Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • A největší zlo je fotbalistická naušnice - "diamant" nejlépe růžové barvy!
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 1. dubna 2012
  • Naušnice nebrat!!! Toho bych si určitě všimla, takže nemá :)))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 1. dubna 2012
  • Počkejte až se na nás přiřítí jedna rozzuřená Krisa :o)) A Krisa je tady! Kit Harrington jako Orlando Bloom ne, jen to ne, nikdo jako Orlando Bloom. To ne! Prosím!
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 31. března 2012
  • flanker.27: No jestli se nešikovný maso vyřazovala na prolejzačkách s rozdílnejma dírama mezi šprušlema, tak to muselo být fakt peklo :D. Spíš jsem tím nepolitickým pohledem myslela to, že generace o které se v tom článku píše si o revoluci mohla my…
  • Montezuma3: To je tahle paráda :). Ta šňůrka se dala kolem krku a byla tak dlouhá, že peněženka se bimbala někde v oblasti břicha.
  • Ugla: Já jsem ten článek nebrala vůbec z pohledu politiky, ale spíš zábavy, rošťáren, her, hudby, pořadů a stylu vůbec (taštička na klíče - já měla fialovou a brácha oranžovou)
  • Ugla: já to pochopila jako generace narozená kolem 89. (třeba 86-92)
  • Tak jsem se pokusila vytvořit nové téma, aby si někdo zase nestěžoval, že si s něčím začínám :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 29. března 2012
  • Che, prolejzačky byly pro malý - my jsme (jako drsňáci) lezli po stromech a největší HC bylo podlézt mřížku, která chránila okno sklepa pod úrovní země :) a hráli jsme bojovky o dobývání vlajky (= strom). Hráli jsme maso o stěnu baráku (jednou se ná…
  • ZoiD: Česká Soda i Kelly Family tam jsou. flanker.27: Já jsem zrovna generace, která si téměř vším popsaným prošla. Úplně se vidím na základce s příšernou taštičkou na klíče a průkazku na obědy (dříve stravenky) kolem krku, jak všichni vykřikují bož…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 29. března 2012
  • Skvělý článek Zpoveď revoluční generace - 95% textu mohu okamžitě podepsat :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 28. března 2012
  • Montezuma3, brbr: Takhle mě děsit před spaním, že se nestydíte :D
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 26. března 2012
  • Já Rampelníka/Golda přímo žeru - Robert Carlyle je prostě boží! (i v Eragonovi jako Durza válel a to se jinak - kromě Murtagha a J.Ironse - vůbec nepovedlo)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 26. března 2012
  • OUAT: Podle mě představují všechny postavy, které budou do budoucna potřeba. Poslední díl se mi moc líbil (Kloboučník byl parádní). Mé nejblíbenější díly jsou s Lovcem (myslím 7.) a Bellou (hrníček). Jo a Karkulka byla taky parádní. Já se na 2. séri…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 26. března 2012
  • Pod tvrdým zovňajškom sa skrýva citlivé jadro. :) Tak citlivé, že se vyžívá v lovu malých dětí? :-) Tfuj!!! Oheň na něj :-) Malé uklouznutí na cestě světla, lásky a dobra :D
  • Amaroun: Svou odzbrojující upřímností? Docela to chápu- taky ho mám v top. Já ho taky ráda
  • Hodor je Azor Ahai, Velký JIný i všechny hlavy draka dohromady
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 25. března 2012
  • Já tam moci jet, tak v kině klidně budu spát a živit se kulturnímy zážitky a případně dětskou výživou brčkem (abych nenakydala) :)
  • Vina Diesela nebrat
  • Miss Utahraptor: Ano, taky jsem vždycky musela volat někoho schopnějšího:). Tahle pračka je chytřejší než já - kromě názvu prádla ještě automaticky nastaví teplotu a otáčky. No nezaslouží si její tvůrce Nobelovku?
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 24. března 2012
  • Miss Utahraptor: Praní u mě vyřešila pračka, co má tom kolečku místo písmenek názvy prádla :). A škrabky na brambory jsou pekelně nebezpečná věc!
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 24. března 2012
  • speedy: Já brala, že jí je 13.
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 24. března 2012
  • flanker.27: (můj sexistický šovinismus má sice někde dno, ale ještě jsme k němu nedorazili) :) Nejmenuješ se ve skutečnosti náhodou Josef Hausmann? :D
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 24. března 2012
  • flanker.27: A na tom je špatného co? :) Ty bláho, tohle už je skoro na panáka, škoda že nemůžu pít :) Vy ale s headem naprosto neberete v potaz to, že ve společnosti středověku (Písně) lidé dospívali dřív - lidé bráni v současnosti za dospívající b…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 24. března 2012
  • Willas Tyrell +2 (19) - my mrzáci při sobě stojíme Paxter Redwyne -1 (2) - žádný velký dojem na mne neudělal Dagmer -2 (6) - z této čtveřice jednoznačně největší mínus Jeyne Poole +1 (12) - minule jsem jí dala -1, tak to teď kompenzuji, protože mi n…
  • Se Sansami by to nakonec mohlo vypadat jako v Stepfordských paničkách
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 24. března 2012
  • Ty jo, to je reprezentace české elity (celebrit) Chybí tam už jen Iveta Bartošová :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Dívat se na ženské, jak zametají, je povznášející pocit, přiznejme si to, chlapi. :-) Tahle věta (nebo jí hodně podobná) tu už jednou byla
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Nebo kojení 6 letého (nebo 9 nebo kolik mu bylo, ono je to v podstatě jedno) Roberta?
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Tyna: Počkejte ale, až pochopíte Lysu Tully, to je teprv facka realitou... Právě mi bouchla hlava :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.