heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Zpět do topicu: Mně na některých ženách stejně připadá nejvíc sexy jejich větná stavba. :idea: Co vám? :)
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Zkoušel jsem do té jeho játry hryznout (jen tak, rozumíte) a málem jsem si vylomil zub. :o :roll:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Ale brzlík je brzlík! :x :wink:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Quote:Na mejdany na hřbitově mi prosím nesahejte. :twisted: Když mi už nebudeš sahat do útrob pro mé meče, proč ne. :wink:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Emo - zmatenost, sebezraňování, psychedelická hudba, deprese, nevyrovnanost, obliba ve znečišťování šatů své sestry pomerančem, drobné krádeže, lhaní, problémy ve škole, mejdany na hřbitovech, drogy, alkohol, větší krádeže, loupežná přepadení, organ…
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • V dnešní době by byla Arya určitě punkerka nebo EMO. :idea: Sansu si představuju jako talentovanou plachou básnířku, co sedí celou noc na chatu. :)
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Sanse možná ne, ale Arya by u toho šílela. :wink:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Děkuji, že mne chápete, a i přesto mne máte rádi. :twisted: Ale je to pecka. Úplně vidím, jak jsou z toho nějaký třináctiletý pubošky na díze odvařené. 8)
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • :shock: http://cz.youtube.com/watch?v=ykW4rtW2eu0&feature=related Jsem normální, když se mi tahle písnička líbí? :o :wink:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Dnes jsem čirou náhodou narazil na toto: http://www.youtube.com/watch?v=01by8Y1--ak :shock: Pěkná písnička. :) Nebo ne? :roll: Škoda, že se NDR rozpadla! :idea:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 7. dubna 2008
  • Vidím, že relevantní informace neponecháváš na náhodě. :wink: Vsadím se, že kdyby mohl Ohař odcestovat časem na její koncert, dostal by hysterický záchvat! :lol: Není důležité, jestli je žena urozeného či prostého původu, blondýna či bruneta, dů…
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • Dokonalá choreografie. 8) :twisted:
    V diskuzi Ženy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • On byl havíř? :?: :lol:
    V diskuzi Anagramy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • I zdánlivě nevinný topic může nabrat nevídaných zákrut. :o Člověk nikdy neví. :D
    V diskuzi Anagramy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • To nic nemění na faktu, že jsem ji vždycky bránil a ochraňoval, bráním a ochraňuji a bránit a ochraňovat budu! :wink: 8)
    V diskuzi Anagramy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • Nebudeš se zlobit, když se nezeptám, jak to myslíš? :shock:
    V diskuzi Anagramy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • Vydávám místopřísežné prohlášení, že jsem nikdy nebyl, nejsem, a ani nehodlám v budoucnu býti Sansou! :evil:
    V diskuzi Anagramy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • Dobré! 8) Kdosi mi už o něčem takovém vykládal, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Tak schválně, mně vyšlo například toto: STANOVISEK HLAS (to zní státotvorně) STIHNES SLOVAKA (není to narážka na sarvena? :twisted: ) LASKAVEHO SNIST ( :sh…
    V diskuzi Anagramy Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • Věčná víra ve výměnu vajíček, vyděšené vesničanky, vrávorající výrostci (vůkol výpary vodky) vláčející vědra, voňavka ve vlasech, Vendula vřeští (vidina výprasku), "Víc vody!" volá Vojta velitelsky, Veronika ve vaně, vhozena Václavem, všeobecné vese…
    V diskuzi Velikonoce Komentář od heavy_head 13. dubna 2009
  • Fakt, jo? :o Vážně jste nechodili polívat? Ani jako malí? (Myslím teď ve věku, kdy se většina z nás rozhoduje mezi indiánskou výstrojí a diplomatickým kufříkem). 8) Někteří z vás se vyjadřují docela radikálně (zlovlkům je úzko :wink: ), jiní za…
    V diskuzi Velikonoce Komentář od heavy_head 28. března 2008
  • Já měl třicet před skoro pěti léty. To jsem byl ještě takový holobrádek.... :P
    V diskuzi RIP Komentář od heavy_head 7. dubna 2009
  • No páni. Kdy bude oslava? :wink: A proč jsi to, Léto, zmínil v zrovna tomhle topicu? :twisted: :lol:
    V diskuzi RIP Komentář od heavy_head 7. dubna 2009
  • Vsutku, nyní tam ten truck :wink: zase je. Že by přechodné potíže na serveru? :? Myslíte, že má Qyburn v neděli volno? :idea: (otázka mimo soutěž). :wink:
  • Nezbývá než si zakoupit originální CD Kocoura Modroočka! :) Soubor byl zpětně nenalezen i u mne, i když odpoledne tam ještě byl, na mou hlavu. :roll: Audioverze Písně čtená jejími největšími fanoušky u nás by stála rozhodně za hřích! :idea: 8…
  • Otázka č. 10: Pokiaľ napíše a vydá GRRM Tanec ešte tento rok, aké ustálené slovne spojenie/porekadlo/ frázu by ste na to použili, aby ste vystihli svoj postoj k tejto situácii? Kdo si počká, ten se dočká. :x Alayne by možná řekla (v duchu nejlepší…
  • Šílené. Co je to? :twisted:
  • Mmm, dal bych si... :wink: Dobrá odpověď, bratře sarvene! 8)
  • bedynka wrote:Otázka č.4: Jaká je sankční úroková sazba Železné banky v Braavosu? Sankce Braavoské banky za nedodržení splátkového termínu jsou následující: 1 měsíc - 1 prst 2 měsíce - 2 prsty 3 měsíce - oko půl roku - končetina dle vlastního uvá…
  • Quote:Otázka č. 1: "Jaké je nejčastější využití dornských krvavých pomerančů?" Doran Martell si z nich dělá džus. :o Nicméně po přečtení několika seriózních vědeckých statí na toto téma http://icefire.tym.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=195 js…
  • Vyčkáme, kolik ryb se chytne na udičku. :arrow: Zvláštní zpravodaji sarvene? Sere flankere? Lady Dandali? Bratře sepwine? Pane bedynko? Lorde Aleku? Rytíři Moldo? Byl bych samozřejmě rád, kdyby se zapojilo co nejvíce lidí, i ti, kteří mome…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.