Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • No, Jaime asi ano. U Tyriona tomu moc nevěřím. I první bitvu přežil bez zranění a to tam měl poraněný "jen" loket. Celkem pochybuji, že na Černovodě přijde o nos. IMHO získá maximálně nějakou jizvu. Ale já mluvila o vzhledu Tyriona, který je v knize…
  • Ovšem až zaúřadují maskérky, věřím, že to bude šeredka Brienne, jak ji máme všichni rádi. Třeba jako u Tyriona? ;o)
  • @Nevada: A kdo nedelal to same ? Na zakladni skole ? Proboha, vis vubec co rikas ? A kdyz rikam, ze jsem cely dejepis prospal, tak to prehanim, myslel jsem, ze to z meho prispevku vyplyva. A netahej sem promrhane dane, ja si tento system nevymyslel.…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 17. srpna 2011
  • Kde mam tedy ty informace sebrat ? No, na to jsi měl právě tu povinnou školní docházku. Že jsi některý předmět prospal a promrhal tak daně svých starších spoluobčanů je další ostuda, kterou bych se na Tvém místě radši nechlubila.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 17. srpna 2011
  • A když jsme u toho článku, tak video The Wall s hudbou asi nikdo nemáte, že? Nebo nevíte o stránkách, kde by bylo umístěné?
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Nevada 16. srpna 2011
  • Moc pěkné.
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Nevada 16. srpna 2011
  • Tak ono se těžko něco netoleruje někomu, kdo tě může předhodit drakům jako svačinku - krev nekrev :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 16. srpna 2011
  • Mně zas tohle moc logické nepřipadne. Jen minimum lidí postupuje stylem: stáhnu amatérský překlad, líbí se mi to a tak si koupím "originál". Pravda, s knihami tolik zkušeností nemám, ale u filmů to většinou funguje právě naopak - většina se spokojí …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 16. srpna 2011
  • Joffrey, trochu to kazí dlouhé vlasy původní postavy.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 16. srpna 2011
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 30. srpna 2011
  • Já už jen dodám: Prostě všechny spoilery mimo vyloženě seriálové diskuze (Hra o trůny 1x01 Zima se blíží apod.) jsou z Tance, je to prosté. Ano, taky si myslím, že je tohle dostačující. Teď už jen, aby někteří nebyli sobečtí a dodržovali to.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 16. srpna 2011
  • Nehraj si na nechápavého Greera. Jde o podstatu té informace. Nečtenáři pátého dílu o ni vůbec nestáli. A podle pravidel webu jsme se ji tady ani neměli dozvědět. Moje blbost byla v tom, že jsem se neozvala dřív. Už pár příspěvků předtím se mi zdá…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 15. srpna 2011
  • Jo, to je můj častý problém ;o)) Jinak, já jsem spoilerový maniak. Podle mě by mělo být začerněno úplně všechno co je z Tance s draky. Předpokládám, že ty dva pohyby rukou navíc Tance znalým neublíží. To je můj názor, ne požadavek.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 15. srpna 2011
  • Amaroun : protože to původně jako spoiler označené nebylo. Young to tam napálil natvrdo. Proto i ta reakce. Fakt nejsem debil, abych se ohrazovala proti začerněným spoilerům.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 15. srpna 2011
  • Chápu, že tohle nedokážeš ovlivnit. O to víc nechápu ty idioty, kteří si prostě nemůžou pomoct.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 15. srpna 2011
  • Tak nedík.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 15. srpna 2011
  • Loras je popisován jako "pohledný jako dívčí sen" i od Cersei.
  • Já si zase myslím, že Martin rád mate čtenáře a ta vize nemusí s posláním/životem Daenerys vůbec souviset. Nebo jí jen mohla sdělovat co má "doma" čekat. Zkázu, smrt, utrpení, intriky, atd. A ten vlčí král ani nemusel být Robb, ale jeho dědic, třeba…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Nevada 15. srpna 2011
  • Po tomhle prohlášení asi nemá moc smysl Ti přát ať si to užiješ. Tak aspoň ať to přežiješ ve zdraví na těle i na duchu a ať se Ti vyhýbají všichni Lannisterové i Malíčci - jinak We will kill them all! :o))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 14. srpna 2011
  • Zvrhlíci! :o))
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Nevada 14. srpna 2011
  • Léto: díky, moc povedené! A Montezumův příspěvek je taky pěkný :o)
    V diskuzi Mapy Komentář od Nevada 14. srpna 2011
  • Ne.
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Nevada 13. srpna 2011
  • Taky doufám, že Martin takovouhle šílenost neudělá. Už u Catelyn to přepískl.
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Nevada 13. srpna 2011
  • Alek - Jo, ten má taky své kouzlo ;o) Ale u mě vedou Bean a Waldau. flanker - ale, ale, nech nám taky trochu zábavy :o))
  • Mně se na pískoviště necpeš. Na zajíčky nejsem :oD Ale bráno objektivně, ano. Madden je hezký.
  • Nejen seriálový Robb, imho. Ne že by to byl vyložený krasavec typu Jaimeho Lannistera, ale hodně se podobal Catelyn, která byla v mládí hezká. Řekla bych, že celkem pohledný byl.
  • Ašara se s Nedem potkali na turnaji v Harennově, kde se do sebe zřejmě zakoukali - podle vyprávění Reedových, když cestovali s Branem na sever.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 13. srpna 2011
  • Jaimemu nutno přiznat, že klátil zároveň taky jednu z nejkrásnějších žen Západozemí. Jeho měřítko tím bylo nastavené hodně vysoko ;o))
  • Ehm, mládenci. Jsme v seriálové sekci. Nechte taky něco k divákům.
  • Jeyne Poole snad ne. Proč by ji tam uváděli, když ji vynechali už v první sérii, kde se taky objevila naposled? Takže Westerling, no, čekala jsem nějakou roztomilejší - chudák Robb :o)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.