ale pobavilo nemálo.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 9. září 2011
  • Miyazaki je čaroděj mimo kategorie ;o)
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Nevada 9. září 2011
  • Ben Nevis: animovaný film nerovná se automaticky film pro děti nebo jen pro děti. Jedním příkladem z mnoha budiž geniální Rango :) A samozřejmě, odsoudit fanouška HP na základě věku je blbost.
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Nevada 8. září 2011
  • Everett Young s Eliem v ikonce? Začíná to tady být docela psycho! :o))
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 7. září 2011
  • Tak pokud bych měla pocit, že se do hrdinky Twilightu umím vžít, sama bych vyhledala psychiatrickou pomoc =) To já bych asi rovnou spáchala sebevraždu, protože někoho takového nemá smysl zachraňovat ;o) A čtvrtá kniha (eh) měla dokonce i dobrý poten…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Nevada 7. září 2011
  • Jo, a ještě mě tam pobavilo: ... knižní předloha je už téměř dopsána. :o)))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 6. září 2011
  • Ojoj, jsem si po čase zase vyjela komentáře ke Hře na CSFD :o)) Nemá chybu, ale chci vidět nějaké pokračování. Tohle ukončení mě plně neuspokojilo. a Viděl jsem všechny díly,ale tak nějak mám pocit, že by měli udělat druhou sérii kde by vše dodělal…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 6. září 2011
  • No, nevím. Když vidím co provádí se znaky HBO, tak radši ať to zůstane tak jak je.
  • Plácnu to sem, protože se to týká filmu, i když je to OT. Pokud se někomu z vás nelíbí "nová" CSFD a hlavně její neustále změny "k lepšímu", tak by vás třeba mohla zajímat tahle iniciativa uživatele Eodeon. Já se tedy s chutí připojila. Tahle vylepš…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 3. září 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.