Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Drogo +1 (10) Edmur +2 (21) Xaro -2 (2) Karstark -1 (10) Tak třeba Myrcela
-
Miss Utahraptor: přesně, spletli si bráchu :)
-
Chmur: :D Ale já o vzhledu nic nepsala (v hodnocení neměl vůbec žádný vliv), ikdyž teda Jason Momoa nad herečkou Fialky vzhledově dost vede :D. Fialka má Sama ráda, ale ona byla citlivá celou dobu, takže žádná změna. Drogo se po svatbě s Danny stal …
-
Chmur: Jaj, to jsem si vůbec nevšimla - já to kopírovala z předchozího bodování. Fialka je hodná a milá, ale je to tak málo výrazná postava, že má chudák holka smůlu. A přerostlého Huna nám, romantickým duším (ikdyž v mém případě jen co se týče lite…
-
Fialka -1 (15) - má smůlu, Edur a Drogo jsou mi milejší, nezbývá než -1 Daario Naharis -2 (7) - z téhle čtveřice jednoznačně nejméně oblíbená postava Edmura Tully +2 (12) - Tullyovského strýce i bratra mám ráda (zbytek rodu - Hoster, Lysa a Cat - už…
-
Jdu do boje za Theona (opět)! Mám ho z Greyjojů nejradši, ikdyž bych mu za něco nejraději nakopala!
-
Jon Umber +1 (16) Robb +2 (19) Fialka -1 (11) Jeyne -2 (2) Holky mají smůlu - Seveřani je válcují na všech frotnách (ikdyž mám Fialku poměrně ráda, Jeyne už méně)
-
Fakt? A co teprve, kdyby ještě zjistil, že těmhle dvěma jsou podobní ještě kytarista Them Crooked Vultures a zpěvák/kytarista/bubeník z Probotu :D:D:D
-
Tak třeba Jeyne Westerling a Robb?
-
Nestihla - oprava: Oša +2 (20) - mám ji, holku ušatou, ráda Fialka +1 (12) - milá a hodná Roose -2 (0) - cituji Nevadu: "smrt, smrt, smrt" Kevan -1 (5) 2 postavy najednou? Pomoc, kdo ještě nebyl?
-
Fantomas?
-
Z tý věty to ale úplně čiší! (nedokážu si dost dobře představit, jak by někdo mohl kopírovat ksicht někoho jiného). To je fuk, stejně ten obrázek miluju :D
-
Hahahahahahahaha. Promiň Edem, ale právě jsem díky tomuto obrázku podruhé spadla smíchy pod stůl :D
-
Co Oša?
-
Neříkal to Tyrion po své svatbě se Sansou Šae? Nemám moc paměť na konkrétní citáty, ale tam by se to mohlo i hodit...
-
Bran +2 (19) - je to Stark a navíc mám slabost pro mrzáčky (zrovna mám ortézu na kolenu a nenatáhnu ruku, páč jsem si vykloubila loket :D ) Samwell +1 (19) - ňouma, ale je hodný a pomohl Jonovi (nezdrhnout a dostat se do čela Černých) Rhaegar -1 (6)…
-
Nevada: Fakt? To snad ne! Já mám jenom uloupenou verzi, takže mě to celkem překvapuje. Já tyhlety husťárny, co jsou jak pěst na oko, fakt nemám ráda.
-
heavy_head: Právě mi bouchla hlava! Ke Kotkovi mám averzi, takže můj pohled na všechny jeho činny je velmi zkreslený. Brrr
-
Dabing Tangled se docela povedl (písničky jsou zazpívané skvěle), ale Kotek se tak strašně pitvoří a přidali "husťácký" slova, po kterých mi běhal mráz po zádech ("V tý hospě jsi mě překvapila") atd., že už nikdy více. Nechápu to, vždyť české děti b…
-
Dacey Mormont +2 (15) Hyle -1 (14) Renly Baratheon +1 (11) Balon Greyjoy -2 (3)
-
-
A já už se lekla, že jsem to spočítala blbě. Tahle hra je fajn...jen to počítání :D
-
Syrio Forell +2 (12) Hyle +1 (15) Randyll Tarley -1 (2) Walder Frey -2 (4)
-
Taky na tom nevidím nic nesmyslného. Dokonce jsem za 2 z těch 3 věcí (co ricoromanos uvádí) docela ráda.
-
Hyle -1 (9) Bronn +1 (15) Jojen +2 (14) Aeron -2 (4)
-
Asha +1 (17) Jaquen +2 (17) Lancel -2 (2) Tommen -1 (15)
-
Sansou-Alayne se na mém žebříčku oblíbenosti hrabe celkem vysoko. Její kapitoly mě bavily a hlavně do ní vkládám naděje na likvidaci Malíčka
-
Ben Nevis: No má, ale v podstatě asi ani není :)
-
Montezuma3: Tohle je jeden z filmů, na které se vážně těším. Takovýhle ujeťárny jsou přesně pro mě.
-
Poslední díl OUAT byl (pro mě) asi úplně nejlepší ze všech (váhám mezi tímto a sedmičkou - The Heart Is a Lonely Hunter). Robert Carlyle je fakt frajer.