Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • A ještě k tomu mi zabili oblíbenou postavu (ostatně jako vždycky) :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 13. února 2012
  • Miluju zprávy na Nově - "Mrazy mají na kontě další 3 oběti a nevydrželo ani vodovodní potrubí v Praze"
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 10. února 2012
  • Kocacola: Našla :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 9. února 2012
  • Já reality show miluju, ale Vyvolení a Big Brother mě nikdy nebavil. Nechápu, proč bych se měla dívat na lidi, kteří jsou zavření v baráku a to je všechno. V Prostřenu se vaří, v Šéfce se plní úkoly, Farmář hledá ženu se snaží najít ženu, v ANTM jso…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 9. února 2012
  • Nácci z vesmíru, to bude švanda :D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 9. února 2012
  • Alek: Ale Hvězdná pěchota je něco jinýho, než např. Šéfka. V pěveckých soutěžích se posmívaj lidem, kteří jsou evidentně mentálně slabší (nechci říci zaostalí) - expertem je na to Leoš Mareš. Oproti tomu v Šéfce byli lidi poměrně ("normálně, průměrn…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 9. února 2012
  • Ben Nevis: Všechny reality show na Primě jsou geniální. U mě vede asi Šéfka, to byla fakt děsná sranda :)))
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 9. února 2012
  • Nebo Tomio Okamura :D:D:D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 8. února 2012
  • Montezuma3: Nene, že bych se na to přece jenom podívala :D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 8. února 2012
  • Od Bridesmaids mne odrazuje už ten plakát.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 8. února 2012
  • Tohle sice není seriál z posledních 2 let, ale jako malí jsme s bratrem sjížděli Doktorku Quinnovou, protože Byron Sully nejlíp na světě hází tomahawkem (je to frajer)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 8. února 2012
  • No jo, Twin Peaks, na to jsem úplně zapomněla. To jsem taky jednu dobu strašně hltala, dokonce jsme se kamarádem chtěli podívat na všechny díly v kuse, ale to fakt nešlo (jak fyzicky, tak hlavně psychicky) :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 8. února 2012
  • Moje antidepresivum je New Girl. Zooey Deschanel prostě žeru.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 7. února 2012
  • Já bych brala příběh Cahira aep Ceallacha (nebo aspoň něco o něm). Je to moje oblíbená postava ze Zaklínače.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Krisa 7. února 2012
  • Bez pořadí: Game of Thrones, Spartacus, True Blood, Sherlock, Red Dwarf, Přátelé, Simpsonovi (takový ten nejlepší prostředek), Futurama, Bones, Mentalist (hlavně kvůli tomu, jak je zahrán Patrick Jane), HIMYM (první řady a poslední se taky zlepšuje)…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 7. února 2012
  • Ben Nevis: Jenže kolik stran má kniha od Sapkowskiho a kolik od GRRM - jestli náhodou v tomhle porovnání GRRM nevychází ještě líp :)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Krisa 7. února 2012
  • flanker.27: Moje feministická část se právě rozplakala :)))))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 7. února 2012
  • Nevím, co je na tom pravdy, ale možná se dočkáme dalšího příběhu Zaklínače - více zde
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Krisa 7. února 2012
  • flanker.27: Tobě se líbí, když zametaj ženský? :))))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 7. února 2012
  • Já nechápu, jak se někdo může dobrovolně bavit zametáním :)))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Nevada: Tak to je v pořádku :)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Hele, hele, na Buda Spencera a Terence Hilla mi nesahejte - jejich Jestli se rozzlobíme, budeme zlí je prostě boží :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Alek: Aha, já myslela, že to byla narážka na mě - že jsem trotl, páč vysvětluju něco, co je úplně jasné... Tak nic no :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Alek: Taky byl chytrej jak stádo opic (= jako Krisa) :)))
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Když já radši rugby, to jsou větší frajeři :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Once upon a time je skvělý seriál, je to jedna z nejlepších novinek. Mám ráda pohádky, takže je to přesně pro mě. Robert Carlyle je prostě boží a navíc tam jsou 2 velcí sympaťáci. Jo a zlou královnu hraje strašně krásná paní (tvrdí to i můj bratr, t…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 6. února 2012
  • heavy_head: Teď mi došlo, že jsi možná spíš myslel to "téměř obnoveno - svítá na lepší časy". Tak to asi taky myslí, že ještě nezačlo vysílání nové série (dotáčí se, upravuje se apod.), protože třeba opět True Blood se právě natáčí (a tím pádem je d…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 6. února 2012
  • heavy_head: Já bych řekla, že je míněna aktuální (nová série), která ještě nezačala... Protože bíle tam je třeba i True Blood a ta čeká na 5. sérii (takže si asi nespletli, že ještě nebyla odvysíláno nic)...
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Nevím, jestli to tady už bylo, ale přijde mi to hezké :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 6. února 2012
  • Montezuma3: Tak po tomhle budu asi potřebovat terapii :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 5. února 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.