heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jaro se blíží. Sumáře budou. Koho já to vlastně dělám? :P Flankere, Léto nějak obcuje s tvými spolupracovnicemi? :o :wink:
-
Neumím sice mongolsky, ale vytušil jsem z toho silnou hrozbu. :shock:
-
Aleku, řekni do konce týdne. :twisted: Proč zvrhlíci? Já dělám na Sanse průběžně. :o
-
Jen klid, já to dodělám. Nevím, jestli to stihnu do 28., ale do konce roku to bude. Ale zeptej se sarvena. :)
-
Zjistil jsem, že předsevzetí nebo veřejně dané sliby mají pozoruhodnou motivační schopnost. Takže tento víkend zveřejním další sumář. Jestli Sansy nebo Jaimeho, to ještě nevím. Možná obou. :!:
-
Vypadá trochu jako Lady během svých studií na Sorbonně! :lol:
-
Jen klid, zas to všechno chtějí hodit na nás. 8) Sansa ani Jaime se nedají uspěchat. Než vypustit nějaký nedodělek, to raději nic! :idea: Ach, ta děcka... :wink:
-
Za tu fázi? :wink: Jen mě hezky polituj. Práce s rýčem není nikdy dost. :twisted:
-
A jak jsi na tom s tou malou špindírou ty, Sarvene? :wink:
-
Někdy má podobné výmluvy i Martin. :twisted:
-
S politováním vám musím oznámit, že mé krásně vyhotovené, precizně formulované, ručně kreslenými skicami zkrášlené poznámky k novým sumářům Sansy a Jaimeho, mi trestuhodným nedopatřením potrhali a částečně snědli členové mé rozvětvené rodiny. Byl …
-
Nejlepší postavy už jsou stejně rozebrány, tak co. 8) :) Je dobré, že nikdo nezmiňuje mé jméno v souvislosti s tím, že by se mohlo v sumáření trochu přidat, a že všechno odskákal chudák sarven. :twisted:
-
Není nad to si občas vypomoci vhodným citátem. :!: :wink: Dvojsmysly až trojsmysly si lze vykládat způsobem, jakým kdo uzná za příhodné. Dokonce i bajky! :twisted: Čistému vše čisté. Neboť, jak jest psáno: řeč vaše budiž ANO, ANO - NE, NE. C…
-
Například já sumářím Sansu pomalu, klidně a s rozvahou. 8) Není kam spěchat. :!:
-
Poněvadž šel Alek s Davosem do trháku a všechny nás zahanbil, na tomto místě slibuji, že přes víkend zveřejním jednu Sansu a dalšího Jaimeho. Ne-li více! :!:
-
Já. 8) Váhám mezi Sansou nebo někým jiným. :wink:
-
Co ti brání? :wink: :idea: Fiktivní anotace (sumáře) Tance s draky, POV známe, fantazii se meze nekladou. Jen by to chtělo založit vlastní topic. Bude zajímavé sledovat, nakolik koho řídí jeho rozum, soulad s fakty a pravděpodobností, anebo emoc…
-
Ano, nezbývá, než si poděkovat sobě navzájem, poplácat se chlapsky po ramenou a plivnout si do dlaní pro další práci. Máme mnohem lepší souhrny než na zahraničních stránkách, máme je vyvážené (na rozdíl od třeba Tower of the Hand), ostatní nám můžo…
-
A co z toho pro nás vyplývá? :?:
-
Aleku, chceš tagovat i Střet králů, nebo až od Bouře mečů?
-
Jaký tagy? Já ještě nejsem definitivně rozhodnut o odstavcích. A stejně mi polovičku z toho, co vyplodím v těžkých mukách, bez mrknutí oka amputuješ. :o Mimochodem, tajná schvalovací řeznická komise definitivního znění Střetu králů zasedá kdy?
-
Mám Sansu a Jaimeho. 8) Všechno ostatní jsou nepodstatné detaily.
-
To sem zvědav, indiáne. :)
-
Vyměním Catelyn a Daenerys za Jaimeho! Za Tyriona nabízím výměnou Aryu, Brana a všecky prology! Základní nabídka za Sansu jsou 3 jiné POV. Kdo dá víc? :)
-
No jo, Jaime, nejzajímavější a nejrozporuplnější postava Písně, kdo by ho nechtěl. Pár dní tu nejsem a hned mi ho vyfouknou, jak by se nechumelilo. :wink: Co s tou Aryou? Chtělo by to zkompletovat Hru o trůny. Sarvene, neříkej, že máš tolik práce.…
-
Co bych s ní měl jako provádět? Jen ji vylíčím v pravdivých barvách, o mé nezaujatosti se vypráví u táborových ohňů... :) Jen aby mě pak sarven neubil lopatou nebo tak něco. :?: :|V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 23. listopadu 2007
-
Je záhodno, abych plynule pokračoval v sumáření Bouře mečů, nebo posečkáme na zpozdilé lordy? :?:V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 23. listopadu 2007
-
Věřím, že tě budu mohutně inspirovat. :wink: Do konce roku by to mohlo být celé na d20, což?V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 7. listopadu 2007
-
V době zákeřné choroby (záhadná vnitřní hniloba :roll: ) je spousta času na zásadnější věci. :wink: Počítám, že bych do konce týdne mohl být se Střetem králů hotový.V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 7. listopadu 2007
-
A jestlipak víš, lorde Aleku ze Slaného ďolíku :D , že se kvapem blíží jedno významné výročí týkající se tohoto fóra? Nebylo by hezké, kdybychom si dali nějaké to předsevzetí? :wink: