Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
A největší zlo je fotbalistická naušnice - "diamant" nejlépe růžové barvy!
-
Naušnice nebrat!!! Toho bych si určitě všimla, takže nemá :)))
-
Počkejte až se na nás přiřítí jedna rozzuřená Krisa :o)) A Krisa je tady! Kit Harrington jako Orlando Bloom ne, jen to ne, nikdo jako Orlando Bloom. To ne! Prosím!
-
flanker.27: No jestli se nešikovný maso vyřazovala na prolejzačkách s rozdílnejma dírama mezi šprušlema, tak to muselo být fakt peklo :D. Spíš jsem tím nepolitickým pohledem myslela to, že generace o které se v tom článku píše si o revoluci mohla my…
-
Montezuma3: To je tahle paráda :). Ta šňůrka se dala kolem krku a byla tak dlouhá, že peněženka se bimbala někde v oblasti břicha.
-
Ugla: Já jsem ten článek nebrala vůbec z pohledu politiky, ale spíš zábavy, rošťáren, her, hudby, pořadů a stylu vůbec (taštička na klíče - já měla fialovou a brácha oranžovou)
-
Ugla: já to pochopila jako generace narozená kolem 89. (třeba 86-92)
-
Tak jsem se pokusila vytvořit nové téma, aby si někdo zase nestěžoval, že si s něčím začínám :D
-
Che, prolejzačky byly pro malý - my jsme (jako drsňáci) lezli po stromech a největší HC bylo podlézt mřížku, která chránila okno sklepa pod úrovní země :) a hráli jsme bojovky o dobývání vlajky (= strom). Hráli jsme maso o stěnu baráku (jednou se ná…
-
ZoiD: Česká Soda i Kelly Family tam jsou. flanker.27: Já jsem zrovna generace, která si téměř vším popsaným prošla. Úplně se vidím na základce s příšernou taštičkou na klíče a průkazku na obědy (dříve stravenky) kolem krku, jak všichni vykřikují bož…
-
Skvělý článek Zpoveď revoluční generace - 95% textu mohu okamžitě podepsat :)
-
Montezuma3, brbr: Takhle mě děsit před spaním, že se nestydíte :D
-
Já Rampelníka/Golda přímo žeru - Robert Carlyle je prostě boží! (i v Eragonovi jako Durza válel a to se jinak - kromě Murtagha a J.Ironse - vůbec nepovedlo)
-
OUAT: Podle mě představují všechny postavy, které budou do budoucna potřeba. Poslední díl se mi moc líbil (Kloboučník byl parádní). Mé nejblíbenější díly jsou s Lovcem (myslím 7.) a Bellou (hrníček). Jo a Karkulka byla taky parádní. Já se na 2. séri…
-
Pod tvrdým zovňajškom sa skrýva citlivé jadro. :) Tak citlivé, že se vyžívá v lovu malých dětí? :-) Tfuj!!! Oheň na něj :-) Malé uklouznutí na cestě světla, lásky a dobra :D
-
Amaroun: Svou odzbrojující upřímností? Docela to chápu- taky ho mám v top. Já ho taky ráda
-
Hodor je Azor Ahai, Velký JIný i všechny hlavy draka dohromady
-
Já tam moci jet, tak v kině klidně budu spát a živit se kulturnímy zážitky a případně dětskou výživou brčkem (abych nenakydala) :)
-
Vina Diesela nebrat
-
Miss Utahraptor: Ano, taky jsem vždycky musela volat někoho schopnějšího:). Tahle pračka je chytřejší než já - kromě názvu prádla ještě automaticky nastaví teplotu a otáčky. No nezaslouží si její tvůrce Nobelovku?
-
Miss Utahraptor: Praní u mě vyřešila pračka, co má tom kolečku místo písmenek názvy prádla :). A škrabky na brambory jsou pekelně nebezpečná věc!
-
speedy: Já brala, že jí je 13.
-
flanker.27: (můj sexistický šovinismus má sice někde dno, ale ještě jsme k němu nedorazili) :) Nejmenuješ se ve skutečnosti náhodou Josef Hausmann? :D
-
flanker.27: A na tom je špatného co? :) Ty bláho, tohle už je skoro na panáka, škoda že nemůžu pít :) Vy ale s headem naprosto neberete v potaz to, že ve společnosti středověku (Písně) lidé dospívali dřív - lidé bráni v současnosti za dospívající b…
-
Willas Tyrell +2 (19) - my mrzáci při sobě stojíme Paxter Redwyne -1 (2) - žádný velký dojem na mne neudělal Dagmer -2 (6) - z této čtveřice jednoznačně největší mínus Jeyne Poole +1 (12) - minule jsem jí dala -1, tak to teď kompenzuji, protože mi n…
-
Se Sansami by to nakonec mohlo vypadat jako v Stepfordských paničkách
-
Ty jo, to je reprezentace české elity (celebrit) Chybí tam už jen Iveta Bartošová :D
-
Dívat se na ženské, jak zametají, je povznášející pocit, přiznejme si to, chlapi. :-) Tahle věta (nebo jí hodně podobná) tu už jednou byla
-
Nebo kojení 6 letého (nebo 9 nebo kolik mu bylo, ono je to v podstatě jedno) Roberta?
-
Tyna: Počkejte ale, až pochopíte Lysu Tully, to je teprv facka realitou... Právě mi bouchla hlava :)