heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Sarven vypadá, že je velmi happy. :wink: Už jsi z těch oslav vystřízlivěl? :)
-
Ale s tím, že z baráže nepostoupíte, doufám sarvene souhlasíš, nebo ne? :twisted: (To teprve pravda bude). :)
-
A co je na tom špatného, když říká, co si myslí? Já si taky myslím, že jestli půjdou Slováci do baráže, tak ji nezvládnou. :twisted:
-
Co Rosa, kde Rosa? Co zas řekl tak strašného? Nějak jsem to nepostřehl.
-
Kde se má hrát příští mistrovství světa? :)
-
Doufám, že ty Slovince porazíte. :wink:
-
Já jsem v klidu. Je jasné, že i kdybychom se tam (náhodou) probojovali, žádnou díru do světa tam neuděláme. Akorát náš svaz a hráči budou šťastní jak blechy, protože budou melouny. A to mě zas tak nebere. Slováci vedou v Severním Irsku už 2:0 a Slo…
-
Sarven už leží někde naložený v lihu. :lol:
-
Tak to bylo neporozumění, já jí špatně rozuměl, ona říkala: "Nech upálit Plašila." :x :evil: To byl totální zkrat. Ne, tak dělám si srandu. Jen tohle to utkání samozřejmě nerozhodlo. V současné době na to asi fakt nemáme. :? Taky mě překvap…
-
Vůbec nechci rozdmýchávat nebo rozviřovat nějaké nacionalistické vášně (ty diskuze, v uvozovkách, pod články o blížícím se zápase na českých serverech, jsou otřesné), moc bych to Slovákům přál, aby se podívali do Afriky; ještě na žádném velkém turna…
-
To je neštěstí! :evil: TO BYL VRCHOL ZMARU! Já už se na ten fotbal snad přestanu dívat. Jsem smutný. :(
-
Heh. :roll: :D
-
CHELSEA FC. :!: :idea: 8) Dandali, ty jsi čelzíjka? :wink:
-
Nic si z toho nedělej, sarvene, přístě od nás dostanete desítku. :twisted:
-
Já jsem ani tak nefandil Varům, jako spíš nepřál Pražákům. :idea: Ani pražákům jsem to nepřál. :wink:
-
Dobrý, Aleku, jsi jednička. :lol:
-
Ale jako ten první gól byl trapný. :roll: :oops: :evil:
-
Navrhuji postavit Franku Lampardovi pomník. :idea: Nebo po něm aspoň pojmenovat nějakou ulici. :)
-
To je jak v hokeji. :wink: LAMPARD! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted:
-
Pískejte už někdo konec! :evil:
-
Ježíšimarjá, CO SE TO ZAS DĚJE? :shock: :evil: :evil: :evil:
-
Frank Lampard je nejlepší! :!: 8) Edit: Teď už ne, ale vypadalo to v poločase hrozně. :evil:
-
Tak to byla PARÁDA! :o :twisted: Aleku, skvělá rána! :D
-
Ještě, že tam máme zabijáka Drogbu. 8)
-
:shock: :evil: :evil: :evil:
-
Liverpool věří, že může Chelsea klidně porazit i 3:0 na jejím hřišti a postoupit. :lol:
-
Pabjéda! Tri adin. 8) :D
-
To čumím teda. Moc jsem jim nevěřil. :o
-
óóól. :!: :D
-
:) Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól. :!: