Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Shirley: Třeba do vlákna Fanouškovská tvorba.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Nevada 25. srpna 2011
  • No, zase ho nepřeceňujte. Je zajímavý, ale doma bych ho chtěla asi jako... jako zmiji :) - jedna milenka mu sice vydrží 14 let, ale zřejmě nebyla za tu dobu jediná (na druhou stranu jí asi další společnost vyhovovala) - postará se o své bastardy, t…
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Nevada 25. srpna 2011
  • Mimochodem, alternativní konec pilotního dílu Stargate Universe znáte? (dokoukat úplně do konce) :o)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 25. srpna 2011
  • Prostě ten fanatický magor.
  • Já bych brala variantu C jako wallpaper. S výměnou Greyjoyů za Tullye. Ještě lepší by bylo, kdyby tam byly znaky rodů níž nebo výš a k nim i ty hesla. Jen heslo Martellů by mohlo být jinou barvou, není moc čitelné. (I když se mi moc nelíbí znaky Sta…
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Nevada 25. srpna 2011
  • A •− absťák B −••• blít až doma C −•−• cíl je výčep D −•• dám jedno E • ex F ••−• fernet píše G −−• grónský rum H •••• hruškovice CH −−−− chvátám k pípám I •• iron J •−−− jabčák bílý K −•− kýbl vín L •−•• likéreček M −− mží z píp N −• návyk O −−− ó,…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 25. srpna 2011
  • Podle fotek vybrali dobře.
  • Jj, Highgarden se povedl převelice. Stejně tak se mi líbí Riverrun. A Winterfell, Castle Black a Casterly Rock jsou hodně zajímavé. Snad s výjimkou prostřední dvoustrany (The Pyke) tam není obrázek, který by se mi nelíbil. Ještě určité výhrady mám k…
    V diskuzi Kalendář 2012 Komentář od Nevada 24. srpna 2011
  • Jak psal někdo na tom Facebooku. Víc se podle mě hodí ke Střetu králů.
  • Montezuma: To je nápad! To by se mi líbilo.
  • Ta debata na FB pobavila. Probůh proč by to měly být vlajky Řekotočí, když je na nich 5 pruhů a z toho jeden žlutý?! Kdyby radši autorka rovnou přiznala, že tam namalovala prostě co se jí zrovna líbilo. A moc nechápu styl vybírání obrazů na obálku. …
  • Což je docela zvláštní. Protože hromadu malých smradů lákají v první řadě právě horory.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 23. srpna 2011
  • Na Zrození planety opic mi nejvíc vadilo to "hrr na ně" akční finále. To je celkově děsný neduh amerických filmů poslední doby - kdo nemá bombastické finále, tak jakoby neexistoval (zdravím Wolverina). Na Conana jsem chtěla jít do kina, ale asi to v…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 23. srpna 2011
  • Hm, jen jestli to nebyl Syrio/Jaqen!
    V diskuzi kotě Balerion Komentář od Nevada 22. srpna 2011
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 22. srpna 2011
  • Je to docela dobře možná. Co Ti na tomhle nedá spát? :o)
    V diskuzi kotě Balerion Komentář od Nevada 22. srpna 2011
  • I tak by byly Říční krajiny hlavním bojištěm. Leda by se společným silám Tullyů a Arrynů podařilo zatlačit Lannistery zpátky na západ. Ale to pochybuji, že by se Tywin nechal.
    V diskuzi Střet králů Komentář od Nevada 21. srpna 2011
  • To mi přijde z velké části podobná situace jako Tyrell/Lannister v předchozí debatě. Hoster Tully byl zřejmě velmi schopný a chytrý muž. Věděl, že Tullyové by díky aktuální spřízněnosti se Starky (Catelyn už byla v té době zasnoubená se "zrádcem" Br…
    V diskuzi Střet králů Komentář od Nevada 21. srpna 2011
  • Mám zkušenost se smrtí blízkého člověka, ale stejně nakonec nikdy nevím jak na tohle reagovat. Mrzí mě to, i když nestojíš o soustrast (čímž vzrostly mé sympatie) - drž se.
    V diskuzi Eliška Komentář od Nevada 20. srpna 2011
  • No, řiťolezci... to sice jsou, ale zároveň nedělají nic jiného, než většina ostatních v Západozemí :o) Prostě to byl oboustranně výhodný obchod. Malíček měl úspěch téměř zaručen. Lannisteři poprvé nemuseli čelit sami třem silným protivníkům a navíc…
    V diskuzi Střet králů Komentář od Nevada 20. srpna 2011
  • Ničím jiným pobízet nepotřebovali. Další variantou bylo ohnout koleno před Stannisem a z toho měl Mace Tyrell strach, když tak promptně podpořil Renlyho (nemluvě o tom, že proti tomuto řešení byl ostře proti Loras, který měl na svého otce dost velký…
    V diskuzi Střet králů Komentář od Nevada 20. srpna 2011
  • Chrochta: ... ale dost pochybuji, že by s sebou Eddard tahal těhotnou souložnici. To bych neočekávala ani já. Spíš s sebou nemohl z nějakého důvodu vzít první kojnou (moc toho věděla nebo třeba zemřela) a tak mu v Dorne našel druhou. Tyna: To je zv…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. srpna 2011
  • Ee, tak to ne. Catelyn přijela poprvé na Zimohrad už s Robbem. Během války nebyla cesta bezpečná a tak ji celou strávila v Řekotočí, kde se taky Robb narodil.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 18. srpna 2011
  • Logika dobrá, ale nepočítáš s možností, že Wylla nemusela být Jonovou první kojnou. Takže se nemusel nutně narodit poblíž Dorne. Nevím proč, ale během prvního čtení jsem získala pocit, že Jon je o chlup starší než Robb (pár měsíců).
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 18. srpna 2011
  • Ben Nevis: k Jonovi: čím víc začerněných políček, tím víc bude každému jasné, že se tam něco děje. :-) To mně osobně nevadí. Jen nechci vědět co se tam děje dokud si to sama nepřečtu.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 18. srpna 2011
  • speedy: No, tuhle informaci tady před pár dny vypustil jeden uživatel. Od toho se odvinula debata o spoilerech (která měla za následek upozornění na úvodní stránce), a která pak vyústila v debatu o Lidicích. Takže mně se omlouvat nemusíš, protože t…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 17. srpna 2011
  • Tak pojedem nanovo? Doprdeleuž, dávejte si pozor na spoilery z páté knihy!
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 17. srpna 2011
  • Trpaslíkům se prostě neubližuje. A už vůbec ne v Americe. Martin budiž čestnou výjimkou. Scénáristé tu odvahu nejspíš nenajdou :o) S Jaimem souhlasím.
  • :o)))
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 17. srpna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.