heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Mně se knížka až tak nelíbila. Na základě její četby bych film nedoporučoval. :wink: Byl jsem prostě jen zvědavý - a ono to vyšlo. :o Já tě varoval. 8) Myslíte si, že má Dáda ráda žížaly? :roll:
-
Je pro vyspělejší publikum. Cítíš se na něj? :wink: Neznám. To je něco se saxofonem, ne? :P
-
Nejlepší film pro děcka :) , co jsem viděl, je Páni kluci. 8) A líbí se mi dodnes. Zapomeň na Narnii. Pusť to z hlavy. Chtěl bys mít přístroj, který by uměl zjistit pravdu? :idea: Co je to ta Kiki? Nějaký moldavský nezávislý? :wink:
-
Vidíš, z toho důvodu já raději recenze (ani ty od diváků) moc neposlouchám a nečtu, prostě na co jsem zvědavý, na to se podívám a někdy žasnu, jaký mají všichni pokřivený vkus... :wink: Zlatý kompas je v žánru filmů pro děti a dospívající publikum…
-
Tys to strhal, jak já naše fotbalisty! :wink: Mně přišel výběr herců příhodný, Lyra byla vynikající, líbil se mi "Bond" Craig, i ta "Cersei" Kidmanová. Nevidím na jejich volbě ani způsobu ztvárnění jejich postav nic špatného. Ba naopak. Hodili se …
-
Již v sedmi letech psal v superlativech. :o 8) Někdy v roce 1995 jsem potkal u Orla zlovlčí rodinku, ale nepřikládal jsem jí zvláštní důležitost. Kdybych jen býval tušil! :wink:
-
Zajeďte si někdy do Darkoviček na bunkry. :idea: Je to tam super. Naozaj. :wink:
-
Iron Manů je celkem spousta, sarvene, ale vyplatí se možná počkat na nějaký pořádný příběh přeložený do slovenštiny. Až něco bude, nahodím. Z těch některých týmovek by se ti nejspíš zježily vlasy hrůzou. :wink: Tak co, viděli jste už někdo? Dá s…
-
Název filmu mi silně připomíná nové album Madonny. :wink: Už ho máte? 8)
-
Cynický milionář ve svém speciálním obleku. Chcete comics? :) 70% mu dala dokonce Mirka Spáčilová. :shock: Jim Stark byl už Rebel bez příčiny. Mladý, nevybouřený James Dean. Starkové jsou zkrátka všude. :wink:
-
Na síti (ani v žádné jiné síti) v současné době (včera) kapitola k dispozici není, potvrzuji. Smraďocha jsme nenalezl dokonce ani podle jeho charakteristického zápachu. :o Nezbývá než být trpěliví, nic nepodcenit, jít po nich. :wink:
-
Jak ho znám, tak už to má dávno přeložené a teď si jen láme hlavu (au!) nad některými překladatelskými oříšky, autentickými ekvivalenty :shock: pro různé druhy mučení apod. 8) Eh, ještě k tomu mučení... Agónie je umění. A ty jsi můj štětec. Živo…
-
Ty o tom víš nějak hodně! :twisted: Mohl by o svých zážitcích napsat aspoň nějaký ten summář. :)
-
Ano, zlé téma. :evil: Povídejme si o něm! :idea: :twisted: Neviděli jste někde Léta? Jdou zvěsti, že padl do rukou Lannisterům, a že ho drží hluboko pod Skálou v smrduté kobce. :o
-
Jaká zajímavá mučení jste kdy viděli, nebo o něm četli? (Nebo zažili na vlastní kůži.) Já si vzpomínám, jak v nějakém starém českém černobílém filmu (je docela možné, že to byl Kladivo na čarodějnice) vymáhali doznání z nějakého chudáka sedláka tak…
-
Má to snad něco společného s Rolls-Roycem? :wink:
-
Je vidět, sarvene, že tě Alayniny kapitoly příliš nebavily... :wink:
-
Hmmm... myslíte, že Tlustá Walda Frey má teplá chodidla? :idea: :P
-
Greyjoyův syn se vždycky může hodit jako rukojmí. Vůbec, změny identity hrají v Martinově příběhu dost zásadní role, nemyslíte? Jaqen, Selmy, Alayne, Ramsay, Arya, Aegon :) ... Není jich až moc?
-
Tak to je drsné! :evil: Jakkoli jsem Theona neměl vůbec rád, tohle bych nepřál nikomu. Kdo by mohli být ti lordi?
-
Škoda toho Vítka té Mouchy, jinak bojovný futbal. Fandil jsem vám. :( Anglie je taky smutná. :evil:
-
Jo, docela sranda, já to zapínám jenom kvůli těm vuvuzelám, pak se mi o nich celou noc zdá. :P Zajímal by mě sarvenův názor. :twisted: Nejvíc z celého mistrovství se mi zatím líbilo, jak v zápase Portugalsko - Pobřeží slonoviny hned zezačátku R…
-
Fandím Mourinhovi, jsem zvědavý, co předvede s Realem.
-
Boha Mária, už zas jsou Slováci v něčem lepší než Češi, to zas nebude se sarvenem k vydržení. :twisted:
-
BAUER BRONZ! :!: :!:
-
Vsadíš si, sarvene? :lol:
-
Léto prý otěhotněl, zmenšil se a odešel na Západ. :arrow: :|
-
Sarven je starý diplomat. :D
-
Ten autor nebo Rosický? :wink: Sarven se takticky drží v pozadí a k tomuto tématu se nevyjadřuje. Asi ví proč. :twisted:
-
Sarvene, a jak se ti líbí toto? http://fotbal.sport.cz/fotbal/kvalifikace-ms-2010/158015-video-slovaci-se-po-postupu-vysmivaji-rosickemu-a-jeho-zdravotnim-problemum.html