heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Bylo by dobré, kdyby se k jedné dané otázce mohlo vyjádřit i více lidí (více hlav 8) , více vtipu :D ), třeba i zpětně. Prostě co koho napadne. Ale zároveň by byla třeba podmínka, že když někdo na něco odpoví, musí zároveň vymyslet i další otázku…
-
1) Pomazal svou ohyzdnou manželku ve spánku husím sádlem? :o 2) Hůl naostřená na obou koncích. :shock: 3) Theobold Šílený zvaný Spravedlivý :x Tak co, kolik? 8)
-
To byl možná rozhodující bod. :lol: Já bych si dal nějakou další kvízovku. :idea:
-
Jéžiškote! :o Tak na tomto jsem nikdy moc neujížděl. Není jedna z nich Bill Gates? :x
-
Tak už něco nahoď, Léto, třeba se někdo chytne. :idea: :wink:
-
Máš ji mít! Za kolik chceš, za 100, 200, 300..? :)
-
Čekal jsem něco podobného. :P Ale "Lord Protector of Sansa baby" nezní špatně. :twisted: "A kdybyste nemoh trefit ty okapy, trocha barvy mi ještě zbylo." :lol: Tak kdo bude kvízovat dál? :?:
-
Můžeš mi, Aleku, nabídnout něco víc, než je Strážce fóra? :lol: Podotázka: A jak je to placené? :P Také jsem si myslel, že když vyhraju v Kvízu, dostanu nějaké pozemky, nebo aspoň Harrenov. 8) Škoda. Tak aspoň budu slavný. :wink:
-
Také už ztrácím mírně přehled. :x Tak se ptejte na co chcete, Léto vám na co chce odpoví! :)
-
Kdo má body? Kromě lady Dandali? :P
-
Ten ser Léto si ale dává načas. :twisted: Asi pracuje na svém třetím dílu! :idea:
-
No tak! On u toho přece žádnou hudbu zásadně neposlouchá! Já nemohu, již jsem střílel!
-
Nesmírně těžká otázka! :o Tak už to někdo trefte. :wink:
-
Tak to bude ňákej ten tvůj oldskůl. Ten Mekenzí, o tom jsem v životě neslyšel. :wink:
-
Já u Hry o trůny poslouchal Ilju Musorgského! :twisted:
-
Myslel jsi přitom na Dandali, to je jasné. :wink: Za bé. :idea:
-
Chceš říct, žes to zvládl během poslechu jedné písničky? :o :wink:
-
Tak já bych si dal Tajemství za 400! :o :x 8) :) Poznámka pro sera Léta: já se za folkaře nepovažuji. :P :wink:
-
Ser heavy už jde taky! :arrow: Udržujte oheň a netropte nepřístojnosti! :)
-
Potíž je v tom, že já už svoje dva headshoty vyčerpal. :roll:
-
Zbyla vůbec ještě nějaká možnost? :o
-
Bé! (ne, nejsem ovce. :roll: )
-
Snad tě nezajímaly osudy té necudné Arianne? :shock: :o :wink:
-
Chybí ti tam možnost: Zajímalo ho, co se stane se Sansou! :shock: :o
-
Neuvěřitelné. :o To je ale klikařka! :) Já bych prosil nějaké Tajomstvo, ktoré eště nebolo. :idea:
-
Když se tak dívám na ty možnosti, jsem ztracen. :wink: Tak za á. :|
-
No dobře, uznám ti to. :wink: Kdo vymyslel, že se budeme ptát na ty záludné otázky z architektury? :x Nezměníme tématický okruh? Kdo vybere?
-
Tak aspoň přímý důkaz toho, že si to někdo v Písni myslí. :idea: :) Úryvek z textu, nebo tak něco :idea:
-
Jenže pořád mi nejde do hlavy :twisted: , jak mohou být dvě různé budovy stejně vysoké. Na centimetr? Ale no tak, sere Léto, ne... mě! :shock: :roll: :wink:
-
Odcházím to přeměřit. :arrow: Mějte se blaze. :wink: