Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Alek: Jak by dopadl GH? Vždycky dobře :D Jo a abych nezapomněla - já jsem nadšená i z posledních fotek KH :)
-
Jajks, co to Kvothemu udělali s hlavou? :)
-
Tenhle chlapec je rozhodně výrazně jonovitější než ten krasaveček v seriálu (který se mi vážně líbí, ale Jona jsem si představovala jinak). No jak říkám, jako Jona jsem si představovala GH, ale protože na mě KH působí vizuálně vělmi kladně, tak jsem…
-
Nevíte někdo, kdy by měl vyjít 2. díl Kroniky královraha od Rothfusse (The wise man´s fear)? Někde to tu bylo, ale nedaří se mi to najít a nechce se mi prudit nakladatelství, pokud by to někdo mohl vědět. Dík
-
Lord Gepeto: A k tomu ešte sedí - pravý dôvod úmrtia Balona Greyjoya :D :D Já si vždycky říkala, proč umřel tak blbě :D
-
Tak jsem se také konečně podívala (chtěla jsem počkat na pondělí, abych nemusela čekat na další díl déle než obvykle). Moc se mi líbia část s Aryou - Jaqen se mi moc líbí (ikdyž jeho vlasy jsem si představovala trochu výraznější) a Gendry si z Aryi…
-
Nevada: K tomu sedí "When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground." :D
-
brbr: Alespoň je vidět, že si poradí i s daleko větším protivníkem :D
-
Náhodou, můj 5,5 kilovej bojovej zlopes je děsnej drsňák, takže na to pozor :)
-
Montezuma3: A nezapomínat na drápy! (A na 5,5 kilového bojového zlopsa, kterého se nebojí použít) flanker.27: :D Na to nemám co říci, směji se :D
-
Krisa je kámoš, né žrádlo!
-
Montezuma3: Dobrý casting - od pohledu vím, že tenhle pán trhá křidýlka motýlkům a pálí lupou mravence
-
Ta hra je za trest - už nikdy neudělám nic do školy, protože budu vybírat kopýtka pro poníčka :D
-
Já si taky myslím, že Ilyrio dal Danny "broušené sklo do vitrínky"
-
Mně by to ve 12-15 (nevím, kolik přesně jim je let) přišlo hodně vtipný - puberta je potvora :)
-
Zrovna na tohle se zas až tak netěším :) Ale jo, na samotnou událost se taky netěším. Ale na zpracování! (Doufám, že se s tím nebudou moc párat a natočí to co nejvěrněji. :) Tak to pak jo, to bude ždímák! Zase budeme muset připravit zásobu papírovýc…
-
Na Edně informují, že díky vysoké sledovanosti dostala třetí řada zelenou :) Hurá! Bude RW!!!! :D Zrovna na tohle se zas až tak netěším :)
-
Kaviár mě taky napadl, ale zas jsem si říkala, že by přece nikdo nerval kaviár na pizzu...
-
Na Edně ještě píší, že "Během nočních repríz se sledovanost vyšplhala na 6,3 milionu diváků."
-
Co je to černý? (mák to asi nebude...) :)
-
ferrca: Pak by se ovšem opravdu velmi chytroučce mohla slunit vedle tatínka... Mellisandra se mi líbí, Carice van Houten mi přijde strašně krásná a ta rudá jí sedne. Jo a začínám žrát Tonksovou - Natalii Tenu - Ošu. Hraje parádní divošku, dokonce …
-
Mně se líbí - je podobný Ohařovi i předchozímu Horovi. Pokud to bude aspoň trochu čahoun a bude mít hluboký hlas (aby mohl pěkně křičet "swooord"), tak budu naprosto spokojená :)
-
svoa00: Já to přeskakování postav a málo prostoru pro jednotlivce přičítám "připomenutí o koho všechno tam vlastně jde"... Takže taky doufám, že postupně budou jednotlivé dějové linky mít víc času najednou.
-
A mně se díl líbil. Dráček a vlček byli rozkošní (hned je chci taky), Cersei si povodila Malíčka jako na provázku a facák Joffreymu také potěšil. Krastera jsem si předtsvovala víc slizce, ale hezky si utahoval z Jona. Davos je sympaťák. Zatím mi nes…
-
Děkuji lorde Hlawoune za titulky (a nejen ke GOT) :)
-
Tohle video změnilo můj názor na apríl :D
-
Arutha2321: Tečou mi slzy smíchy "crazy banana weirdo dance" :D
-
Přehánění se začerňováním u otázky na barvu kůže je docela dobrá slovní hříčka :))) Taky si Martelly představuji jako Španěly, tak jsem zvědává, jak nám je představí tvůrci.
-
Ty jo, já jsem vůbec netušila, že Peter Vaughan (mistr Aemon) je doopravdy slepý. To je frajer, že zvládne hrát, když neví, jak to vypadá. Má můj obdiv. E+h_h děkuji
-
Jelikož je dneska Apríl, tak nikomu nevěřím ani nos mezi očima! Takže doufám, že kecáte, dřeváci :)))