Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • NTV, jen jsem to dopsala a oni tam šoupli dva další kousky -5:0.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 2. května 2011
  • No, aspoň naši to dnes nenechávají na náhodě.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 2. května 2011
  • austin - Později v sezóně, to jako v létě? :) Mistrovství světa je týmová záležitost. Je jen věcí jednotlivých národních asociací jak si to umí zařídit. A je to tým, kdo mistrovství vyhrává. Už nejednou se stalo, že tým nabitý hvězdami z NHL totálně…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Fakt jo? A co bylo podle vás MS, když se hrávalo o měsíc dřív a hráčů z NHL se tam dostalo minimum? A kde byla olympiáda před rokem 1998?
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Ale to se stejně můžeš ptát jestli má smysl jezdit každý rok Tour de France, pořádat každý rok mistrovství světa i mistrovství Evropy v krasobruslení (a každé v jiném termínu) či každý rok MS ve sjezdovém lyžování...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Já se dívám jen na preview, ale hned po zveřejnění. O víkendu se dívám znovu na předchozí epizodu :)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 1. května 2011
  • LOL, když jsem se ptala na výkony, tak jsem netušila, že včera padli i Švédové. Ehm, no nic.. Asi bych měla ty výsledky začít sledovat. Vypadá to, že MS bude celkem zajímavé.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Tak po pěti dílech musím říct, že mě Borgias zatím moc neoslovili. Je to překvapivě slabé. Jediné co mě zatím drží při sledování je postava Cezareho.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 1. května 2011
  • (žádná hádka nebyla)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Aroganci vyčítají občas i mně. Ale mnohem víc drzost :) Téma v tomhle vlákně? Co třeba tip na mistra světa v ledním hokeji? A nebo co si myslíte o nevalném vystoupení některých favoritů v prvních zápasech MS?
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • :o)) Popojedem, ne?
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Ale tím popíráš něco, co celou dobu tvrdíš. To se pak nesmíš divit ;) Tady narážíme na základní problém virtuální komunikace. Zatímco někdo si vytvoří imaginární osobu a tou se prezentuje, jiný je na netu sám sebou (a podle toho chápe i tu první sku…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Neboj, já jsem si vědoma co kde píšu. Každý máme svůj druh humoru, já mám ráda ten hodně černý. I ironie a sarkasmus mi nejsou cizí. Já neodsuzuji ten Tvůj způsob a osobně mi nijak zvlášť nevadí, i když nejsem jeho fanouškem. Jen upozorňuju, že co v…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Neházej všechny co nejsou Lannister do jednoho pytle, Králokate. Navíc Tvoje odsouzení notně pokulhává, protože sám moc ironie ani sebereflexe nepředvádíš, a místo toho jen sázíš urážky ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Podle tvých odpovědí bys byl přemýšlivým králem, ovšem někdy trochu nejistým. Rád si věci pečlivě rozmýšlíš a zvažuješ všechny možnosti a názory jiných lidí. Buď opatrný, protože nerozhodnost by tě mohla připravit o trůn. Nejvíce se hodíš do rodu St…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 1. května 2011
  • Hrdina je samozřejmě geniální :) Z Miyazakiho anime kromě Cesty do fantazie miluju ještě Howl´s Moving Castle a Laputa: Castle in the Sky. Mononoke je u mě až za nimi.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • To jsem ještě neviděla, ale musím sehnat. Z podobného ranku volím Shinobi nebo ještě líp Azumi.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • Fackování Joffreyho se mi asi neomrzí. V seriálu je ta scéna snad ještě lepší než v knize :o))
  • Další předělávka úvodní znělky: Game of Thrones - Opening Credits Cover (Heavy Version)
    V diskuzi Titulková sekvence Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • Chi Bi jsem viděla jen kinoverzi, tzn. osekaný na jeden díl. Ale dvoudílnou verzi mám doma na DVD připravenou na nějaký dlouhý večer. Je to, nebo aspoň ještě nedávno byl, nejdražší čínský film. Z loňské Filmasie přihodím ještě jeden tip: I Saw the…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • Ale zpátky k filmům. Kdo snese asijské filmy, tak doporučuju 13 zabijáků. Na titulky.com jsou dnes zveřejněné titulky. Zatím slovenské, ale brzy by je měli převést i do češtiny. Bohužel na netu koluje jen rip s natvrdo vloženými anglickými titulky. …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • Věhlas anglické královské rodiny a švédské je ale taky propastný... Britská královská rodina je prostě co do významu, historie (teď nemyslím jen rod Windsorů) a tradic prostě nej. Jsou to králové mezi králi ;) A odráží se to i od významu Anglie (Bri…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • To bylo minulý rok. Jestli myslíš korunní princeznu.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • Já jo. Ať si říká kdo chce co chce, nejedná se jen o nějaké celebrity. Syn následníka britského trůnu je, jako významný člen královské rodiny, něco víc. Je to svým způsobem ikona. Svatbu jsem nesledovala, ale na nějakou souhrnnou reportáž se časem a…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 30. dubna 2011
  • A jeden nekorektní na dobrou noc :) Jede autobus plný cigánů na exkurzi do Osvětimi. Na vrátnici se řidič, který je velmi nastydlý a nemůže skoro mluvit, vykloní z okýnka a řekne vrátnému šeptem: "Vezu plnej autobus cigánů". Vrátný mu odpoví rovněž…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • U soudu: "Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo?" Babička: "No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo tak jsem se osadila a lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blí…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • Když máte syny, můžete se dozvědět spoustu zajímavých věcí, jako například: Vodní dvoulůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na zatopení 60 m2 bytu do hloubky 10cm. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkový…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • Stojí chlap v supermarketu u pokladny a všimne si, že na něj opodál mává blondýnka a mile se usmívá... docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka, přesto jde k ní aniž by tušil kam ji zařadit a říká : "Omlouvám se, ale my dva se zn…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • LOL, evidentně má taky radost, že už to bude mít z krku :o)))
  • Taky se na něj těším.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 29. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.