heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Za á. :idea:
-
Tu za 100 bych případně mohl vědět i já. :P Aleku, když už jsi v té rozhazovačné náladě - já bych chtěl taky nějaké body. :twisted:
-
Ano, to by měl každý umět, jako když bičem mrská! 8) :twisted:
-
Já dávám také možnost vyniknout ostatním. :twisted:
-
Hm, od nejvýchodnější po nejzápadnější bych věděl, ale toto... :wink:
-
Tak za míň! :idea:
-
Tak aby z toho něco měli i ostatní, zkusím Architekturu za 400. Nebylo to ještě? :)
-
Déčko. :twisted:
-
Tak dobře. Dáma s kosou za míň. 200 už bylo? :?:
-
Dej tam něco těžšího. 8) :P
-
Dech draka, nemýlím-li se. :P
-
Já mám sto. 8) To není pro začátek tak špatný, ne? :twisted:
-
Do kotelny? :twisted: sarven: Taky mě to napadlo. :lol:
-
Ten to není, sarvene. :wink:
-
Na Hlaváku! :idea: :twisted:
-
Budu patriot. V Ostravě? :P
-
Chci znát Tajomstvo čitatěľa za 500! :o :wink:
-
Neměl by raději někdo žádat další otázku? :wink:
-
To musí být nějaký šestý smysl. :shock: 8) Já bych tipoval céčko. :wink:
-
Takhle z hlavy to neposkládám. Budovy jsou: Rudá bašta, Magorova pevnost :x :wink: , a Baelorovo septum? :?: Ale ty kopce? :roll: Můžu se podívat do mapy? :twisted:
-
Hádka? Kde? :o Léto je můj oblíbený zlovlk a o nějaké přívlastkové válce nemůže být řeč. :!: Já myslel, že nám na to neskočíte. :wink: Je! Je! Je! :D Tak honem, sem s těmi domy, ještě než začne finále! 8)
-
Byl to zase jeden z těch večerů, které dávají tomuto fóru smysl. 8) :) Ha! Jak to, že on je drahý a já jen ctěný? Drahý ser Léto! To zní hrozně. Dearwolf! :twisted: Čest je víc než dráha! Na ajznboňáky není spoleh. :idea: Nebo není? NENÍ? …
-
No vidíš, a já bych tipoval tu zelenou. Fuj! :twisted:
-
Neměl bych to srdce neprávem vám odejmout body, které si jistě zasloužíte, má lady. :) To vypadá na dlouho. :lol:
-
To zpíval Freddy Mercury, ne? :)
-
Máte přednost, lady. :wink:
-
Neidentifikovatelnou. :wink:
-
Dneska prostě nemám šanci. :wink:
-
:o Neznám žádného z nich. :twisted: Ale per to ďas, tak třeba za bé (to už se jednou ujalo :wink: ).
-
Dáma se sekačkou na trávu za 500! :shock: