Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • flanker.27: Však to mě ani nenapadlo. Věta "S tím jsi přece musela počítat. Žena tvého intelektu :)" mi přišla tak ironická, že jsem se fakt musela smát :D (upřesnění jsem dodala, páč jsem si všimla tvého příspěvku, který jsi odeslal chvilku přede …
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Tý jo, flanker se mi naprosto neskrytě vysmívá :D (to bylo ke komentáři o mém intelektu)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • chvályhodný úhel pohledu :D bohužel rovnoprávný pohled není sdílený ve všech sférách života Ještě nevíš, které věci to jsou :) Já jsem dlouho přemýšlela, zda to napsat - evidentně se mi to vymstilo :D
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Isca: však jo, Sansa je vším, čím bych nechtěla být (samožřejmě kromě vizuální stránky)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • flanker.27: chvályhodný úhel pohledu :D bohužel rovnoprávný pohled není sdílený ve všech sférách života heavy_head: OK :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • heavy_head: To se tady nesmí? :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Každá žena chce být v duchu Sansou, i když to nikdy veřejně nepřizná. :-P Vizuálně jistě :) Jak daleko teď stojíš od plotny? :-) Teď sedím téměř nad plotnou, ale dnes mám již odvařeno :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • flanker.27: Část, která chce k někomu vzhlížet, být ochraňována ve mně samozřejmě je a vůbec to nepopírám. Feministická část se ve mně projevuje hlavně tím, že nevím, proč bych měla být horší jen z důvodu, že nemám penis. Ale naopak zase nejsem tako…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Krisa: vysvětlení - měla by ses naučit vařit. :-) Che, já ráda vařím a ještě radši peču :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • heavy_head: Prostě nejsi schopna akceptovat a přijmout realitu, přiznej si to! :-) To si nemusím přiznávat, to vím už dlouho :) Miluju jednorožce a studuji sociální obory, co víc by to mělo indikovat :D
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • flanker.27: Ta tvoje feministická část vůbec za tebe rozhoduje zbytečně často :) E? Vysvětlit prosím :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • flanker.27: Však já psala, že nezměním svůj názor, jen proto, že někdo řekne, že něco jinýho je lepší, ale pokud to za lepší i uznám!!! heavy_head: to, že jde o mé subjektivní pocity se dalo odvodit ze slovních spojení typu "mám z ní pocit", "zdá se…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Krisa: Ano a chovala se normálně. Stejně jako Arya. (No, dejme tomu:-) Trefa, já si taky myslím, že se chovala normálně, ale to neznamená, že se mi to musí líbit :) Většina toho, co je dnes "normální" v chování (jednání, mluva, koníčky, oblékání) 13…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • flanker.27: Tuto odpověď jsem malinko očekávala :D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 23. března 2012
  • flanker.27: "Tůůůdle nůůůdle"?
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Miss Utahraptor: Asi tak, tohle blbečkování Jona mi sálo krev :D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 23. března 2012
  • heavy_head: Sansa ale v knize byla i před tím, než jí hrozila fyzická likvidace Lannistery. Thule: Nejspíš ne, mě se 7.5. vůbec nehodí - nechápu, proč lidi vůbec vymýšlejí takové hloupé termíny :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Miss Utahraptor: Ygritte jako postavu nemám moc ráda (ano tady se projevuje jistá závist), ale její herečka je strašně krásná (éterická, nádherná), taková rusá víla :)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 23. března 2012
  • heavy_head: To si právě nemyslím, mám z ní pocit, že by byla podřízená, submisivní, ovlivnitelná a bez vlastního názoru, ikdyby byl Joffrey manžel roku a Cersei tchýně století. flanker.27: O vyzrálé osobnosti ve 13 letech jsem nemluvila, to nejsem p…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Vy jí vyčítáte falešnost a přetvářku, pokud jsem to dobře pochopil. V tom případě to jeden z nás dvou vůbec nepochopil :)
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • heavy_head: Ale my (alespoň teda já) Sanse nevyčítáme slušné vychování, zdvořilost a takt, ale spíš totální podřízenost, submisivitu, ovlivnitelnost, absenci vlastního názoru - to je to, co se feministické části nelíbí. Já jsem taky slušně vychovaná…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Tak mě napadá - pokud chcete, aby se lidé ve vašem okolí cítili příjemně, říká se tomu falešnost anebo nějak jinak? Proč bych měla být falešná, aby se lidé v mém okolí cítili příjemně - já jsem tak boží, že pouhá moje přítomnost je požehnáním :D:D:D…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Já myslím, že Sansa v reálu (současné době) by to měla o dost horší než v Písni. Tam se její chování vyžadovalo, dnes jím pohrdáme (alespoň ta feministická část v nás). Abych byla upřímná Sansu ve Hře jsem nemohla vystát, od druhého dílu jí mám rad…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Mně se líbí, jak překlad jmen vyřešil překladatel knížek Warcraft - v textu je nepřekládá, u některých nových jmén dá pod čarou vysvětlivku, co to jméno znamená.
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Alek: Já to chápu, tipovačka je jedno z nejpravedlivějších rozhodování o vítězi, ale z mého pohledu to je zlo, protože nejsem schopná se nikdy trefit (ani přibližně) :D
  • flanker.27: Teď jsi na to kápnul, jsem vesmírná kuna převlečená za Krisu
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Zase tipovačka, to je (pro mě) ještě horší než soutěž "pošlete obrázek na téma..." :D
  • flanker.27: Tak nějak - začala jsem pít víc sektu (kamarádka přišla s lahodným nápojem: sekt+vodka+pomerančový juice = moc dobrý, ale ve větším množství už to pak tak dobrý není) a stala se členkou skupiny s názvem Sekta Bohemia Sekta :). Já radši V…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Musím se s vámi podělit o svůj nejvíc nejlepší studijní vtip, který se povedl Vědecké knihovně HK minulý rok. Psala jsem si takhle jednou bakalářku o sektách a šla si vypůjčit nejrůznější literaturu - mezi knihami byla jedna s názvem "Poznáte naše s…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 23. března 2012
  • Arutha2321: To teda, nejhorší byli ti rytíři ve zbroji (obří štít a meč) a úplně nejhorší byli červení. Vždycky mě mrzelo, když mi utekl dráček, protože mu padouši ublížili :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 23. března 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.