Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Já tu pasáž četla v týdnu. IMHO to byl od Varyse geniální tah, aby dostal hrdinu a zároveň "vychovatele" k Daenerys.
-
V USA, schovávají ho v Bílém domě, aby měli v Americe čím strašit děti.
-
A která vláda řeší? Koukni se jak žijí v okrajových čtvrtích v USA. Málokterá vláda musela čelit podobným útokům na civilní objekty s velkým počtem rukojmí. Takže porovnávat tohle je dost těžké. Jistě, když se do vedení dostane horlivý zelený mozek,…
-
Díky. Sama jsem uvažovala jestli mám sepsat něco podobného nebo na tu hromadu předsudků radši nereagovat. Rusko ve své historii nedělalo nic horšího než ostatní národy/země, které měly dost sil a prostředků na expanzi nebo aspoň výboje (tzn. všichni…
-
No kruci, tak mi zřejmě nevyjde ani jeden tip na semifinále. To se mi moc často nestává.
-
Jo, podle upoutávky bude. Pardon, člověk se tady tak snadno zapomene. A to nesnáším spoilery, stydím se :o(
-
Viděla. Varys nesl pochodeň, která je osvětlovala, zatímco Arya ležela ve tmě.
-
Nevím jestli to tady už proběhlo: The Book Show - Game of Thrones with GRRM Part 1 The Book Show - Game of Thrones with GRRM Part 2 Edit: Koukám, že jsem to prskla asi do špatného článku, co?
-
:) http://technet.idnes.cz/silena-teorie-ted-je-rok-1713-stredovek-nebyl-ukradli-nam-290-let-pr2-/veda.aspx?c=A110513_111328_veda_mla
-
Tak jistě, nebude plýtvat svým drahocenným časem tam, kde může nastrčit služku či pacholka, že.
-
Ehm, postřehl naši, že druhá třetina ještě neskončila? Vždyť si tam Švédové dělají co chtějí.
-
Já to vždycky brala tak, že Varys jako pavouk špehoval sám uvnitř hradu, protože znal tajné chodby. (Je otázka kde ty znalosti vzal.) Jeho ptáčkové jsou prostě špehové a slídilové, které platí.
-
Jestli myslíš chrám Hagia Sofia, tak ano, ten byl původně křesťanský. Ale ten odkazovaný Chmurem není v Instanbulu a ani není přestavěný na mešitu ;)
-
A jaké máš pocity když někdo hraje s Německem či Rakouskem?
-
Nj, jenže hokej se nehraje na krásu :o) Neviděla jsem celý zápas, ale z těch částí, které jsem viděla, mi nepřipadlo, že by byli Rusové horší.
-
Jorah - já bych ho tak příkře neodsuzovala. Do té situace se dostal kvůli lásce ke své ženě. Jak říká kolegyně: Když srdce zavelí, rozum zůstává stát :o) Sam - těžko říct, za otce si soucit zaslouží, starý Tarly mi v ledasčem připomínal Tywina. Oha…
-
Ad septa - tam by pasovalo spíš Arya Stark, ne? :o))
-
Všechny tři góly byly moc pěkné. Alek: LOL, kdo to řekl? :o))
-
Já taky Rusům.
-
Taky bych se přidala.
-
No, myslím, že po poslední epizodě první série se na druhou řadu bude většina diváků třást jako ratlíci :)
-
No, je otázka co v tom dopise bylo. Tohle imho ne. Spíš to byla jen berlička jak dát do jedné scény Jaimeho a Joryho, aby mohli zavzpomínat na (a tudíž divákovi představit) povstání Balona Greyjoye.
-
Krisa: (Kdo nečetl knihu, tak ať dál nečte!) Ne, po Robertově smrti toho už moc nestihl.
-
Ťuk, ťuk. Jsem tady správně na Lapiduchu?
-
nemůžu se zbavit dojmu, že se v seriálu snaží za každou cenu "vykecat" při každé příležitosti Nezapomeň(te), že seriál musí vmáčknout přes 800 stran ukecaného a hodně událostí vysvětlujícího textu do deseti ani ne hodinových epizod. Mně se naopak ta…
-
Jo, a Viserys dostávající řemenem přes držku je skoro stejně zábavný jako fackovaný Joffrey!
-
Já to beru jako další zkratku. V seriálu nejspíš nebude pro turnaj až takový prostor a tak Sandor nebude mít důvod "tlachat" se Sansou. Navíc se jí Joffrey evidentně straní, takže vlastně ani příležitost. IMHO vyřešeno elegantně.
-
Parádní díl. Při řeči Thornea k Jonovi a Samovi mi skoro běhal mráz po zádech. Stejně tak dobře byl podaný příběh Gregora a Sandora. Moc pěkný úvod ke scéně, na kterou se tak těšíme :) A teď zase týden čekání :(
-
Jeden blonďatý netradiční (koluje i ve variantě Praha/Kč a Brusel/Euro): Pride v Bratislave blondina do banky a necha sa uviest k uradnikovi ohladom pozicky. Vraj cestuje obchodne do Ameriky a potrebuje si na dva tyzdne pozicat 1000 korun. Uradnik …
-
Dík, zajímavé. Zaujala mě věta Catelyn svolává Nedovy vazaly...