Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Amaroun: To asi jo, já se zas tak v budování hospodářství post-apokalyptické společnosti nevyznám :) Jak říkám, mě na tom zaujaly nejvíc popisy fungování totalitní společnosti.
-
derfel: Tak to mi vůbec nedošlo - musím se na toho čahouna znova podívat
-
Amaroun: Love tam je minimum (teda podle mě) a pro teenagery to původně psané je, ale nemyslím si, že je to jen pro ně (každý si vybere to svoje - mě zaujaly nejvíc poměry totalitního režimu a "bezmoc" lidí)
-
Amaroun: Panebože, FUJ! To vyhrabali z mých nočních můr!!!
-
Arutha2321: A ještě řekni, že vymačkáváš pastu z prostředka :D
-
Já klauny přímo bytostně nesnáším - pokud někdy někoho zabiju, tak to bude buď ten, kdo dobral mlíko a nedal nové do ledničky, nebo klaun, kterej na mě vybafnul (to vím úplně přesně)
-
Miss Utahraptor: Právě, že neřešilo, to mě právě dost naštvalo...
-
Miss Utahraptor: To asi jo, nicméně jsem z toho nadšená nebyla, zvlášť když nebylo jasný, jestli ji zabila bomba božského H. :D Mimochodem, tady mi neumřela nejoblíbenější postava (Haymitch) :)
-
Nenávidím klauny! Na TO se nesmím nidky podívat!
-
Miss Utahraptor: Něco se dalo dost čekat, ale že zemře sestra, to mě fakt nenapadlo...
-
Hladové hry (Hunger Games od Suzanne Collins) jsem nedávno četla - zjistila jsem, že ve filmu bude hrát Woody Harrelson. Bála jsem se, že to bude další Twilight, tak jsem si koupila jen 1. díl a když jsem ho v neděli večer dočetla, musela jsem si st…
-
Miss Utahraptor: Asi tak :D
-
Charakter Jona ať je jakejkoli (tohle opravdu nemyslím vážně), ale hlavně ať už nezabíjejí žádná zvířátka :D
-
Přijít o vlka a získat draka jako symbol přerodu Starka v Targaryena? Neeeeeeeeeee!
-
Ach jo, mě fakt strašně mrzelo, že Ironclad byla taková pitomost :(
-
Výhercům gratuluji :). Zase mě dostala tipovačka - s tím jsem vždycky mimo mísu :)
-
Miss Utahraptor: No nejdřív bylo, jenže pak mi to začlo hlodat hlavou a zjistila jsem, že to je ta úplně nejvíc nejhorší možná varianta a bojím se, že GRRM je takovej syčák, že jí tam klidně napálí :)
-
Miss Utahraptor: Já zas začínám být docela přesvědčená o možnosti, že Jon by mohl být synem Neda a Lyanny (což mě teda popravdě řečeno případně tak zdrtí, že si to snad ani neumím představit) :)
-
Mrcel17: Tak zas musíš taky brát v potaz to, že třeba já jsem na nižším gymplu byla v letech 2000-2002 (prima, sekunda šestiletého) a ty učitelky byly starší než samotný fantasy :)))
-
Ve škole (ZŠ + nižší gymnázium) mi vždycky sálo krev, když češtinářky chválily spolužačky, že čtou dívčí romány (a furt nám je cpaly) a na moje fantasy reagovaly jako na brak. Grrr
-
Chci ten Joffreyho plášť!
-
brbr: To na Landu po tomhle celkem přesně sedí :)))
-
Everett Young: Trefa - z TOHOHLE jsem se ještě doteď nevzpamatovala :D:D:D
-
Uf, Duch vypadá jako vycpaný exponát v muzeu. A nejen Duch :/
-
Gendry +2 (15) viz výše Lysa Arryn -2 (8) všechno špatně Waymar Royce -1 (7) machýrek Mormontův havran +1 (16)
-
Krisa: Já myslím že už jsi dodala ale nechce se mi hledat ten příspěvek. :D To jsem přesně měla na mysli - jsem ráda, že jsi to správně pochopil :D
-
Taky jsem si říkala, že nám Gendry nějak zestárl - ale k lepšímu :) Arya za nějakej ten pátek taky už nebude takové "děťátko", jako teď...
-
Everett Young: :D (k tomu nemám co dodat) :D
-
Dartha Vadera a Hraběte Dooku!
-
No nevím, ten první odstavec beru (u toho to ve mě taky hrklo), ale ty další jsou už snad jasné (pro ty, co seriál viděli)