heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Oh, není to tak, jak si možná myslíš, dobrý sere Aleku ze Slaného vršku. :) Ale tak trochu to tak možná asi bude. Uvidíme. Theona bych zatím nechal viset ve vzduchu, třeba po něm nakonec někdo sáhne.
-
Dobrých průzkumníků není nikdy dost. :wink: Právě jsem se vrátil na Zeď z dalekého severu. Byla to dlouhá a strastiplná výprava, jednou vám o ní budu vyprávět, bratři. Nalezl jsem ztraceného Benjena Starka, dokonce jsem s ním promluvil pár slov, a…
-
Zasek? To zní zlověstně... :D Momentálně nemám knihu na dosah, ale jakmile se mi dostane do rukou, je to otázka deseti minut. K večíru by měl být v cajku.
-
Gratuluji k zesumáření naší malé Dany! (zní to velmi sexisticky :twisted: ) Bránila se moc? Já s prologem ještě nezačal. :roll:
-
Alek wrote: THEON (5) - nějakej dobrovolník? No nechme ho zatim bejt, uvidime, kdo se bude flákat. ;) O jednom kandidátovi bych věděl. Nerad bych to zakřikl, ale meteorologové hlásí na září příchod babího léta. :wink:
-
Z důvodu chvályhodné, avšak neúměrně dlouho trvající snahy o naprosto dokonalé, nejvýstižnější, všeobsahující, a do nejmenšího detailu vycizelované souhrny kapitol (jedná se zejména o Aryu, Daenerys a Tyriona), byla stanovena deadline pro odevzdání …
-
Jako rozumný kompromis vidím něco mezi tímto :) a polopatický přepis z Tower of the Hand :roll: Ovšem myslím si, že jako u některých kapitol je někdy méně více, u jiných tomu tak být nemusí, naopak, přílišná stručnost bez zajímavých detailů jim sp…
-
Existuje nějaká šance, že bych měl možnost posoudit mou vykleštěnou verzi dříve, než bude zveřejněna? Ten Alek mě děsí!V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 29. července 2007
-
... když ti tvého oblíbence zkrouhnul ser Ilyn? Domníváš se, že Google Desktop je dostatečně pomazaný k tomu, aby mohl zkusit Theona? :DV diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 29. července 2007
-
No já jen pro případ, že by mě (může se to ale stát i někomu jinému) napadlo něco geniálního. Jo, a ten můj komentář o soubojích (ten, který se ti tak líbil, však víš :wink: ) klidně vynech, já na něm nijak netrvám.V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 29. července 2007
-
Ze solidarity k sarvenovi, aby na něm neležela veškerá tíha za zdržování celého náročného procesu :wink: , zveřejním plody své práce o tomto víkendu. Mhm, a jak dlouho ti, Aleku, bude trvat, než to vše zprovozuschopníš v Sáze? A bude pak ještě možn…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 27. července 2007
-
Vypadá to tak, že Cat je hotová tak z půlky, zatím jen od pasu dolů, na zbytku zapracuji, až poleví úmorná vedra a mé aktivity se rozšíří od pouhého svíjení se v slunečníkovém stínu na pláži, pozorování pružných mladých tkání v mé blízkosti a popíje…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 22. července 2007
-
Sanso, odpusť... chystám se vrhnout na tvoji matku. :shock:V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Jó, začíná se to rýsovat! Alek má záchvat nebývalé činorodosti :wink: a sarven taky nezklamal! 8) Když se všichni o tu Catelyn tak perete (ozaj, Dany je o chlpok krajšia :) ), tak to vypadá, že si ji do parády budu muset vzít já, poslední jedno…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
No já myslím, že nenajde. Ono je to pohodlnější. :| Zůstanu věrný mé malé Sanse. :wink: Sarven je hodně akční postava, Arya se při něm zapotí. :twisted:V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Jak delší? PPUPISZK. "Podrobný popis událostí Písně i se zasvěcenými komentáři" by bylo jako lepší? :wink: Kompletní životopis Sansy bude teprve, až budou souhrny všech jejích kapitol, takhle extra se mi to nechce dohledávat. Čili mám pokračovat v…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Hezky jsem mu to odkýval. Ne nadarmo mi říkají Těžká hlava. :mrgreen:V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Fajn, takže souhrny dáme do Ságy. A životopisy všech postav (i non POV) do Rodokmenů, podle jednotlivých rodů, s odkazy na Ságu. Aight?V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Rodokmeny bych nechal. Pokud budou jednotlivé Postavy písně zahrnuty v nich, jako jejich podmnožina, s odkazy na jednotlivých jménech, i s životopisy. Robb není sice POV, ale strom má pěkný. Jen mu chybí právě životopis. Nebo bych ty Charaktery, ne…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Takže životopisy do Rodokmenů a souhrny kapitol podle toho, jak jdou za sebou do Anotací? (viz odkaz) Případně souhrny kapitol podle POV i s fillery (to, co se stalo mezitím) taky do Rodokmenů?V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 8. července 2007
-
Jako že bys kliknul na číslo stránky u té které postavy (odkaz) a mohl sis v klidu přečíst, o čem ta kapitola je? :idea: To by bylo nehorázně vychytané. Ani se mi nechce věřit, že by to tak šlo. Mimochodem, na "mocného čaroděje" jsem zatím ještě n…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 6. července 2007
-
to Alek "The Instalátor": Já mám originály svých tužkou psaných poznámek schované pod polštářem, takže bez obav. :wink: Myslím si také, že bychom se v celkovém pojetí Sumáře měli řídit přáním mlčící většiny. :wink:V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 1. července 2007
-
Ale variantu 1 zase nikde nemají, v tomhle bychom byli jedineční.V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 1. července 2007
-
Špatně sis to vyložil, Joe. To já jsem příliš rozvláčný. :wink:V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 1. července 2007
-
Na druhé straně má Sansa v Hře o trůny dost málo prostoru (ostatně soudím, že by ho měla mít rozhodně více :D ), takže trocha toho epického rozletu snad není na škodu. Konečnou verzi stejně bude dělat jeden člověk, aby to mělo nějakou jednotnou úpr…V diskuzi Anotácie (súhrny) kapitol - AGOT, ACOK, ASOS, AFFC Komentář od heavy_head 1. července 2007
-
Je docela možné, že mu GRRM přichystal ještě nějakou důležitou roli v příběhu. Něco ve stylu: "Když tě nebudu mít já, nebude tě mít nikdo. Uáááá!" :x :roll: Zhrzení ctitelé někdy dělají šílené věci.
-
Léto wrote:Na milostné mecheche s Jaquenem by taky potřebovala aspoň tři roky navíc. Myslím, že bylo řečeno, že Arya by na Jaqena "mohla narazit", a ne "mohla by si ho narazit". :wink: Quote:Ženy bez tváře ušetří za makeup. :lol: Což mi něco p…
-
to Sarven: Tak to by bylo snad nejtragičtější vyvrcholení v dějinách literatury! :cry: :cry: Vrchol zmaru!! No snad to Grr nedotáhne až do hořkého konce. I když, jak tak sleduju, s jakou škodolibou metodičností vyhlazuje jednoho Starka za druhým..…
-
Arya Mstitelka. Královnokatka. KrálovnoLenka. Podkolenka. No nic, to byly jen takové asociace... :roll:
-
"Co si myslite prezije Cersei vymahaca dlhov Braavoskej banky??? Keby nim bola Arya to by bola kraaaaasa :wink:" Arya jako členka finanční policie by byla fakt drsná, s Jehlou v ruce by se prudce zvýšily její přesvědčovací schopnosti :lol: No a mo…