heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Kdo, já? :x
-
To je jasné. Jako bych tě neznal. :twisted:
-
To je neuvěřitelné, jaké ona má rozsáhlé znalosti! 8) :wink: Navrhuji pasovat ji na okamžitě na rytířku. :idea: Já chci taky body! :x :evil: :o :wink:
-
Jak znám Léta, tak to budou bazilišci. Jsou i u něj na blogu! :twisted:
-
Muhehehe. :twisted: Proveď důkaz. Číslo stránky. Kontext. Atakdále. :)
-
Jsem intelektuálně plachý. :) Za cé! :evil:
-
Pass! :twisted: Nesplet sis to a není to za 500? :wink:
-
To zní lákavě. Prosil bych ty fauny, satyry a anihilismus. Za 300. 8) :) To zní hodně sci-fi.
-
Show must go on! Freddie volá: "Sarvene! I want it all!" :wink: Léto, mohl bys pro příště volit trochu lehčí otázky? :)
-
Sarvene, nenapínej nás. :wink:
-
A na Sansu. Jak jinak. :wink:
-
Dva odvážlivci již padli. Kdo ještě se postaví vychytralému sarvenovi, Pánu Citadely, který přichází nikým nepozorován? :?: :wink:
-
Á, tak v tomhle tedy spočívá to Tajemství. :wink: Většině lidí asi nejvíc vyrazila dech Krvavá svatba, ale já si zahraju na jasnovidce a tipnu si déčko. (A jsi si jistý, že opravdu žije? :twisted: ) (Mně osobně ještě dost zaskočily tyhle události…
-
Ale jako klidně si můžete vybírat otázky i vy ostatní. Věřím, že to společnými silami nějak dáme dohromady. :idea:
-
Otázka za 1000. :twisted: Tajomstvo čitatěla. :o
-
Je možné, že by šel normálně spát a nechal mě tu čekat celou noc? :lol:
-
Nyní tedy, když jsem takto velkodušně přenechal body seru Létovi, přichází má chvíle, jestli se nepletu. :) Pekelně se soustředím. :x (Jsem koncentrovaný jako kyselina.) Sarvene, ptej se!! :!:
-
Ne, ne, dám šanci ostatním. Aspoň pár desítek minut. Třeba si někdo vzpomene. :wink: Jsem velkorysý. 8)
-
Já VÍM! Vím tu od Cersei. Bez nápovědy, fakt! 8) Ale na řadě je, myslím, ser Léto. :wink:
-
Pche, hraje to pěkně při zdi. Odvážný pokus! Já dloubnu do vosího hnízda! Tajomstvo čitateľa za 100! :!: :x 8) (Risk je mým rodným živlem) (Riskuji, tedy jsem) (Spěchám, proto riskuji, projíždím přes Moravu...)
-
Tak na to jsem moc zvědavý, ale ze zásady se nebudu ptát jako první, aby se to tu nezvrhlo v nějakou tu tůmenšou, jako obvykle. :wink: Dám šanci ostatním.
-
To jsem zvědav, co z toho vyleze. :) Ale mohl by to být jeden ze způsobů, jak vyvolat v ostatních členech Noční hlídky větší touhu po pravidelnosti zdejších návštěv. :idea: Což myslím není zcela od věci.
-
Šílené, jak jsou někteří lidé ochotní jít pod cenu. :lol:
-
Buňka, číhající v děloze celá dlouhá léta, mi připadá jako dobrý námět na horor. :x Chápu to tedy dobře, že biologickou matkou Robertova syna Joffreye je Jaime? :idea: :o
-
Já na toto téma nikdy nepátral (to přenechávám ženám :roll: ), ale předpokládám, že pocházím ze starobylého a hrdého rodu, což Těžkohlaví vždy byli. 8)
-
U nás na drsném severu to bylo přes den celkem v normě. Dokonce ani jednou nevypnuli proud! 8) Akorát, když jsem kolem poledne přecházel ulici, prolétl mi nad hlavou sousedovic pes i s boudou. :o
-
Loni v létě. Proč? :wink:
-
Působivý kostým! :lol: :P
-
A tento člověk kritizoval Velkého heavyho! :roll: :D
-
A tohle bych, být tebou, Aleku, uťal sekáčkem do sekce: Pán jeskyně nebo Hry nebo tak něco. :idea: :wink: