Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jo a neboo šachy, kterým chybí třicet figurek, ženský časopis s přílohou o háčkovaných čapkách, halda křížovek s vyluštěnými tajenkami a video s nepřekonatelnou lahůdkou: „Tapetování, malování, zdobení - vymaluj si sám“.
-
Ts, ts, tsss! Je zkouškový, co byste chtěli - sleduju na youtube úplně všechno :)
-
flanker.27: Neříkej, že "Pejskové se koušou", ti nic neříká... Psi Marie Pojkarová je jedna z největších tuzemských hvězd youtube :)
-
No, výhdoný poměr cena/výkon u knih platí jak kdy - nejhorší je období po Vánocích (prázdniny + začátek zkouškového), to vždycky padne nejvíc knih, takže tento poměr je docela dost nevýhodný :)
-
überkiller: počkej 20 a bude na vrtulník :).
-
Tak Marie P. už do světa vysílá i svojí dcérečku: Krásné léto
-
überkiller: Sušný! Je pravda, že sehnat zrovna Kulhánka je docela prekérka...
-
Promítačka je dobré řešení, ale to už je asi cenově dostupnější zakoupení knihy :)
-
svoa00: To by mi pukla lebka! Já nemůžu dlouho civět do monitoru, jednou jsem se učila (četla odborou knížku) na PC a málem jsem se poblila (ne z obsahu, ikdyž mi z něj taky bylo dost úzko). Já to řešila dopisem Ježíškovi :)
-
überkiller: Nejlepší je, když je nasněžíno nebo sníh taje - nic nepotěší víc, než vymáchat papíry v hnědý břečce :)))
-
überkiller: To je sice dobré řešení, ale já prostě potřebuju knihu ve formě knihy. Je to jedna z mých závislostí a možná i úchylek (nová kniha krásně voní)
-
EY: Já nemůžu číst z monitoru.
-
flanker.27: Jenže já bych pak určitě chtěla víc a byla bych v háji :)
-
MMM, Alek: Tohle je tak šílené, že by to mohlo být myšleno i vážně :D:D:D
-
Kurňa, to mě nenapadlo - hned si ji ukládám do záložek! A něco si stáhnu jako tapetu plochy a spořič, taky si nová tapeta do telefonu by se mi hodila a mám ještě místo na zdi, kam by se hodil nějaký plakátek...
-
Já se podívala na homepage, páč jsem chtěla zjistit "co to jako je?" A stačilo mi to, právě jsem přišla o veškeré iluze :)
-
Alek: Od teď se pokaždé budu červenat :). Ale musím říci, že Kit Harington dopadl ještě dobře - na té stránce jsou daleko lepší fotomontáže (teda u některých si nejsem jistá, zda to jsou fotomontáže:))))) )
-
svoa00: Odkaz u 7 mě rozdrtil. Tohle by chtěly v seriálu vidět všechny fanynky Jona Sněha :D TOHLE (to nejde napsat jinak než velkým písmem) bych snad ani vidět nechtěla, nikde a nikdy :)))))))
-
Já bych všechny ty Game of Thrones zakázala, každého jenom otravují!
-
Já teda musím říci, že se mi dvojka líbila víc než jednička - všichni byli z Sherlocka Holmese u vytržení a já nechápala proč. Teď si z jedničky nepamatuji skoro nic - jen, že mi tam strašně vadila Rachel McAdams (a to mi v jiných filmech vůbec neva…
-
Já jsem od SH2 neočekávala nějakou hlubokou myšlenku, ale jen "poho-pouhou" zábavu - což film splnil na jedničku s hvězdičkou.
-
Tak jsem včera byla na druhém Sherlockovi a musím uznat, že (ikdyž je mi seriál milejší) filmový Holmes je zatraceně zábavný a RDj. zatracenej fešák :)))
-
Ti poníci jsou skvělí :D:D:D
-
svoa00: No na Robba toho musí dotáhnout ještě hodně, ale oproti 1. sérii vidím velký, ale opravdu velký pokrok :)
-
Elanthus: V knížce se snad nedepiloval jako v seriálu, ne?
-
svoa00: Taky už začínám Brienne pomalu chápat :)))
-
Pratchetta bohužel nemohu nikdy začít číst, mám totiž takovou nemilou vlastnost: nutně potřebuju všechny knihy série či oblíběného autora (což u Zeměplochy prostě nejde - vím, že to jsou jednotlivé příběhy, ale já bych nepřenesla přes srdce, že mi n…
-
Renlymu vousy vyloženě prospěly - konečně nevypadá jako holčička.
-
Nevada: Už vím, za co chci jít na příštím karnevalu :)))
-
P3ZI: Neeeeeee, tohle potřebuji okamžitě vymazat z hlavy!!! :)