Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
A ještě k tomu mi zabili oblíbenou postavu (ostatně jako vždycky) :)
-
Miluju zprávy na Nově - "Mrazy mají na kontě další 3 oběti a nevydrželo ani vodovodní potrubí v Praze"
-
Kocacola: Našla :D
-
Já reality show miluju, ale Vyvolení a Big Brother mě nikdy nebavil. Nechápu, proč bych se měla dívat na lidi, kteří jsou zavření v baráku a to je všechno. V Prostřenu se vaří, v Šéfce se plní úkoly, Farmář hledá ženu se snaží najít ženu, v ANTM jso…
-
Nácci z vesmíru, to bude švanda :D
-
Alek: Ale Hvězdná pěchota je něco jinýho, než např. Šéfka. V pěveckých soutěžích se posmívaj lidem, kteří jsou evidentně mentálně slabší (nechci říci zaostalí) - expertem je na to Leoš Mareš. Oproti tomu v Šéfce byli lidi poměrně ("normálně, průměrn…
-
Ben Nevis: Všechny reality show na Primě jsou geniální. U mě vede asi Šéfka, to byla fakt děsná sranda :)))
-
Nebo Tomio Okamura :D:D:D
-
Montezuma3: Nene, že bych se na to přece jenom podívala :D
-
Od Bridesmaids mne odrazuje už ten plakát.
-
Tohle sice není seriál z posledních 2 let, ale jako malí jsme s bratrem sjížděli Doktorku Quinnovou, protože Byron Sully nejlíp na světě hází tomahawkem (je to frajer)
-
No jo, Twin Peaks, na to jsem úplně zapomněla. To jsem taky jednu dobu strašně hltala, dokonce jsme se kamarádem chtěli podívat na všechny díly v kuse, ale to fakt nešlo (jak fyzicky, tak hlavně psychicky) :)
-
Moje antidepresivum je New Girl. Zooey Deschanel prostě žeru.
-
Já bych brala příběh Cahira aep Ceallacha (nebo aspoň něco o něm). Je to moje oblíbená postava ze Zaklínače.
-
Bez pořadí: Game of Thrones, Spartacus, True Blood, Sherlock, Red Dwarf, Přátelé, Simpsonovi (takový ten nejlepší prostředek), Futurama, Bones, Mentalist (hlavně kvůli tomu, jak je zahrán Patrick Jane), HIMYM (první řady a poslední se taky zlepšuje)…
-
Ben Nevis: Jenže kolik stran má kniha od Sapkowskiho a kolik od GRRM - jestli náhodou v tomhle porovnání GRRM nevychází ještě líp :)
-
flanker.27: Moje feministická část se právě rozplakala :)))))
-
Nevím, co je na tom pravdy, ale možná se dočkáme dalšího příběhu Zaklínače - více zde
-
flanker.27: Tobě se líbí, když zametaj ženský? :))))
-
Já nechápu, jak se někdo může dobrovolně bavit zametáním :)))
-
Nevada: Tak to je v pořádku :)))
-
Hele, hele, na Buda Spencera a Terence Hilla mi nesahejte - jejich Jestli se rozzlobíme, budeme zlí je prostě boží :)
-
Alek: Aha, já myslela, že to byla narážka na mě - že jsem trotl, páč vysvětluju něco, co je úplně jasné... Tak nic no :)
-
Alek: Taky byl chytrej jak stádo opic (= jako Krisa) :)))
-
Když já radši rugby, to jsou větší frajeři :)
-
Once upon a time je skvělý seriál, je to jedna z nejlepších novinek. Mám ráda pohádky, takže je to přesně pro mě. Robert Carlyle je prostě boží a navíc tam jsou 2 velcí sympaťáci. Jo a zlou královnu hraje strašně krásná paní (tvrdí to i můj bratr, t…
-
heavy_head: Teď mi došlo, že jsi možná spíš myslel to "téměř obnoveno - svítá na lepší časy". Tak to asi taky myslí, že ještě nezačlo vysílání nové série (dotáčí se, upravuje se apod.), protože třeba opět True Blood se právě natáčí (a tím pádem je d…
-
heavy_head: Já bych řekla, že je míněna aktuální (nová série), která ještě nezačala... Protože bíle tam je třeba i True Blood a ta čeká na 5. sérii (takže si asi nespletli, že ještě nebyla odvysíláno nic)...
-
Nevím, jestli to tady už bylo, ale přijde mi to hezké :)
-
Montezuma3: Tak po tomhle budu asi potřebovat terapii :D