Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Však já to myslela jako vtip, nečekala jsem, že na to někdo naváže :)
-
Berrik Catelyn - nebo naopak :))))
-
Lord Gepeto: Tohle je jedna z mála věcí, co si pamatuju z informatiky ze základky - už se mě tímhle snažil několikrát napálit bratr, takže jsem vycvičená :)
-
Montezuma3: Tohle znám, na to se nenechám nachytat :)))
-
EY: Chtělo by to nějaké cheaty :)
-
To je teda výběr - Ramsayovi bych dala - 2 000 000 a zbytku nulu...
-
Montezuma3: V seriálu byla zahrána skvěle. Kdybych nevěděla "co z ni vyroste", tak bych ji měla asi nejraději.
-
Ben Nevis: Oni je zestařili až ve čtvrté sérii.
-
Malíček Sanse?
-
Sansa Robertovi A.? (pouze hádám)
-
Ygritte -2 (9) - z těchto postav nejslabší, "donutila" Jona porušit přísahu (rozhodně žárlivost:D ) Pyp +2 (15) - sympaťák, viz výše Thoros -1 (6) - tohle na něj zbylo Berrik +1 (6) - čestný, bohužel trochu (ne)mrtvý
-
To jméno mi vypadlo, ale přesně vím, o kom je řeč! Tohle mám u každého citátu :), když vidím odpověď, tak je mi to úplně jasný..ale že bych si vzpomněla, to ani náhodou.
-
To byl ples. Já mám na takovýhle fajnovosti děsný štěstí - mírumilovně si hrajeme v hospodě šipky, nějaký paka se začnou hádat a rup, půllitrem dostala Krisa; nebo přecházíme z hospody do hospody, projdeme kolem nějakejch lidí a rup, skleněná lahev …
-
Chmur: No ani nevypadám... Nedávno jsem se přimotala k jedné šarvátce, dostala pěstí do držky a čučela jak puk. Takže jestli nemají boxeři něčím vystlaný nebo vytvrzený lebky, nechápu, jak můžou po takovým bácanci normálně fungovat :)
-
Chmur: Já dostat do palice od Klička, tak se už ani nedopočítám, kolik mám rukou :)
-
No jo, ale můžu dělat show pro diváky a nevypadat pak jako totální blb. Ale já tak nějak nemám tenhle profesionální box moc ráda.
-
Já trochu nechápu ty kecy před zápasem - já jít proti Kličkovi (to je vlastně jedno kterýmu), tak držim hubu a šoupu nohama, abych nevypadala jako totální kretén (teda kréťan jsem chtěla říct), až dostanu nabančeno.
-
Malíčkovi?
-
Edd +1 (15) - Sympaťák od pohledu (přečtení) Qyburn -2 (4) - Padouch, Arutha to vystihl dokonale Benjen +2 (20) - Stark, jednoznačný klaďas, chtěla bych ho více (nečetla jsem Tanec) Thoros -1 (11) - Tentokrát na něj zbyla -1 Chmure, začínám z tebe m…
-
heavy_head: Souhlasím, Khal Drogo si to zaslouží
-
Tak Khal Drogo přežil 10 postav (Jon Umber, Aemon, Dontos, Fialka, D. Naharis, Edmur, Xaro, Myrcella, Karstark, Margaery). Hru opustil společně s Qhorinem.
-
sarven: Khal došel na nulu, to jen Direwolf nestihla odeslat bodování než byl zničen
-
Já dělám po Drogovi bú, ale co mi to je platný :)
-
Chmur: Sakra, tak jak :D?
-
Thoros +1 (17) Není to takovej šílenej fanatik jako Melisandra Levý, pravý -1 (6) Nic moc o nich nevím Alliser Thorne -2 (-1) nesnáším ho Brynden +2 (17) Nejlepší z Tullyjovců Za AT navrhují Benjena "Faramira" Starka :)
-
Já bych dala Droga k Danny, byl tu dost dlouho a evidentně ho někteří milují a jiní nenávidí. edit: nestihla jsem to odeslat dříve než Chmur, přepočítám a pošlu znova
-
Margaery -1 (16) Myrcella +1 (15) Rickard Karstark -2 (5) Khal Drogo +2 (6)
-
Tohle bylo v minulém díle Once Upon a Time (já si toho nevšimla, je to z edny) :)
-
Aqwarty: :D Neeeee, ničíš mi moje iluze :). Já Dava Grohla miluju, takže mi je "jasnýL, že ho přece musí znát každý. Prej zjev...:)))
-
Stark a ještě k tomu setsakramentskej frajer (má nejoblíbenější postava z LOTR) :)