heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Barca - Bayern v poločase 4:0. 8) To je taky v klidu.
-
Fakt? Já to mám v pohodě. :?: Chelsea! Do toho! :o
-
Góóóóóóóóóóoóóóoóóóóoóóóóóól. :!:
-
Ten Drogba je ale kopyto! :evil: Takové gólovky! Už druhá. :roll:
-
Ta Chelsea to hraje jak náš nároďák. :evil: http://www.atdhe.net/ http://atdhe.net/live-tv-6059.html http://www.atdhe.net/live-tv-6048.html
-
Kapitán jde příkladem ostatním a opouští potápějící se loď jako první. :x
-
Sou to všecko šmatlalové. Fandím Chelsea! :!:
-
Konečně v tom mám jasno. :wink:
-
Tak Léto je agresivní neustále, to už všichni víme, že mu při jeho proslovech stříká pěna od mordy, ale bral bych ho v klidu, vždyť on tě má rád jako vlastního syna, sarvene. :wink: Do té vaší prezidentské volby jsem zas až tak neviděl. Holt do vr…
-
Zřejmě se vyjadřuješ příliš rozvláčně. :)
-
Lepší? Dovolím si tvrdit, že jste ze dvou šancí dali dva góly. A co říkáš na náš tlak v první půli druhého poločasu? Je ovšem fakt, že naši už nejsou, co bývali.
-
Doporučuješ rozšířit ho na Futbal, hokej, lehké ženy? :wink:
-
Ze života. :twisted: (Vypůjčeno od Léta).
-
Z denního tisku: "Fotbalisté šli podle zavedeného zvyku po prohraném zápase slavit za děvkama. HOŠI, DĚKUJEM! :roll: Z jiného tisku: Milan Baroš, kanonýr a reprezentant, na novináře: "Proč nás sledujete? Kvůli vám přicházíme o naše ženy!" :x Z …
-
Aha, já myslel, že řeč je o fotbale! :o :P A naši tam nehrajou? (žes je nezapočítal mezi špičku).
-
To je nějaký tzv. "zimní šampionát"? :) Tak se pochlub, nic o tom nevím.
-
Myslíš Pavla "Hodinkáře" Medvěda? 8) On dal v reprezentaci někdy dva góly? :shock: Tito povaleči, jak je nazýváš, tvoří značnou část publika, kvůli a díky které se fotbal vůbec hraje. Nezatracoval bych je až tak jedním šmahem. Dokáží ocenit kva…
-
Tak tak. Na kritiku mizerné hry má špatně placený fanoušek svaté právo. :wink:
-
"Baroše uhlídal prodavač keramiky." Ti novináři jsou ale pěkně zlomyslní! :twisted:
-
Při troše toho štěstí bychom dneska mohli proti San Marinu bodovat, co myslíte? :P
-
Pan Brýkner je prý zdatný diskutér na tiskových konferencích s novináři. Nedávno se ho v Rakousku ptali: "Plánujete své odstoupení?" On odvětil: "Ne!" "Mohl byste tuto svoji tezi nějak rozvést?" mámili z něj delší odpověď. "Ne! To je má odpověď!" zn…
-
Ach. Už zase se mnou nesouhlasíš. Jak povznášející :) Oproti Polákům jsme měli v týmu samé "hvězdy". No právě. Nějak už mi ti napomádovaní milionoví manekýni začínají lézt krkem. :evil: Fotbal je tak populární, protože mu každý tak dokonale …
-
Konstatuji holou realitu, o fandění nebyla řeč. :wink: Ne, že se nedaří. Nejsou lidi. Nejsou hráči. Jsme slabší, než před Léty. :) Ale jestli to chceš vědět - už jsem pohodlný. Fandím už jen tehdy, když musím. :P Ty si vážně myslíš, že s ta…
-
Něco podobného, jako Turecko s námi na ME. :shock: Doufám, že porubete i nás. Myslím to vážně. Náš tým je momentálně nic moc, zralý k porážkám. Na MS s těmahle výkony stejně nemáme co dělat. :(
-
Rosický si na to vsadil ve Fortuně a musel být hospitalizován. :o :x
-
Další variantou byl můj skorojmenovec. Ten malý, plešatý. 8) Mně Rada nevadí. Jen at´ klidně vypění. Stejně na to všichni čekají. :idea:
-
Strašlivý zápas! :x :evil: :roll: :shock:
-
:shock: :lol: Tak to se ani nedostaly z vlastní třetiny, ne? Anebo jste vážně tak dobří? :wink:
-
"Bohužel jsme neudrželi tempo proti silným Španělům, kteří zaslouženě vyhráli," ocenil vítěze německý kapitán Michael Ballack. :wink:
-
Olé! Titul je ve správných rukou. Vyhrál lepší tým. A tak to má být. 8) Ty sis vsadil na Němce, nebo co, Léto? Zdáš se mi býti rozhořčen až přespříliš. :o