Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Nevada: Tak to mají další plus bod :)
-
nakladatel: Děkuji za osvětlení Vašeho vztahu s Macejkem, ale o tom můj komentář vůbec nebyl (a v podstatě mě vůbec nezajímá, není to moje věc). Jinak upravená obálka se mi líbí, akorát písmo na zadní stránce (Píseň ledu a ohně) mi přijde trochu hůř…
-
Ewan McGregor je taky jeden z mých nejoblíbenějších herců (a navíc má boží zuby - ten má snad víc zubů než mozkovejch buněk), takže ten film asi zkusím. Díky za tip :)
-
paul-cz: Jo, s tím souhlasím, A myslím si, že nakonec neprojde, páč ji nepodepíšou všechny státy EU. Celkem v to i doufám. A už jsme zase totálně off topic :)))
-
Ben Nevis: To by mě nezavřeli, ale rovnou zastřelili :D
-
paul-cz: Nemá, ale myslím si, že až utichne humbuk kolem megauploadu apod., (postupně) utichne i u ACTA - nebo naopak.
-
Everett Young: Já bych to neviděla tak černě, tenhle humbuk za chvíli přejde a všechno bude zase při starém.
-
Macejko: Naprosto. Nejdřív jsem nechápala (obálky nechť veme čert), ale to jednání s fanoušky/klienty se mi fakt nelíbí.
-
nakladatel: Nechci být nezdvořilá, ale asi s Vámi začínám mít trochu problém (vím, že Vám to může být úplně volné). Chápu, že svoji práci budete obhajovat a neříkám, že je nějak špatná, ALE proč tak ošklivě až arogantně odpovídáte fanouškům? Opravov…
-
nakladatel: Nikdo z toho drama nedělá, jen to zamrzí.
-
FB Talpressu: "Druhá zpráva pro fanoušky Písně ledu a ohně: Tanec s draky vyjde asi v období květen-červen (konečný termín bude znám měsíc před expedicí) v obou verzích, vázaný (s obálkou od Martiny Pilcerové-až bude ukážeme) a také ve dvoudílném pa…
-
Alek: Jo, bohužel to tak vypadá :)))
-
Alek: jaro je duben. Březen - ještě moc zima, Květen - Zkouškový (tenhle měsíc vypouštím z mysli), Červen - Prázdniny... Navíc se musím přiznat, že si pletu červen a červenec, takže červen už mezi jaro nepočítám :)
-
sarven: Na FB Talpress píše, že jaro je kus března, duben, květen a kus června :).
-
Targaryen je skvělý a Mormontí medvěd má úžasný výraz :)))
-
Montezuma3: To musím mít!
-
Maliky: Jednosvazkové pevné dovydají (teda aspoň zatím hotový 5. díl). To, co se možná změní je brožováná dvousvazková verze (původní stará)
-
Everett Young: To, že se před Renlym Margaery svlékne, ještě neznamená, že od něj odejde jako nepanna...
-
svoa00: Tak, tak. Podpora autora je fajn, ale kdo by pak podporoval můj trávící systém :)))
-
Marišiel: Taky jsem se divila, co to tam je na obloze za hřiby :)
-
:) Je pravda, že nikoho jinýho než Dannyho John-Julese si v tom oblečku nedokážu představit :)
-
Mně se v Zpátky na Zem strašně líbil Kocourův růžový overal se zvonama :)))
-
To by mě taky zajímalo, protože koupit si novou verzi a pak u dalších dílů (dají-li Staří bohové, Sedm, R´hllor, Velký JIný apod., že se jich i dočkáme) by vydavatel opět změnil obálku, to by mě asi trochu nakrklo.
-
Mně se trochu stýskalo po paní, co se smíchy zajíká :), ale taky mi to vůbec nevadilo.
-
Z Čilichili
-
Zábavné to bude! Zpátky na Zem se mi líbilo, vůbec nechápu některé kritiky: "Jakotže vypadají tak staře?" (no po 10 letetch to tak běžně chodí), nebo "To nebylo jak staré díly!" (vždyť to ani nemělo, měla to být pocta, vzpomínka na RD), apod. Už se …
-
Z Polymorfa mám nejradši Rimmerovu brutální létákovou kampaň :D flanker.27: A k tomu přikusovali brukvový koláč?
-
Hezké, já bych (kdybych to teda uměla) ještě zvýraznila písmo (aby se víc lišilo od pozadí). Nejvíc se mi líbí ten oheň :)
-
Já mám nejradši díl Karanténa s Panem Filutou. Nechápu, jak mohl někdo vymyslet ten seznam věcí pro zábavu a jídelníček :D
-
Nevada: To znám :)