Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Čáru jsme u nás na základce hráli všichni (o céčka i desetníky) - pak to samozřejmě zakázali, syčáci. Rubikovu kostku jsem nesložila nikdy, maximálně jednu stranu. Vůbec netuším, že existuje nějaký návod - vždyť jsou ty barvičky pokaždé pomíchané ji…
-
Hildegarda: Tomu datu bych nevěřila - zvlášť když u toho je "Séria: Píseň ledu a ohně (diel 4 z celkovo 4)" :)
-
Obrázek se mi líbí a to dost, akorát bych ho asi na obálku ASOIAF nedávala. Připomíná mi scénu ze Star Wars - jak nechávali popravit Anakina, Amidalu a Obi-Wana zvířátky.
-
svoa00: To jsem tím měla na myslí - Ned jde na popravu, Robbovi podkrouhnou výpravu a Joff? Ten se klidně otráví a zadusí, aniž by cokoli čekal - nespravedlnost!!! Jsem přesvědčená, že po díle s Joffrehy svatbou to bude všude na světě vypadat nějak …
-
Nevada: Tak nějak. Oproti Nedovi a Robbovi ta malá sviňucha umřela moc "hezky" - zasloužil by si něco horšího než Starkové (chápu, že člověk se dusí dýl než mu padá hlava, ale stejně to měl takové nejmírnější...
-
Nevada: Joffreyho vyplýtvám kdykoli, kdekoli a v jakémkoli množství!!! :)
-
No jo, ten jsem přesně měla na mysli :)
-
Na Hrůzov nebyl čas - prohlídla jsem si nejdřív Božkov a pak už jen Mrzákov :D
-
Pokrokový hrad. Bohužel od smrti Michaela Jacksona je v mém srdci pouze hrad Loket.
-
Ale já se těšila na ovce skákavé...
-
Žádný Fušál? Tak to nic, stále budu bezvěrcem.
-
flanker.27: A jaké budeš mít čepičky - zelené X modré x červené?
-
Já ale opravdu netuším, o čem je řeč... :D
-
Lady Sansa: Začerni prosím spoiler - toto je seriálové vlákno. Dík
-
flanker.27: :D Tak to je nejlepší vtip Primy za posledních...no hodně let :D. Kam se hrabe nejapokalyptičtější reportáž na světě nebo Jirka Pomeje ve VIP zprávách :D
-
Jo takhle, taková hrůza mne ani ve snu nenapadla. Myslím si, že by se HBO (ti, co další řadu zamítli) muselo odstěhovat ze země...:D
-
Já jsem pevně přesvědčená, že to bude končit veselkou . Přežili popravu Neda, takže se mohou "víc odvázat" :)
-
Tak tentokrát snad už opravdu JUHŮ :)
-
Malfin: Však nic proti obálce - tato se mi celkem líbí, akorát mne zarazila ta zvláštní hlava :)
-
Isca: :D Dá se počítat Faramir za blonďáka? To je moje nejoblíbenější postava z LOTR :) Za toho Kvotheho nemůžu, tak to prostě je :D
-
Elanne: V tom případě je to v pořádku - já si teď ale musím něco nakapat do očí :)
-
Elanne: Okamžitě si běž umýt ruce a vypláchnout pusu!!!
-
Malfin: Já na tom byla s kamarádkou, která přečetla jenom 1. kapitolu (víc nestihla) a moc se jí to líbilo. Ben Nevis: Nemíchat "normální zrzouny" a Kvotheho :D Kvothe není zrzek, ale rudovlasý polobůh (tak jsem to aspoň z popisu pochopila)
-
Ich forma se mi líbila v Masce válečníka od MIchaela A. Stackpolea, tam hlavní hrdina vyprávěl svůj příběh s takovým pěkným vystřízlivěním :)
-
Je to zbytečné opakování, ale v knize není naznačeno nic :) Tak to jsem asi hrozné čuně, protože jsem si o nich myslela, že smilní...
-
Malfin: Já jsem si toho, že vypustili ty myšlenky vůbec nevšimla - ale to bude asi díky tomu, že jse to četla a věděla jsem, jak se v každé scéně hrdinka cítí a na co myslí... NA filmu se mi líbilo, že se drží docela dost knížky (ano, jsou tam nějak…
-
Miss Utahraptor: Na to mám pro tvůrce jednu radu (a zároveň i svoje přání) - odvysílát na podzim letošního roku!!! :)
-
Proč se v poslední době všichni chtěj nechat kamenovat? :)
-
Chmur: Geny na škodu být nemusejí, ale zrovna ideál krásy to taky není (a Kvothe je samozřejmě božský). A ty různobarevné andulky jsou hezké, ale pro knihu je Kvothe přece jenom podstatnější. JD: Tu "dosud neobjevenou literaturu" bych u Rothfusse mo…
-
Vždyť je jak neandrtálec (široké čelo, nos...). Vždyť je popisován jako božský, moudrý, překrásný...a pak vyleze tohle?