heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • ŽIVOTOPIS Sansa Stark je straší dcera lorda Eddarda Starka a Catelyn Tully. Na začátku AGOT je jí jedenáct let. Vzhled: Přestože ještě dítě, už teď je výjimečně krásná, po své matce zdědila vysoké lícní kosti a husté zlatohnědé kaštanové vlasy Tull…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 8. července 2007
  • SANSA – VI Sansa se nemůže zbavit strašných vzpomínek na popravu svého otce. Leží už několikátý den v posteli, nic nedělá, s nikým nekomunikuje a pomýšlí na sebevraždu. S hrůzou si uvědomuje, že svého otce prodala za citronový zákusek. :wink: Navšt…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • To abych nebyl podezírán z toho, že někomu romanticky naddržuju... :wink:
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • A dokonce bez mých slaboduchých komentářů kurzívou! Dokázal jsem to! Jsem 8) .
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • SANSA – V Sansa se účastní prvního zasedání novopečeného krále Joffreyho. Připadá si osamělá a přehlížená. Velmistr Pycelle čte dlouhý seznam těch, kteří mají odpřísáhnout věrnost novému králi – jsou to v podstatě všichni kromě Lannisterů. Je ozná…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • SANSA - IV Sansa nechápe, co se to děje, a proč se to děje právě jí. Je spolu s Jeyne zavřená ve věži Maegorovy pevnosti a obě vystrašené naslouchají zvukům boje za jejími zdmi. Třetího dne je Sansa předvedena před královnu Cersei. Jsou tam i tři…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • SANSA – III Sansa večeří se svou přítelkyní Jeyne a vzpomíná na události uplynulého dne. Je rozhořčena, že její otec nepověřil vykonáním spravedlnosti na Gregoru Cleganem (který drancuje s tichým souhlasem lorda Tywina) sera Lorase. Sama by to tak …
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 1. července 2007
  • SANSA – II Sansa se spolu s přítelkyní Jeyne a v doprovodu septy Mordane vydává na pobočníkův turnaj. Sledujeme jeho průběh jejíma užaslýma očima. Je nadšená, všude nablýskaná nádhera, hrdinští rytíři, zdá se jí, že se ocitla v písni. Turnaj je pr…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 30. června 2007
  • SANSA – I Při snídani oznámí Sanse septa Mordane, že je i se svou sestrou Aryou pozvána ke královně. Sansa se velmi těší, také proto, že tam bude její snoubenec, princ Joffrey. Vydává se i se svým zlovlkem Lady hledat Aryu, aby jí oznámila tuto r…
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od heavy_head 25. června 2007
  • Krásný skon. Až mi sélza ukápla. :wink:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 13. dubna 2008
  • Já bych tam vrazil někde tu její oblíbenou citaci: "Ty nic nevíš, Jone Sněhu!" a zemřela mu v náručí. :idea: Nebo tak něco. :wink: Prostě aby to byl ještě větší doják. :cry:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 13. dubna 2008
  • Zvláště v mých začátcích se Sansou to bylo nepříjemné... :twisted:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. dubna 2008
  • Jasně. Přišla za ním s nabídkou kvalitního sexu. To se neodmítá. :P Hup pod plášť! 8)
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. dubna 2008
  • A vstoupíš do historie, sere flankere. :arrow: Tvé jméno bude uvedeno v seznamu těch, co přiložili ruku k dílu. Icefire na tebe nikdy nezapomene. Dobře shrnuto. 8) Závidím ti tvůj mladický elán. :wink:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 5. dubna 2008
  • A od té doby se toho moc nezměnilo, co? :wink:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Zde forma jednoznačně převládla nad obsahem. :twisted: Ale jak říkám, byl by to jen takový bonus, po řádném zveřejnění našich seriózních souhrnů. To se rozumí. Ach, zase ve svém živlu... :wink:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Naval klíče! :lol:
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Princ Joffrey se rozhodne učinit nezapomenutelný dojem na svou nastávající choť Sansu prohlídkou useknuté hlavy jejího otce, což se mu zdaří beze zbytku.
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Ostatně, proč ne? Mohli bychom se o to pokusit, ultrastruční ve stylu Monty Python. A zveřejnit jako bonus, pro pobavení širší obce. Jen tak, pro zasmání. 8)
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Vždy jsem snil o tom vstoupit do dějin shrnutím nějaké kapitoly jednou větou. :D
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Výstižné, ale Alek ti řekne, že bys měl být stručnější a držet se víc při Zdi. :wink: Ovšem mně se tvůj osobitý přístup líbí.
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 6. července 2007
  • Chápu, jak to myslíš. :wink: Ale ozaj, my chalani, čo zme nie sú z Blavy, máme pro takéto potmehúdstva pochopenie, ozaj... :P
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 1. července 2007
  • Máš to gut, čeho jsem si tak zběžně všimnul: v Jonovi - 4 máš výraz "všakovakými". To hádam nie je česky, alebo hej? Použij spíš "všelijakými" nebo "rozličnými". :wink: Jinak se před tvojí znalostí češtiny klaním - já bych tohle ve slovenštině nes…
    V diskuzi Jon Snow Komentář od heavy_head 1. července 2007
  • Dobře, může se to osekat až na dřeň, ale "necenzurované verze" bych se přece jen nevzdával, možná by šlo zařadit ji právě k těm Rodokmenům... nebo jako úzkoprofilový bonus pro řádné předplatitele a sponzory Icefire :wink:
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 8. července 2007
  • Co ty citáty, budou? Taky nad tím uvažuju, ale mám strach, aby to v mém případě nebylo až moc přeplácané.
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 8. července 2007
  • Hodně dobré a výstižné. To je překlad, nebo tvůj výtvor? 8) Omlouvám se, že jsem takto zákeřně vpadl do topicu věnovaném Eddardovi, kdyžtak můj příspěvek smázni.
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 30. června 2007
  • U Aleka jeden nikdy neví. :twisted:
  • Já Sansu nejprve hluboce promýšlím, abych věděl, jak ji správně uchopit. :wink:
  • Stále čekám, až opadne vlna veder, abych mohl efektivně pracovat. Zatím to nejde. :)
  • Přes víkend něco dodám. :P Já pořád čekal na sarvena, aby všechna tíha nešla na jeho hlavu. Kdo mohl tušit, že bude mít tak mocný finiš? :wink:

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.