Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • No já doufám, že aspoň se Železnými se někdo střetne. Ať už Tyrellové (Redwyne+Tarly) na jihu nebo seveřané. Předpokládám, že Boltona nenechá přešlapovat před Kailinskou držbou. A Stannis asi taky bude chtít k dění na severu říct svoje. Věčně jen ta…
  • To těžko. Musel by získat bezmeznou podporu několika velkých rodů. Stannise nemají ani trochu rádi a neváží si ho. Dřív nebo později (spíš dřív) by se proti němu někdo vzbouřil. Čímž nepopírám, že má právoplatný nárok na trůn. Olorin: promiň ;)
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 22. června 2011
  • Taky bychom chtěli ukázat více zlovlky. Ó, bezejmenní bohové, díky! A Alekovi díky dvojnásob.
  • Jedna ze dvou scén/událostí, které byly přesunuté z druhé knihy do první série.
  • Jo, ten jo :) Ani nevím jestli Doug ještě na Lopuch chodí, už jsem ho tam dlouho neviděla. Ale je to škoda.
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Nevada 22. června 2011
  • halbarad: Syrio (herec) je opravdu dost malý (vždyť byl je o málo vyšší než Arya). Sansa je moc vysoká. A Ohař je ještě o hlavu vyšší než Sansa (viz nové fotografie z natáčení) :)
  • Naprosto souhlasím. Díky :) (Ale jak uvidím naskakující počet příspěvků v nové diskuzi kam "nesmím", stejně vás budu nenávidět :) )
  • No co? HBO nemá předsudky, no :) Renlyho jsem v první knize ani nějak moc nevnímala, ve druhé se mi po setkání s Catelyn zprotivil. To Lorase mám v knihách celkem ráda.
  • Ale to snad ne... Mně to tedy přišlo protináboženské ve smyslu: nenechte se zbytečně spoutat nějakým náboženstvím, ve kterém vám někdo diktuje co, jak a kdy máte dělat, aniž byste o tom mohli přemýšlet. Je lepší svobodně myslet a věřit, než po někom…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 21. června 2011
  • Víc než Sanjura mám raději Yojimba, který mu dějově předchází. http://www.youtube.com/watch?v=3-qzrAXkOFs&feature=related - třeba scéna od 0:35 (tady je jen sestřih) btw - co vám připomíná scéna od 0:25? :o)
    V diskuzi Filmové souboje Komentář od Nevada 21. června 2011
  • Agora rozhodně není jen protikřesťanská. Když už, tak protináboženská.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 21. června 2011
  • jj, z tohoto pohledu to vypadá jako úplně jiná scéna ;o)
  • Já to viděla. Ale se studem se musím přiznat, že v téhle části středověku a anglických dějin mám mezeru :) Tu novější jsem viděla jen část.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 21. června 2011
  • Olorin: Lev v zimě, ale je to spíš konverzačka. Ale přiznám se, že nevím jak přesně je to tam s historickou věrností.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 21. června 2011
  • Martina - minimálně Mononoke určitě zkus. Já mám raději Cestu do fantazie, ale ta je trochu podivnější a nemusí sednout každému :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 21. června 2011
  • Cestu do fantazie nebo Princeznu Mononoke :o)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 21. června 2011
  • U seriálových vláken bych se za začerňování spoilerů přimlouvala. Přece jen sem zavítá spousta nových, kteří se na knihy teprve chystají. Vzpomínám, jak jsem stránky objevila během čtení druhé knihy. Nedokázala jsem se sem nevracet a tak jsem byla …
  • Douga?
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Nevada 20. června 2011
  • Jo, Šae! Já věděla, že jsem na něco zapomněla plivnout v tomhle jinak výborném dílu.
  • Jo, a ještě tři drobné poznámky k téhle epizodě: 1) Arye to s krátkými vlasy sekne :) 2) Hned v úvodní scéně je Led v rukou Paynea zakrvácený jako by s ním zlikvidoval půlku armády a ne jen jednou bleskově uťal hlavu. 3) Stejně jsem zmatená ohledně…
  • Jo, a jsem ráda, že "kauza ruka" zůstala do budoucna a hlavně že to opravdu nebyl Robb.
  • Ad Daenerys. Ta její paruka je stejně hrozná, takže nad krátkým sestřihem by se imho nikdo moc nepozastavoval... Krisa - Marillion - třeba na Morda, nebo některého z místních lordů. V podstatě je to fuk.
  • Čoveče, jak jsem Tetsua ráda četla v Cinemě, tak jeho recenze na GoT bych se skoro bála (že by to zdrbl).
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Nevada 20. června 2011
  • Keď už spomínate tú báseň... ten spevák nebol Marillion, však nie? Vyzeral úplne ako on... Taky bych řekla, že to byl on.
  • Přidávám se k chvalozpěvům na odříkávání přísahy. U mě to přebilo i odjez Noční hlídky za Zeď. Ale tu scénu mám ráda i v knize a navíc i přísahu jako takovou (jsem blázen se slabostí pro takové věci) :) Trošku mě mrzí, že ten "panikář", co u Lannis…
  • Podobný problém jsem měla před dvěma roky. Po čase se to samo spravilo.
  • Já myslel že ano. Na začátku Střetu králů o něm Stannis mluvil a zahájil propagandu, že Joff je krvesmilný prd ve větru. Ne, ta loď v knize vůbec neodplula. Arya na ni narazí když se pokouší dostat se z města. Na poslední chvíli si všimne, že muži v…
  • Ten dopis vůbec neodešel. Měl ho doručit kapitán lodě, se kterou měly plout na sever Nedovy dcery. Loď nevyplula.
  • spolukonspirátor? Ano. (je to až ve druhé knize, kdy se Lancel přizná Tyrionovi) Na pokyn Cersei mu naléval víno neředěné a tudíž několikrát silnější, než na jaké byl Robert zvyklý.
  • Mně to tak nepřipadne. On se seriál opravdu hodně drží knihy (nejen dějem, ale i stylem) a tam je to stejné. Hodně dlouho se relativně nic neděje a pak to najednou vezme rychlý spád...

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.