Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • To bude tím, že Armitage má charisma jako blázen!
  • Já vím, ale já byla přesvědčená, že to je něco jako Nový Hradec Králové (část HK). Takže se to musím přeučovat :)
  • Vypadá to moc hezky, jsi "šikovná nevěsta"
  • Já jsem taky pro :)
  • Jarwiks: Mám z UH kamarády (bývalé spolužáky a jednoho současného, od kterého bych právě dostala bácanec, protože on je přece ze Starého města, což rozhodně není UH:) ). Na Míru jsem nebyla, ale hodně o něm slyšela. Byla jsem v STBaru a Krabu (takov…
  • Jarwiks: Uherské Hradiště?
  • Tak tohohle se nikdy nechci dožít!
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 14. dubna 2012
  • Já bych brala Dakotu Blue Richards a malýho Freddieho Higmorea (akorát jsem právě zjistila, že tomu malýmu klučinovi je už 20) :)
  • flanker.27: Na rukou mám všechny, což se bohužel nedá říct o nohou - ty mi nějak nejsou souzeny :D (jsem háklivá na zranění prstů a nehtů, takže dost trpím)
  • Ale je pravda, že jsem si Manceho taky představovala staršího - když jsem nad tím teď přemýšlela, líbil by se mi Vincent Regan (s úpravou valsů a vousů ze 300)
  • Všechny návrhy se mi líbí a to tak, že značně
  • Začínám doufat, že scéna s kováři v seriálu bude, jinak se ze mě stane oficiálně magor :)
  • flanker.27: FUJ! Já jsem se zas jednou místo trnu kamarádila s obří třískou - vrazila jsem si pod nehet ukazováčku na ruce kus shnilých dveří na loděnici (na šířku skoro půlky nehtu) a když jsem se to snažila vyndat, tak se to ulomilo. Pak se mi to …
  • V knihe to tak bolo :D Já vím, ale já jsem přesvědčená, že jsem to VIDĚLA!
  • Já jsem ale fakt pevně přesvědčená, že nějací pánové Tyrionovi říkali, že by radši ukovali pěkné brnění!
  • Chmur: My pravidelně provozovali skládačkové rallye, které spočívalo ve sjezdu z kopce u řeky a následné vyjetí děsně náročnou trasou na čas a závody ve smycích (driftech) na kole značky Sobi :) To se nás drželo dost dlouho a znovu se k tomu vracíme…
  • Ugla: To bylo naposledy, co jsem byla se psem na bruslích :D Sklony k nehodám mám - jsem buď děsná nešika, smolař, nebo úplně blbá :D. Však si ze mně už kamarádi dělají srandu, co jsem ještě neměla za zranění či nemoc. Jednořadé brusle jsem už úpln…
  • Právě jsem zapla FB a stránka Hry o trůny tam má napsáno: "Pokud čekáte na dabovanou verzi druhé řady, zbystřete! Zítra (neděle) v deset večer odvysíláme první díl druhé řady s českým dabingem. Další díly budou následovat vždy v neděli po filmové pr…
  • Na to byly nejlepší kolečkové brusle... Krisička měla jednou geniální nápad - vzala si na procházku se psem (jezevčík) kolečkové brusle a potkali jsme kočičku :)
  • To jo, kůže venku nikdy nebyla v bezpečí :) Nejhorší bylo když jsem si rozbila kolena na škváře v silonkách - po cestě domů to pěkně zaschlo a pak se z toho musely ty punčochy vyrvat a kartáčem vydrhnout škvára, to byla paráda :)
  • Víc než Joffrey se mi líbil Viserys (ale Joff je samozřejmě taky perfektně zahrán). Tyrion je fajn, ale oproti knize moc pohledný...
  • Mrazík byl nejlepší v tělocvičně - dalo se pod zamrzlým hráčem podklouznout (skočit šipku a projet) - byla to rychlovka. Tato metoda se ovšem venku na škváře vůbec neosvědčila :)
  • Slepičí, no jo :D Kruci, já to chci hrát - nejlepší byly ujeté kroky jako třeba slimáčí :D
  • A ještě jsem si vzpomněla na hru "Polívka se vaří, maso na talíři - přijde na to, sežere to a bude to..."
  • Nad dvojkou jsem taky chvíli přemýšlela, jsem zvědavá co bude správná odpověď a jestli se pak někdo bude vztekat :)
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Krisa 14. dubna 2012
  • Šlapku jsme hráli taky - teď se tomu říká "žabičky, žabičky, hop" (trapas). Honzo vstávej jsme hráli taky, ale už si to vůbec nepamatuju (nějak se Honza pak zeptal "kolik je hodin", ale co pak...?)
  • A hráli jsme cukrkávalimonádačajrumbum, čáp ztratil čepičku (tu jsme hráli i loni a byla to fakt sranda), autíčko stop, hutututu, krvavý koleno, zem a další parádičky :) brbr: My nehráli vybišu, ale vybiku :)
  • sederik: Tak jsem si taky zasoutěžila. Jsem ráda, že nebyla tipovačka. A ta 1. otázka byla dost sporná...:). (omlouvám se za pokračování off topicu)
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Krisa 13. dubna 2012
  • sarven: Já mám pocit, že něco takového jsem někdy viděla, ale dnes mi zas nefunguje hlava, takže to ber s rezervou :)
  • Čára je trefování se něčím (céčkem, desetníkem) na čáru - kdo je nejblíž vyhrál a bere naházená céčka (desetníky). Ještě jsme hráli kisnu (tady si fakt nejsem jistá íčkem, tak mne případně omluvte:) ), což byla obdoba čáry, akorát se uprostřed nakre…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.