Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Nevada: Jojo, to jsou přesně vtipy, který často slýchávám, Můj otec, vystudovanej strojař z ČVUT, si ze mě doteď dělá srandu, že studuju na darmožrouta.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Já skončím na pracáku (a ne jako úřednice) :)))
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Omlouvám se za svůj výlev, ale prostě musím: nesnáším toho Kudrnáče z Politického spektra! Ne kvůli tomu, co říká, ale jak se chová. Tohle chování nenávidím - skákání do řeči, kroucení hlavou, vysmívání se cizím názorům, říkáním někomu, že něčemu ne…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012
  • No ono to zas není taková lambáda :)))
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Everett Young: Važ svá slova :D Já bych nechtěla o nikom koho znám (i takto virtuálně) psát bakalářskou práci!!! Má temáta byla: Faktory ovlivňující sebevraždy, Vznik a vývoj závislosti na sektě.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Sedům, pochopitelně
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 22. února 2012
  • flanker.27: okok, já se ale ještě držím svých naivních představ, že bych chtěla pracovat v oboru.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: No ono psychologický není ani jedno z toho (samozřejmě jsme měli i psychologické předměty - obecná, vývojová, sociální apod.). Sociologie je věda o společnosti (o fungování, vývoji, členech atd.). Sociální patologie a prevence je o devi…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: OK, akorát pokud nebudeš očekávat psychologii, psychiatrii nebo psychoterapii - to já nebudu moci dělat (s tímhle vzděláním) :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • flanker.27: Vzhledem k mému zaměření a studovaným oborům (Sociologie, Sociální patologie a Sociální pedagogika) mi tohle úplně nehrozí (hlavně ty statisíce a miliony peněz) :D
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: Na to nemám koule :). Já jsem nad tím tak přemýšlela (nejednou) a zjistila jsem, že bych neměla na to někoho okrádat, podvádět, natož zabíjet pro peníze.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: Jenže mě v The Sims bavilo ty panáčky topit a nechávat uhořet :))))
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: Aha, já myslela, že to je dvouobor. To leccos vysvětluje :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • flanker.27: Mě nejde tolik o ten věk (ikdyž to taky jo), ale spíš o tu zodpovědnost. Představa, že já Krisa - hovado a kretén - budu mít něco na starost (i třeba jen vlastní život), je děsivá.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: Ve 30? Jak dlouho se scénáristika studuje? Já to mám o 2 roky protažený (dělala jsem třeťák a prvák zároveň) a budu končit v 25 (ten rok mi bude 26). Když si vzpomenu na SŠ, tak 25/26 bylo něco nepředstavitelnýho a starýho - mám depku, …
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord Gepeto: Blázen! :) Ono tě to přejde (snad). Já se toho "být dospělá" děsně děsím. Čeká mě už jen poslední rok a půl ve škole a pak už budu muset být zodpovědná, brrr (a to jsem si to ještě o 2 roky protáhla, když jsem šla dělat ještě jednoho Bc…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Nevada: to znám, taky jsem bezcitná, odporná a cynická lidská onuce, která nenávidí lidi a směje se věcem, který přece vůbec vtipný nejsou!
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 21. února 2012
  • EY: Jo, to jsem já :).
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 21. února 2012
  • Já jsem Kristýna, od čehož je odvozená přezdívka Krisa (tu mám už od školky - kamarádi si mysleli, že mě tím budou trápit). Krisa mi říkají všichni kamarádi, bratr a dokonce i táta (na Kristýna vlastně ani moc neslyším, nejsem na to zvyklá). Je mi 2…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 21. února 2012
  • überkiller: Tohle bych začernila, je to přece jen topic o seriálu...
    V diskuzi Chyby v seriálu Komentář od Krisa 21. února 2012
  • Já jsem taky pro. Přezdívku mám všude Krisa (případně KrisaVasilisa, pokud nešla Krisa).
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 21. února 2012
  • Chmur: A to já teď (podzim+zima = zápal plic+rozbitá noha) jo a je to občas celkem adrenalin. A to nejsem z Prahy :)
  • Chmur: I dochodci mohou být děsiví :)
  • Nevada: Třeba byl Ned abnormálně šťatvnatý :)))
    V diskuzi Chyby v seriálu Komentář od Krisa 21. února 2012
  • Lord Gepeto: Ti psi jsou na váhu? :))))))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 19. února 2012
  • U nás se na maturácích tombola nedělá. A za co se to teda platí? Jako daň z "výdělku"?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 19. února 2012
  • Marilion -2 (4) Bylo mi ho líto (po tom, co na něj Malíček hodil), ale to je asi tak vše. Nezůstal po něm žádný dojem Horký Koláč +1 (12) Azor Ahai -1 (4) Tohle na něj zbylo Jon Arryn +2 (18) Z této čtveřice si jednoznačně zasluhuje nejvíce bodů. V…
  • Jon Arryn si body zaslouží už jen za manželství s Lysou :)
  • Poplatek za TOMBOLU? To jako vážně, za co se to platí - za nápad?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 19. února 2012
  • Tyrion?

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.