Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Krisa: No holka, zamysli se nad sebou! Nabývám pocitu, že už to asi ani nemá cenu :D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • spousta lidí, kteří nežijí v plně uspokojivém partnerském vztahu zahrnujícím intimitu... Ty bláho, už si začínám připadat jako u záskoku obvoďačky, kde jsem se dozvěděla, že jsem si zničila vlastní štítnou žlázu, protože jsem se v dětství neměla kom…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • überkiller: Citrostaráč je limča, dobrá limča :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • überkiller: Na citropivo mi nesahej! Mně hrozně chutnají ochucená piva (jo, jsem prase, já vím)!
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • Montezuma3: líbí se mi cestovní párty demižonek :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • No ja doufam, ze Chelsea dneska prohraje... :-) Bayern - Barca by mohlo byt fajn finale. A Chelsea pristi rok maximalne Carling Cup.. :-)) Huš :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • Blackfish: To měl být vtip, že oficiálně se milují pouze Agron a Nasir. Evidentně se mi nepovedl :( A Ashurova smrt mě sakra mrzí, to byla taková krásná svině. Jedna z mých oblíbených postav, ikdyž byl takovej syčák
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 18. dubna 2012
  • Isca: Přesně tak! Ikdyby Alek zatoužil dávat každý den na hlavní stranu foto, jak jeho pes Brunno papá Pedigree a pak dělá pevná hovínka, my (čumilové a kafráři) bychom měli držet pec a šoupat nohama :).
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Blackfish: Aha, já byla přesvědčená, že padl až po smrti Glabera (ne 5 minut, ale později). Rozdělili se údajně pro rozdílnost názorů, což může být úplně cokoli. A oficiálně se milují přece Syřané a Germáni :)))
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • starfish: to je zajímavý postřeh. jenom doufám, že v bitvě na Černovodě nebudou bojovat nahatí :) A to je zrovna docela dost zajímavá představa :D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Blackfish: Toho se bojím u Gannica. Zvlášť když odpravili Oenomaa - sice dříve, ale přece :(
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • nevšim jsem si že jsem to nezačernil ... OK :)
  • Tohle si dá head za rámeček :-) To by byl krásný dar - zarámovaný komentář. Škoda, že Heada neznám osobně :D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Emilio Pentoský: Proč začerňuješ něco, co už bylo i v seriálu, ale ten obr spoiler ve větě pod tím nezačerníš? Tady by to mohli číst i nečtenáři!!!
  • To je článek chudinky. Jak může posuzovat charaktery postav v seriálu, když viděl v první sérii jediný díl? Děja je upravený do 10ti dílů po 52 minutách a ovlivněný rozpočtem. Mě v první sérii scházela jedna ze dvou bitev o kterých se jen mluvilo. D…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Emilio Pentoský: Podle toho co (a hlavně jak) píšeš, mě vůbec nepřekvapuje, že sis toho nevšiml. V knize byly náznaky, podle kterých se dalo usoudit, že Renly jsou s Lorasem "velmi blízcí přátelé".
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Ať jím co jím, vždycky zvracím bramborový salát. Já vždycky vlašák, zvláštní...
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Ben Nevis: Toho zvracení jsem si taky všimla - hlavně toho CO zvrací. Vždycky je to bílé (asi jako ovesná kaše),což mi nepřijde moc přirozené...
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Krásní lidé, pohledné zadky, tak to má být! :-) Nemá, ale je to tak? JE!
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Mně se seriál líbí a velmi. Mám totiž to štěstí, že jsem schopná oddělit literární předlohu a zfilmované dílo do potřebné míry (chápu, že se tím inspirovali a nebude to přesně jako v knize). Sex mi v seriálu nevadí, protože mi je jasné, že "prodává…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Blackfish: Ale ono se právě neví, jak to se Spartacem dopadlo! Jsou 3 možnosti: zemřel v boji, byl jedním z ukřižovaných nebo utekl. Takže jsem taky zvědavá, kterou verzi si vyberou - doufám, že ne tu Kubrickovu :). Nejradši mám taky Gannica, to je …
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 17. dubna 2012
  • Ne, nedělejte mi z postav, které nesnáším, politování hodné existence. Už Cersei v první sérii stačila. No aspoň ho nebudu obhajovat jediná :)))
  • Páč se rozhodl, kterou že to rodinu má. Tak nad tím měl ještě trochu popřemýšlet...
  • Já mám taky jen 10 - asi si víc nezasloužíme
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Krisa 16. dubna 2012
  • Musím se přidat ve chválení tohoto dílu - byla to paráda! Jon dostal pěknej bácanec, Sam se dost odsliznul a Fialka je stále rozkošná (ty zuby). Aryina linka byla boží a Yoren mi bude moc chybět. Nesouhlasím s knedlem a Lommyho mi bylo líto, chuďátk…
  • Teorie pekla je perfektní :)))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 15. dubna 2012
  • Já bych spíš než Hailee Steinfeld chtěla Jeffa Bridgese, ale nevím, co by tam hrál :)
  • Thanatos: A co brouzdálko u kina Mladých :) ?
  • Ještěže si pletu 6. a 7. měsíc, jinak bych mohla začít brečet, ale knihkupectvím bych nevěřila - co nenapíše vydavatel, to neplatí...
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Krisa 15. dubna 2012
  • Já bych oddělovala krásu a charisma - ta paní je krásná. Armitage mi jako neuvěřitelný krasavec nepřijde, ale je pekelně charismatický. Naopak jedinci, kteří jsou předkládáni jako krasavci, jsou často bez špetky charisma (např. Orlando Blůma, v souč…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.