Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Kromě Hry mě tam zaujal článek o sérii tří knih od autora jménem Brian Ruckley: Zrození zimy, Dědic klanu, Pád Thanů. Četl to někdo? Už druhá věta článku "Sálá z nich krutost, brutalita, křehkost života..." mě docela navnadila.
  • He, jestli až v půlce titulků, tak to jste na tom ještě dobře. U nás v jednom ze dvou kin, kam pravidelně chodím, vypnou promítání obvykle ihned po skončení filmu. Titulky ani nedostanou šanci, maximálně tak jméno režiséra... Když jsem v Brně v Pala…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • Vždyťto má na titulní straně nahoře 1,5 cm žlutý řádek, ve kterém je napsáno: Téma: televizní seriál Hra o trůny :o)))
  • Výborný, posunu dál :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • a její objevení lebek draků :o)
  • Když už se tu mluvilo o tom, že Martina natáčení ovlivnilo, po seznámení se Sophií a Maisií prohlásil, že je hrozný, že jim připravil takový osudy, ale že se to zlepší nebo něco v tom smyslu Kecka starej sentimentální... I když pokud by to bylo na ú…
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • Ovšem bez vlastního přičinění. Až se zbaví Malíčka, bude v podstatě bezmocná.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 29. dubna 2011
  • Vy si snad nemyslíte, že to Martin před závěrem pořádně "vyčistí"? Montezuma3 - To se nevylučuje :o)) Jinak, když vidím kolik prostoru dává HBO u propagačních předmětů Greyjoyům, tak mě napadá, že happy end nejen že nebude, ale skončí to pořádným…
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • V diskuzích na CSFD je především nepěkným zvykem spoilerovat. Pokud mě nějaký film/seriál zajímá, tak se tamní diskuzi vyhýbám obrovským obloukem.
  • Protože umře. Hrdinně (jako správný Stark) a ve velkém stylu (jako správný Targaryen).
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Velitelem Noční hlídky se stane Jorah Mormont. Strašně tím nasere Janose Slynta, kterému to zase nevyjde.
    V diskuzi Happy end Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Elanne - jo, to mě tady dorazilo. Nechápala jsem.
  • Expendable - né, Zoufalé manželky jsem nedokázala sledovat, protože mi byla abnormálně protivná ta zrzka. Měla jsem chuť vraždit pokaždé, když byla na obrazovce :o)) Já nejsem vyloženě žánrový divák. Z téměř každého druhu si vyberu něco :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Tak jestli bude mít kořínek po matce, tak ji do Krabice živých ještě dlouho nominovat nehodlám. A vypadá to, že bude, protože její otec zemřel poměrně mladý.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Expendable - V pohodě, tohle mě nemůže urazit. Každý máme nějaké ty úchylky, Gilmorky jsou jednou z mých :o)) Já ten seriál miluju. Nepovažuju to za nějaký klenot televizních archívů, ale je to pro mě výborná zábava, miluju takovéhle konverzačky. Sa…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Taky dobré :o)) Připomněli jste mi jednu scénu z Gilmorových děvčat :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Představení Hry o trůny v TV Star. Obecně vzato nic moc, ale každá troška propagace dobrá. A navíc i věští, protože z Jaimeho udělali hned lorda :)
  • Pochopila jsem z té diskuze správně, že jednosvazkový Střet králů vyjde už v červnu a ne až na podzim?
  • tady vsichni chteji, aby HBO naplnilo jejich predstavy o serialu. Nevšimla jsem si, že by tady někdo chtěl po HBO změny. Povětšinou tady jen komentují rozdíly mezi seriálem a svými představami. A i přes ty výhrady většina z nich hodnotí výsledek kla…
  • Ranní právě moc ne. Obvykle se probudím až kolem deváté, bez ohledu na to, kdy vstávám. Proto jsem si taky nevšimla, že je na další stránce ještě Tvůj příspěvek a reagovala na Expendabla přímo, bez citace :)) Do práce jezdím většinou na osm (přibli…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Až tu novou Hostinu budu držet v ruce a ujistím se o opravách na vlastní oči, tak budu jásat. Jo.
  • S tím se tak nějak obecně počítá :o))
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 28. dubna 2011
  • Jsem pro defenestraci. Eh, četla jsem něco úplně jiného. Nejvyšší čas jít spát!
  • Je otázka kolik Starka v ní zůstane. Nehledě na to, že dosud se jako Stark moc neprojevovala, a to ani v prvním díle. Jestli z ní po odchodu z Údolí spíš nebude další Baeliš.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 27. dubna 2011
  • Cersei musí přežít, kdo by pak byl ultimátní mrcha Západozemí? Margaery třeba, pokud se z toho vykroutí. Ta malá mrcha se evidentně vyzná a jestli dostane možnost ovládat Tommena, mohlo by to být ještě zajímavé. A nezapomínejme, že užitečné lekce do…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 27. dubna 2011
  • To tě fakt nezajímá, co bude s Tyrionem? Co bude s Euronem? Euron ať se klidně cestou utopí. I s celou pošahanou rodinou.
  • .proč jsem vždy druhý.. To bude nejspíš trest za to, že fandíš Daenerys :o))
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 27. dubna 2011
  • Boros Blount a Meryn Trant (ale už nevím který je který, oba mi vždycky splývali).
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 27. dubna 2011
  • Nemůže. Jako královna musí využit jednoho z Bílých plášťů. A tím je v pasti, protože se sama vyšachovala.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Nevada 27. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.