Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • oh dear
    V diskuzi Hot dead list Komentář od Nevada 26. června 2011
  • Hmm, a díky tomu vidíš něco, co tam není a nevěříš tomu, co tam je.
    V diskuzi Hot dead list Komentář od Nevada 26. června 2011
  • Citace ze čtvrté knihy: "Je mrtvá," řekl Thoros z Myru. "Freyové jí podřízli hrdlo od ucha k uchu. Když jsme ji našli u řeky, byla tři dny po smrti. Harwin mě prosil, abych jí dal polibek života, ale bylo to již příliš dlouho. Neudělal bych to, ale …
    V diskuzi Hot dead list Komentář od Nevada 26. června 2011
  • Jinak mi nepřipadne, že by Jaime sklouzl zase ke snadným řešením. Jen nemá tu Brienninu naivitu, aby bojoval tam, kde nemůže vyhrát. Jeho vyřešení situace v Řekotočí se mi líbilo velmi velmi a snadná situace to nebyla. Ne, nejsem jeho fanynka a ani…
  • Á, teď už jen čekám jestli se tady vyloupne JAIME :oD
  • A proč by se nepobavila na jeho účet, když se sám takhle ztrapňoval? :o)
  • O.K. Rozšiřuji - snad mi to Arya, Bran a Jon vynahradí ;o) (Jsou to moje tři nejoblíbenější postavy celé ságy.)
    V diskuzi Vše o postavě Komentář od Nevada 26. června 2011
  • Jen dostal o co si říkal. Pravda, měrou vrchovatou. Ale neměl se chovat jako debil.
  • Já bych uvítala, kdyby to vůbec nebylo vedle sebe. Třeba jak navrhuje Montezuma - přehodit citaci s nadpisem.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Nevada 26. června 2011
  • Beru zpět tu klávesou zkratku. Funguje. Jen je to jiná kombinace než Alek napsal a já si toho všimla až teď :o))
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Nevada 26. června 2011
  • Možná je to tím, že jsem ještě rozespalá, ale změnu nevidím a ta zkratka mi taky nefunguje. Prohlížeč Mozilla Firefox 3.6.18.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Nevada 26. června 2011
  • To se máte na co těšit. Minimálně třetina Tance bude jenom okolo ní. :D :P Já vím. Ale ještě víc se děsím kapitol Železných, protože ty nemám ráda ještě víc. Úplně všechny. Nemám ráda Daenerys jako postavu. Její kapitoly pro mě nejsou úplně nudné, a…
    V diskuzi Vše o postavě Komentář od Nevada 26. června 2011
  • (Žádné indicie.)
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Těch narážek na Renlyho a Lorase je tam celá kupa v průběhu celé ságy. Přemýšlím, ve které diskuzi jsme to tady poměrně nedávno řešili :o)
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Bolton - tisíciletá řevnivost se Starky v kombinaci s příležitostí a velkou šancí na úspěch. Navíc s lákavou možností ovládnout sever. Tyrell - kde jsi vzal tu 70 tis. armádu? Tu snad neměl ani Tywin. Přidání se k Lannisterům byla v tu chvíli jedin…
    V diskuzi Vše o postavě Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Kdo další na trůně ? Tyrelové ? Martellové ? Uvážlivý Wilas ? Trystan Martell ? Těžká otázka na koho to padne... Proč Trystan?
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Eddard a Robb byly taky dost popsané postavy ;o)) Na Renlyho a Lorasovu homosexualitu bylo v knihách narážek víc než dost. U Bryndena jsem si žádné takové nevšimla. Že utekl před svatbou a nikdy se neoženil za důkaz nepovažuji. Mohl mít jiný důvod.…
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Myslíš Velkého Jona Umbera, který hnije ve vězení Dvojčat, a kterého chtěl s ostatními zajatci Jaime? Ten toho může nakecat ještě hodně, to jo. Ale to je zatím taky to jediné co může dělat :o)
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • ...pakliže bude nový král z jiného rodu než Lannisterů, pakliže Řekotočí přijde o nového majitele, pakliže ho nový král vrátí "Tullyům"... Začínáme se točit v kruhu, ale v podstatě potvrzuješ moji první námitku v téhle diskuzi. btw - já ti toho pot…
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Jejího potomka s Edmurem, aby bylo všem jasno.
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Tak znovu. Já nemluvím o dědictví pro Roslin, ale o dědictví pro jejího potomka (a jeho případné potomky).
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • To s berikom je odvazna domienka. Uvidime. Jestli reaguješ na Zappera, tak to není domněnka, ale fakt. V Hostině to řekl Thoros.
    V diskuzi Hot dead list Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Mohla bych poprosit o přesun editačního tlačítka "spoiler" kousek pryč od druhého z nejpoužívanějších "citace"? Už několikrát se mi povedlo, že jsem v zápalu diskuze citovaný text omylem začernila (díky bohům za možnost editovat vlastní příspěvek) :…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Po Edmurově potomcích by dědila Rosalin, ale jen doživotně, pak by dědil Brynden jako poslední žijící toho jména. Za předpokladu, že by starý Brynden přežil Roslin... Já navíc nespekulovala o dědictví pro Roslin, ale o tom, že potomek Roslin bude vý…
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Pád Lannisterů a oslabení Freyů nemusí nutně znamenat návrat Tullyů do Řekotočí. Nový král bude chtít odměnit své věrné. Řekotočí by bylo skvělým darem a o tak tučné sousto bude jistě zájem. A i kdyby se nový král rozhodl vrátit hrad i s jeho příjmy…
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Navíc i ta záchrana byla přesně v jeho stylu - lehkovážná, bez přemýšlení nad možnými důsledky svého jednání. Líbilo by se mi, kdyby si ho Martin držel při živu jen na odstranění Ramsaye. Bolton jr. nejdřív zapíchne tatíčka, aby se stal lordem a pa…
  • Božínku, to se nám tady zase urodilo. A nevadí vám, že i kdyby měli Edmure (zatím ho nemá) a Brynden dědice, tak nemají co dědit? Řekotočí už Tullyům nepatří. Nic jim už nepatří. K znovuzískání Řekotočí by museli získat edikt od krále. I kdyby odstr…
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Vzal si ji proto, aby mohl ovládnout Údolí a tím další velkou část říše. Zbavil se jí proto, že začala být šílená a tím nebezpečná. Ohrožovala Sansu, se kterou má velké plány do budoucna. Zvolil menší ze dvou zel.
  • Tak v místě, kde se zdržoval korunní princ asi nebyli jen tři rytíři gardy a unesená Lyanna. Dá se celkem logicky předpokládat, že tam měli služebnictvo. Mezi nimi jistě i ženy, které s rozením dětí měly zkušenosti.
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Nevada 25. června 2011
  • Jarla: Ale já netvrdila, že mám pravdu jen proto, že jsem to četla před čtvrt rokem. Psala jsem, že si nic z tebou uvedených věcí z knih nevybavuju a to jsem to četla před čtvrt rokem... V tom je dost velký rozdíl. Vážně by ses měla naučit vnímat čt…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.